گوشت‌های منجمد چگونه سر از رستوران‌ها در می‌آورد؟!
این موضوع بارها مشاهده شده که چند نفر به صورت گروهی از طرف رستوران‌ها در صف توزیع گوشت حضور پیدا کرده و گوشت‌های تنظیم بازار را دریافت کرده‌اند. هر بار با این کار برخوردهایی هم انجام شده اما چون توزیع گوشت به صورت روزانه انجام می‌شود رستوران‌ها عوامل خود را به محل توزیع گوشت می‌فرستند.
مهندس علی‌اشرف منصوری خبر داد:
تثبیت کانون‌های گرد و غبار خوزستان با فناوری شورورزی و ایجاد شهرک های آبزی‌پروری
مهندس علی‌اشرف منصوری، مدیرعامل شرکت شهرک‌های کشاورزی کشور به منظور مهار کانون‌های ریزگرد استان خوزستان و در راستای توسعه فناوری شورورزی و آبزی پروری با رئیس ستاد آب و خشکسالی معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری تشکیل جلسه داد.
قیمت هرکیلوگرم مرغ به ۱۳۸۰۰ تومان رسید
مرغ دوباره از قفس پرید!
درحالی‌که اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی تهران در اطلاعیه قبلی خود، نرخ هرکیلوگرم مرغ گرم برای مصرف کننده ۱۰۰۰۰ تومان اعلام کرد و فروش بیشتر از این نرخ بدون فاکتور را مشمول جریمه خواند، قیمت فروش امروز از این محصول ۱۳۸۰۰ تومان است.
آغاز واریز بسته حمایتی به حساب کارگران
رحیم اردلان با بیان این که کل رقم پرداختی دولت به سازمان تامین اجتماعی برای اولین دوره بسته حمایتی به بیمه شدگان این سازمان ۱۴۵۰ میلیارد تومان است گفت: این بسته حمایتی به ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار نفر از بیمه شدگان تامین اجتماعی که درآمد زیر ۳ میلیون تومان دارند، پرداخت می‌شود.
بررسي‌های تجارت آنلاین نشان مي‌دهد؛
جایگاه ویژه کشاورزی در اقتصاد تحریم
گروه اقتصاد: اگر همانطور که مقام معظم رهبري در آغاز دوره دوم دولت سازندگي به اين دولت توصيه کرده بودند به کشاورزي توجه مي‌شد شايد امروز به راحتي امنيت غذايي کشور تامين مي‌شد و از بابت شرايط تحريمي‌جاي نگراني چنداني وجود نداشت.
عسگراولادی:
پس از ۶۴ سال صادرات خود را متوقف کرده‌ام
اسدالله عسگراولادی اظهار کرد: متاسفانه امروز صادرکنندگان با چالش‌های جدی مواجه هستند و مسائلی مانند بازگرداندن ارز حاصل از صادرات باعث شده بسیاری از آنها صادرات خود را متوقف کنند. بنده نیز پس از ۶۴ سال فعالیت صادراتی از دو ماه قبل فعالیت خود را متوقف کرده‌ام.
فروش مرغ بالاتر از ۱۰ هزار تومان ممنوع شد
اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی تهران نرخ مصوب مرغ گرم برای مصرف کننده را ۱۰ هزار تومان اعلام کرد.
نگاهی به بهترین شغل های سال ۲۰۱۹
در شرایطی که وضعیت بازار کار بهتر شده است، برخی از مشاغل دارای حقوق و امکان استخدام بیشتری در مقایسه با سایر مشاغل هستند.
خانواده  پنج میلیونی تعاون روستایی در انتظار تصمیم سازمان خصوصی سازی
معاون وزیر جهادکشاوزی در حاشیه برگزاری مجمع عمومی سازمان تعاون روستایی گفت: کارکردهای حاکمیتی و پارادایم وظایف تاریخی سازمان مرکزی تعاون روستایی قابل واگذاری به بخش خصوصی نیست.
سودهایی عجیب که دلالان میوه می‌برند
دغدغه کشاورزان جیرفت و عنبرآباد و رودبار و محمدآباد جنوب کرمان در این خشکسالی‌های پی در پی، گرانی و بالا رفتن هزینه کود و سم و بذر است و آخر از همه دلالان هستند که تیشه به ریشه‌شان می‌زنند.
دمای هوا به زیر صفر درجه می رسد
هشدار؛ برف و یخبندان در راه است
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی در روز یکشنبه خبر داد و افزود: تقویت این سامانه در روز دوشنبه کل کشور را تحت تاثیر خود قرار داده و موجب بارش برف و باران در کشور خواهد شد.
موج تازه سرما و یخبندان در راه است؟
هشدار هواشناسی درباره بارش باران و برف
سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه‌ای ضمن اشاره به بارش باران و برف از بالا آمدن آب رودخانه‌ها در چهار استان خبر داد و به هموطنان توصیه کرد از تردد و توقف در کنار رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری کنند.
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران:
مداخله گری هدفمند سازمان تعاون روستایی در بازار زعفران
دکتر حسین شیرزاد گفت: ما متعهد به ثبات منصفانه و عادلانه قیمت محصول زعفران در بازارها و کمک به زعفران کاران خرده پای معیشتی ساکن در مناطق کمتر برخوردار کشور هستیم.
دیدار رئیس جمهور با وزیر ، معاونان و مدیران ارشد وزارت جهاد کشاورزی
روحانی: باید در حوزه غذا روی پای خود بایستیم
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز دوشنبه در دیدار وزیر ، معاونان و مدیران ارشد وزارت جهاد کشاورزی با اینکه دانشگاه و بخش کشاورزی باید با اولویت دادن به نیازهای مردم متصل باشند، تصریح کرد: حرکت به سمت خودکفایی در نهاده های کشاورزی و دامی ضروری است.
سخنگوی قوه قضاییه خبر داد؛
ورود مدعی العموم به عدم کاهش قیمت برخی کالاها
سخنگوی قوه قضاییه درباره این که علی‌رغم کاهش قیمت ارز، برخی کالاها با قیمت قبلی به فروش می‌رسند، گفت: مدعی العموم به این موضوع ورود کرده و دادستان‌ها هم با تعزیرات همکاری می‌کنند.
ادامه
ادامه