یک شغل عجیب اما سودآور؛
فعال بخش تعاون با اشاره به اینکه یک عدد جوجه طاووس را به قیمت ۳۰۰هزار تومان می فروشم گفت:قیمت یک طاووس بالغ معمولی حداقل ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است. با این حساب فروش طاووس و پرهایش شغلی بسیار سودآور است.
کاهش٦٠٠هزار تومانی قیمت طلای سرخ
سقوط آزاد قیمت زعفران در بازار
عضو شورای ملی زعفران با بیان اینکه زعفران در حدود دو ماه اخیر حدود ٦٠٠ هزار تومان ارزان شده و روند کاهشی آن ادامه دارد، گفت: باید برای این محصول در دنیا الگوی مصرف تعریف کنیم.
چرا ممنوعیت واردات برنج لغو شد؟!
انتقاد تند نماینده مردم رشت از دولت روحانی
نماینده مردم رشت با تاکید بر اینکه حامی دولت است و نباید از حرف‌هایش برداشت سیاسی شود، ادامه داد: در نهایت تاسف طی بخشنامه‌ای این مصوبه ممنوعیت واردات برنج لغو شد و معلوم نیست، این لغو به استناد کدام ماده قانون بود.
"تجارت آنلاین" پرونده فروش یک محصول استراتژیک به خارجي‌ها را بررسي کرد؛
عوامل ناکامی صادرات آرد و گندم
تجارت آنلاین: متاسفانه عليرغم عرضه زياد و متعدد، تعداد معاملات ثبت شده و قطعي براي صادرات، بسياراندك وكمتر از تعداد انگشتان دودست است. ازصادرات گندم به تركيه وايتاليا وهند كه مكررمدعي شده بودند، خبري نيست.
استاندار تهران تایید کرد
مصرف آب آلوده در مزارع تهران
استاندار تهران با بیان اینکه بخش کشاورزی باید هر طور شده خود را از مصرف آب آلوده نجات دهد و بنده نیز به جد از زمان فعالیتم آن را مطرح و پیگیری کردم گفت: ما نمی توانیم محصولات و صیفی‌جاتی را به مردم بدهیم که آلوده باشد.
رکورد ۴۸۰۰ تومانی برای یک کیلو؛
پیاز ساعت به ساعت گران تر می شود!
قیمت هر کیلوگرم پیاز در سطح خرده فروشی‌های تهران به ۳ هزار و ۸۰۰ تا ۴ هزار و ۸۰۰ تومان و در میادین میوه و تره بار به ۳ هزار و ۲۰۰ تومان رسید.
راز تولید نشدن هندوانه در کشورهای توسعه یافته چیست؟
سواستفاده اروپایی ها از هندوانه ایرانی!
ایران در تولید و صادرات برخی از صیفی جات به ویژه هندوانه در جهان رتبه خوبی دارد و این درحالی است که این محصول از جمله محصولات آب بر کشاورزی محسوب می‌شود.
خبری از کاهش قیمت گوشت قرمز نیست
کوچ گوشت قرمز از سفره خانوارهای ایرانی
قیمت هر کیلوگرم گوشت قرمز همچنان در مرز ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان در نوسان است و نتیجه آن شده که قشر متوسط به پایین جامعه این کالای اساسی را از سفره خود حذف یا جایگزین کند.
عضو شورای ملی زیتون خبر داد؛
فروش روغن زیتون تقلبی گران‌تر از قیمت اصل!
عضو شورای ملی زیتون گفت: متأسفانه در ایران روغن پومیس با وجود آنکه قابل خوردن نیست، اما با قیمت بالایی به مصرف‌کنندگان عرضه می شود.
کاهش سطح زیر کشت عامل گرانی پیاز
رکوردشکنی قیمت پیاز اشک خریداران را درآورد!
هرساله در برخی از ماه‌های سال مشکل نوسان قیمت برخی از محصولات کشاورزی افراد را با مشکلات فراوانی روبرو می‌کند و دراین بین قیمت پیاز مدتی است که خبر ساز شده است.
درخشش میوه‌های داخلی در بازار؛
بازار قاچاقچیان میوه های خارجی از سکه افتاد
رئیس اتحادیه میوه و سبزی از کاهش شدید عرضه میوه های ممنوعه خارجی در بازار خبر داد و گفت: وفور تولیدات داخلی باعث شده عرضه میوه های فرنگی در بازار کاهش یابد.
راه حل مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام برای تنظیم بازار:
مردم گوشت و مرغ گران نخرند!
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت:با توجه به ذخیره سازی و توزیع مناسب جهت تنظیم بازار مردم از خرید گوشت و مرغ گران امتناع کنند.
مرغ رکورد 8 هزار تومانی را پشت سر گذاشت
پرواز دوباره قیمت مرغ
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی نرخ جدید مرغ و انواع مشتقات در بازار را اعلام کرد که بر اساس تازه ترین قیمت ها مرغ دوباره رکورد 8 هزار تومانی را پشت سر گذاشته است.
رویترز از مرگ خاموش میلیونها ایرانی خبر داد
مصرف بیش از حد آبهای آلوده در زمین‌های کشاورزی ایران
سالانه ۳۶ میلیون هکتار محصولات کشاورزی جهان توسط آبهای آلوده آبیاری می‌شود که به علت بیماری‌های خطرناکی که ایجاد می‌کند جان میلیون‌ها نفر را می‌گیرد، ۸۰ درصد این زمین‌ها در ایران، هند،‌ پاکستان، چین و مکزیک قرار دارد.
بدهی دولت با مصادره ویلای پسر فوتبالیست مشهور پرداخت شد
مصادره ویلای 35 میلیاردی به جای برنج!
با حکم قضایی ویلای پسر فوتبالیست مشهور و اسبق تیم ملی واقع در لواسان به نفع دولت مصادره شد.
ادامه
ادامه