قائم مقام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی: قصد بنگاهداری نداریم
قائم مقام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه تامین اجتماعی در ایران یک سازمان سه جانبه گرا است، گفت: بر اساس قانون، کارگر، کارفرما و دولت در این سازمان مشارکت می کنند.
یک گزارش ویژه از رقابت داغ سنگ قبر فروش‌ها برای جذب مشتری
حمله چینی ها و برزیلی ها به قبرستان های ایرانی!
تعارف که نداریم! این شتری است که در خانه همه می‌خوابد! حتی شما دوست عزیز! ممکن است یک روز خدای نکرده، بیدار شوید و ببینید یکی از نزدیکان‌تان غزل خداحافظی را خوانده است. همین‌جاست که گذر شما هم به راسته سنگ قبر فروش‌های بهشت‌زهرا می‌افتد،
مسئول کمیسیون شبکه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران
فرآیند طولانی آزمایشگاه های کنترل کیفیت، واردات قانونی تجهیزات شبکه را با معضل جدی روبه رو کرده است
فرآیند کاری طولانی در آزمایشگاه کنترل کیفیت و تایید نمونه تجهیزات شبکه های کامپیوتری باعث شده واردکنندگان قانونی این حوزه با مشکلات متعددی مواجه شوند.
ارکان زیست بوم اشتغال زیر چتر الکامپ به دور هم جع میشوند
سالن اشتغال در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ شرکتهای فعال در حوزه مدیریت و توسعه سرمایه های انسانی، شرکتهای جویای نیرو انسانی در حوزه فاوا و منابع انسانی را به دور یکدیگر جمع میکند. شرکتهای علاقه مند از چهارشنبه 31 خرداد ماه میتوانند نسبت به پیش ثبت نام در سالن اشتغال از طریق سایت iran-elecomp.com اقدام کنند.
اکران فیلم سینمایی با موضوع تأمین اجتماعی برای اصحاب رسانه؛
دکتر نوربخش: هنرمندان موضوعات تأمین اجتماعی را دغدغه خود قرار دهند
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تعامل مستمر و ارتباط همیشگی با اقشار مختلف مردم را ویژگی مشترک این سازمان و اهالی سینما و اصحاب رسانه دانست و گفت: ما مشترکات زیادی با اهل هنر و قلم داریم. همه ما مردم را دوست داریم و عموم مردم مخاطبان ما هستند.
مدیر کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی خبر داد:
صدور پروانه فعالیت کارگزار برون مرزی سازمان تأمین اجتماعی در کشور های اتحادیه اروپا
مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی گفت: در اجرای مصوبه هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی مبنی بر برون سپاری فعالیت ها به کارگزار رسمی برون مرزی تأمین اجتماعی مجوز فعالیت برای کارگزار رسمی برون مرزی تأمین اجتماعی در کشور های اتحادیه اروپا صادر شد.
افتتاح دستگاه سی تی اسکن در ٢بیمارستان تامین اجتماعی استان تهران
مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران گفت: در هفته تامین اجتماعی امسال دستگاه سی تی اسکن دربیمارستان های تامین اجتماعی شهید دکتر فیاض بخش تهران و شهریار افتتاح می شود.
پیش ثبت نام سالن اشتغال 31 خرداد آغاز می شود
شرکتهای علاقه مند به حضور در سالن اشتغال (HR) بیست و سومین نمایشگاه الکامپ از ساعت 10 روز چهارشنبه 31 خرداد ماه میتوانند برای پیش ثبت نام از طریق سایت iran-elecomp.com اقدام کنند.
رئیس انجمن حمایت از مصرف‌کننده در گفت‌وگو با تجارت آنلاین افشا کرد؛
پشت پرده تخفیف‌های ویژه فروشگاه‌های زنجیره ای
ارائه تخفيف کالاها در فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي و درنهايت فروش به قيمت پايين تر از قيمت مصرف‌کننده اين شائبه را در ميان مردم ايجاد کرده است که اين فروشگاه‌ها براي عرضه محصولات خود از کيفيت و وزن کالا مي‌کاهند.
با ابلاغ بخشنامه ای از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به تمامی واحدهای اجرایی؛
برنامه های گرامیداشت هفته تامین اجتماعی اعلام شد
مهمترین برنامه‌ها و رویدادهای هفته تامین‌اجتماعی که از ١٩ لغایت ٢٥ تیر ماه سال جاری آغاز می شود، با ابلاغ بخشنامه ای از سوی دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به تمامی واحدهای اجرایی این سازمان؛ اعلام شد.
انتصاب مشاور فرهنگی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور حکمی، دکتر منصور اعتصامی را به سمت مشاور فرهنگی خود منصوب کرد.
در منطقه 5 شهرداری برگزار شد؛ آیین تجلیل از پیشکسوتان ورزش باستانی
شهر ورزش ـ آییت تجلیل از پیشکسوتان ورزش باستانی در منطقه 5 شهرداری برگزار شد.
عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی ادعا کرد:
سرنخ داروهای اسرائیلی در ناصر خسرو
عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی گفت: یک سری سرنخ‌هایی از واردات دارو داشتیم که دارو را به یکی - دو کشور دیگر منتقل می‌کردند تا بتوانند دارو را با نام آن‌ کشورها به ایران وارد کنند، در میان آنها نام صهیونیست‌ها نیز وجود داشت.
الکام استارز 96 در سالن 8 و 9 مستقر میشود
کسب وکارهای نوپا در سالن 8 و 9 در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ مسقر خواهند شد، تاکنون بیش از 700 استارتاپ برای حضور در سالن الکام استارز بیست و سومین نمایشگاه الکامپ اقدام به پیش ثبت نام کرده اند.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی:
تکمیل پوشش بیمه بازنشستگی برای همه مردم از اهداف دولت دوم دکتر روحانی است
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: یکی از برنامه های موفق دولت تدبیر و امید پوشش کامل بیمه درمان برای همه مردم ایران بود و یکی از اهداف دولت دوم دکتر روحانی تکمیل پوشش بیمه بازنشستگی برای همه مردم است.
ادامه
ادامه