قیمت انواع مواد غذایی و شوینده تغییر کرد
موج تازه گرانی در بازار
شهروندانی که این روزها برای تهیه مایحتاج عمومی خود به بازار مراجعه می کنند، از افزایش محسوس قیمت برخی اقلام خوراکی و به خصوص کالاهای اساسی خبر می دهند که بر حجم و کیفیت سبد خرید آنها اثر گذاشته است.
انتقاد معاون وزیر کار از کندی سرعت اعطای وام به مشاغل خانگی
کاهش شدید صادرات فرش
معاون توسعه کارافرینی و اشتغال وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: صادرات فرش دستباف ایران در ۹ سال پیش حدود پنج هزار تخته در سال بود اما درحال حاضر به کمتر از ۵۰۰ تخته رسیده است. کاهش صادرات فرش ایران تنها به تحریم ها مرتبط نیست بلکه بخش عمده ای از آن ناشی از آشنا نبودن با قوانین جدید بازارهای جهانی است.
نوسان قیمت ارز دلیل افزایش قیمت سکه است
رونق عجیب خرید و فروش طلای آب شده!
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر در توضیح خرید و فروش طلای آب شده، تصریح کرد: برخی افراد برای تبدیل نقدینگی به طلا اقدام به خرید طلا آب شده می‌کنند تا هیچ گونه اجرتی پرداخت نکنند و در زمان فروش نیز هر گرم از آن به قیمت روز طلا ۱۸ عیار فروخته می‌شود.
قائم مقام دبیرکل کانون عالی کارفرمایان:
نگاه سازمان تامین اجتماعی به رفع مسائل بیمه ای کارفرمایان مثبت است
قائم مقام دبیر کل کانون عالی کارفرمایان با بیان اینکه بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان طرح مثبتی است، گفت: نگاه سازمان تامین اجتماعی به رفع مسائل بیمه ای کارفرمایان مناسب است.
دو سال آخر کار مبنای محاسبه حقوق بازنشستگی می شود
نحوه محاسبه حقوق بازنشستگان تغییر می کند
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی گفت: افرادی که در چند شرکت کار می کنند تا سقف ۸ میلیون تومان حقوق دریافت می کنند می توانند از دو جا حق بیمه پرداخت کنند اما این به این معنا نیست که وقت بازنشستگی مستمری آنها چهار میلیون تومان می شود.
آغاز به کار صرافی‌ها در کنار سامانه نیما
یک مقام مسئول در نظام بانکی از بخشنامه بانک مرکزی مبنی بر صدور اجازه خرید مستقیم ارز از سوی بازرگانان در صرافی‌ها خبر داد و گفت: صرافی‌های مجاز وارد عملیات معامله ارز شدند.
چرا این شهر گدا ندارد؟
کسی پشت خط تلفن می‌گوید جلوی میدان ساعت، یک گدای خیابانی دیده. مامور، ماشین را می‌اندازد توی خط تندرو و خودش را می‌رساند به میدان ساعت تا معلوم شود آدمی که پیدا شده، مستمند واقعی است، گدای حرفه‌ای است یا متکدی وارداتی.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
حمایت از کالای ایرانی موضوعی ملی و اعتقادی است +فیلم
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بالابردن قدرت خرید کالای ایرانی کاری مشترک با وزیر صنعت، معدن و تجارت است، گفت: حمایت از کالای ایرانی موضوعی ملی و اعتقادی است اما تصمیمات دشواری نیز دارد که باید اتخاذ و عمل کنیم.
پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند جهان کدامند؟
تحقیقات نشان داد در ماه مارس سال جاری میلادی، آیفون ۱۰، آیفون ۸ پلاس و شیائومی ردمی آ ۵ در فهرست پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند جهان جای گرفته‌اند.
معاون رئیس جمهور خبر داد:
اتاق‎های چند متری با درآمدهای هزار میلیاردی
معاون علمی فناوری رئیس جمهور با اشاره به نسل جدیدی از کارآفرینان که در قالب استارتاپها با سنین زیر ۳۰ سال در جامعه فعالیت می کنند گفت: این جوانان دارای شرکتهای هستند که ابعاد فروش آنها چند هزار میلیاردی است.
در تنها زندان زنان ایران چه می‌گذرد؟ + تصاویر
جمعیت حدود ۴۰ نفره زندان زنان را زنان و بچه‌ها تشکیل می‌دهند؛بچه‌ها بیشتر از دو سال ندارند و ۱۳ زن باردار نیز منتظرند تا بارشان را زمین بگذارند.
اختصاص ٦٠٠ میلیارد تومان تسهیلات به مستمری بگیران برای خرید کالای ایرانی
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه این سازمان اقدامات موثری در زمینه فرهنگ سازی خرید کالای ایرانی انجام داده است، گفت: ٦٠٠ میلیارد تومان تسهیلات برای مستمری بگیران در نظر گرفته شده است که تا برای خرید کالای ایرانی در طرح هایی که در آینده اعلام خواهد شد، از این تسهیلات استفاده کنند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
حمایت از کالای ایرانی موضوعی ملی و اعتقادی است + فیلم
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بالابردن قدرت خرید کالای ایرانی کاری مشترک با وزیر صنعت، معدن و تجارت است، گفت: حمایت از کالای ایرانی موضوعی ملی و اعتقادی است اما تصمیمات دشواری نیز دارد که باید اتخاذ و عمل کنیم.
فروش گوشت های لاکچری همچنان ادامه دارد؛
یک دست دل و جگر ۷۲۰ هزار تومان!
میزان نوشت: در حالی که حدود ۵ ماه از وعده مدیرکل دامپزشکی استان تهران برای برخورد با سایت عرضه فروش گوشت‌های لاکچری می‌گذرد اما، کماکان این سایت بدون مشکل در حال فعالیت و فروش محصولات خود است.
600 شرکت متقاضی حضور در الکامپ بیست و چهارم
تاکنون بیش از 600 شرکت با تقاضای فضایی بالغ بر 32 هزار مترمربع در نمایشگاه الکامپ بیست و چهارم ثبت‌نام کردند.
ادامه
ادامه