رئیس اتحادیه نانوایان سنتی:
نان از اول آذر ماه گران می‌شود
رئیس اتحادیه نانوایان سنتی با به اشاره افزایش 15 درصدی قیمت نان گفت: با توجه به اینکه سه سال است قیمت نان تغییر نکرده است، افزایش ۱۵ درصدی مصوب می‌تواند تنها هزینه‌های کارگری را پوشش بدهد و به زودی طرح یکسان سازی گندم، آرد و نان در دستور کار قرار گرفته و اجرا می‌شود.
عیادت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از مصدومین زلزله در کرمانشاه
دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، از مصدومین زلزله غرب کشور که در بیمارستان تامین اجتماعی شهدا و حضرت معصومه (س) کرمانشاه بستری هستند، عیادت کرد و در جریان ارائه خدمت رسانی به آنها قرار گرفت.
مدیر آموزش نوونوردیسک مطرح کرد
افزایش تعداد اتوبوس دیابت در کشور/ تأثیر آموزش به بیماران در کنترل دیابت
مدیر آموزش نوو نوردیسک با اشاره به تأثیر آموزش به بیماران در کنترل دیابت گفت: در حال حاضر تعداد اتوبوس دیابت جهت ارائه خدمات به مردم در حوزه دیابت در کشور به چهار دستگاه رسیده‌ است.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی:
ارائه خدمات درمانی مطلوب به مصدومین زلزله در بیمارستان های تامین اجتماعی تداوم دارد
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از ارائه خدمات درمانی مطلوب با تمام توان و ظرفیت به مصدومین زلزله در بیمارستان های این سازمان خبر داد و گفت: به منظور هدایت، راهبری و انجام هماهنگی های لازم برای ارائه خدمات درمانی مطلوب و مناسب به مصدومین و مجروحین زلزله، نمایندگان معاونت درمان این سازمان، در استان کرمانشاه استقرار یافته اند.
دکتر نوربخش در شهرستان سر پل ذهاب تاکید کرد:
رسیدگی سریع به مسائل بیمه ای و درمانی بیمه شدگان حادثه دیده
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در ادامه سفر به استان کرمانشاه، در شهرستان سرپل ذهاب حضور یافت و نحوه ارائه خدمات به بیمه شدگان حادثه دیده در زلزله اخیر را جویا شد.
٢١ نفر از مصدومان زلزله غرب کشور به بیمارستان میلاد انتقال یافتند
در پی وقوع حادثه مصیبت بار زمین لرزه غرب کشور بیمارستان فوق تخصصی تأمین اجتماعی میلاد پذیرای ٢١ نفر از مصدومان این زلزله است.
"تجارت آنلاین" ازهزينه بالاي برپايي نمايشگاه درتهران گزارش مي‌دهد؛
زرق و برق بالا با دستاورد هیچ!
تجارت آنلاین: هزينه‌هاي ميليوني براي حضور درنمايشگاه و برپاکردن غرفه باعث عقب نشيني مجموعه‌هاي توليدي به خصوص کارگاه‌هاي کوچک مي‌شود، در اين گزارش نگاهي انداخته‌ايم به هزينه‌هاي پيش روي شرکت کنندگان در نمايشگاه‌هاي بين المللي
دبیر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران:
اعلام آمادگی جراحان پلاستیک برای اعزام به مناطق زلزله‌زده
دبیر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با اشاره به اعلام آمادگی جراحان پلاستیک برای اعزام به مناطق زلزله‌زده جهت انجام اعمال جراحی زلزله‌زدگان مصدوم گفت: پانصد میلیون ریال نیز تاکنون توسط انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی برای کمک به حادثه دیدگان ارسال شده است.
مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی:
دانشجویان خارج از کشور می توانند بیمه شوند
مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی در برنامه با همستان شبکه جهانی جام جم حضور یافت و شرایط بیمه ایرانیان خارج از کشور را تشریح کرد.
رئیس انجمن دیابت ایران:
بیماران دیابتی باید توانمند باشد/ راهکارهای کنترل دیابت را بشناسید
رئیس انجمن دیابت ایران با اشاره به راهکارهای کنترل دیابت گفت: بیمارانی که دیابت را جدی می‌گیرند نه فقط می‌توانند بیماریشان را کنترل کنند، بلکه طول عمر و کیفیت زندگی خویش را نیز بهبود خواهند بخشید.
رییس اتحادیه آشپزخانه‌ها، کترینگ‌ها و غذاهای سنتی فاش کرد؛
پشت پرده وحشتناک چلوکباب های ۱۰۰۰ تومانی
اکنون حتی قیمت دنبه و چربی حدود ۱۲ تا ۱۳ هزار تومان است، حال چگونه می‌شود که گوشتی به نام گیاهی و به اسم استاندارد و با قیمت ۷۰۰۰ تومان وارد بازار می‌شود و با هر کیلوی آن می‌توان ۱۰ سیخ کباب کوبیده تهیه کرد!؟
افزایش سرطان با هرم سنی مختلف
هر چه سن بالاتر می‌رود تغییرات و جهش‌های ‍ژنتیکی بیشتری ایجاد می‌کند و زمینه را برای ابتلا به سرطان آماده می‌سازد درواقع با هرم سنی که در کشور وجود دارد انتظار افزایش سرطان در جمعیت کشور وجود دارد .
دستور ویژه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی برای خدمت رسانی به آسیب دیدگان زلزله غرب کشور
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ضمن تسلیت به مصیبت دیدگان زلزله غرب کشور و طلب شفای عاجل برای مصدومان این حادثه، با صدور دستوری به مدیران بیمه ای و درمانی استانهای غربی کشور بر لزوم تسریع خدمت رسانی به آسیب دیدگان از زلزله تأکید کرد.
مدیر کل تامین اجتماعی کرمانشاه:
شعب سازمان تامین اجتماعی در استان کرمانشاه فعال هستند
مدیر کل تامین اجتماعی کرمانشاه گفت: علیرغم وارد آمدن آسیب به برخی شعب تامین اجتماعی این استان در پی زلزله دیشب، شعب تامین اجتماعی این استان فعال هستند و به بیمه شدگان و بازنشستگان خدمت رسانی می کنند.
دور جدید‌مذاکرات بیمه‌ای با استارت‌آپ‌ها
سازمان تامین‌اجتماعی و ١١ استارت‌آپ و شرکت و مجموعه کسب‌وکار‌ نوین از جمله اسنپ و تپسی، برای برقراری پوشش بیمه‌ای نیروی انسانی شاغل در آنها وارد مذاکره شده‌اند.
ادامه
ادامه