با وجود تاکید وزارت صنعت بر ممنوعیت واردات رقم می خورد؛
سفره های ایرانی در تسخیر نوشیدنی‌های خارجی
تجارت آنلاین: فروهر در مورد وضعیت برند آب بسته بندی "ووس"، خاطر نشان کرد: این برند نروژی که محصولات آن در ایران قیمتی معادل ۳۰ تا ۶۰ هزار تومان دارند به صورت قاچاق وارد شده و کماکان مجوزی برای واردات آنها صادر نشده است.
مدیر کل درآمد حق بیمه سازمان تامین اجتماعی:
کاهش چشمگیر اعتراض به بدهی ها، نشانه اعتماد کارفرمایان است
کارگاه آموزشی هیات های بدوی تشخیص مطالبات شعب تامین اجتماعی استان اردبیل با حضور جمعی از مسئولان استانی و ستادی تامین اجتماعی ونمایندگان کارگران و کارفرمایان در هیات های مذکور برگزار شد.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد:
تکمیل ارتقای هتلینگ بیمارستان های تامین اجتماعی تا پایان سال ٩٦
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: ارتقای هتلینگ (خدمات اقامت بیمار) از سال ٩٤ در دستورکار این سازمان قرار گرفت و تا پایان سال به منظور کنترل عفونت های بیمارستانی در تمام بیمارستان های این سازمان تکمیل خواهد شد.
باقر بحری: لزوم ورود مقامات مسئول به موضوع اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی
عضویت فعالان تجارت الکترونیکی در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کفایت می‌کند و نیازی به دریافت مجوز جدید از یک نهاد دولتی و تشکل دیگر وجود ندارد.
معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تامین اجتماعی:
توسعه پایدار با تامین اجتماعی محقق می‌شود
معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تامین اجتماعی، سیاستگذاری‌های این معاونت را همگام با سیاست‌های توسعه ملی برشمرد.
پیام تبریک سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور انتصاب شایسته محمدجواد آذری جهرمی را به ایشان و خانواده فناوری اطلاعات و ارتباطات تبریک گفت.
مقرری بگیر بیمه بیکاری ظرف ١٥ روز اشتغال بکار مجدد خود را به ادارات کار و تامین اجتماعی اطلاع دهد
رئیس گروه بیمه بیکاری و تعهدات کوتاه مدت امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: مادامی که بیمه شده مشمول قانون تامین اجتماعی، اشتغال به کار نداشته باشد و آماده به کار باشد، مقرری بیمه بیکاری به فرد پرداخت می شود.
400 کارگر در اردوگاه اجباری کارخانه چسب "هل"
از ماجرای نماز اجباری کارگران تا یک جشن تولد حاشیه ساز!
پیش‌تر، تصویری دیگر از این کارخانه به بیرون درز کرده بود. نمایی از کارگرانی که به صف شده‌اند و بنر بالای سرشان، خبر از جریمه ١٢٠هزار تومانی برای نمازنخواندن می‌داد. رقمی در حدود ١٣درصد، یعنی یک‌هشتم حقوق پایه ٩٣٠هزار تومانی.
الکام گیمز شهریورماه برگزار می‌شود
الکام گیمز در تاریخ 19 تا 25 شهریورماه در باغ کتاب تهران توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار می‌شود.
در گاراژهای تفکیک زباله از بچه ها سواستفاده می شود
پشت پرده تلخ داستان
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک مدعی است: کارت کودکان زباله‌گرد هر ماه با ٣٠٠ هزار تومان شارژ می‌شود. قائم مقام معاونت خدمات شهری هم می گوید: کار کودکان در تفکیک زباله خلاف است، ببینیم برخورد قضائی می‌کنیم.
نهضت آی. تی در تامین اجتماعی
ناهید حیدری، مدیرکل تامین‌اجتماعی غرب تهران بزرگ
امروز سازمان‌های پیشرفته و ساختارشکن در عصر ارتباطات را با نام "سازمان الکترونیک" می‌شناسند و گسترش خدمات الکترونیکی به مخاطبان به عنوان یکی از شاخص‌های مهم "توسعه‌یافتگی "محسوب می‌شود.
مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
راه اندازی سامانه نوبت دهی مراکز درمانی تامین اجتماعی از طریق اینترنت و موبایل
مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان به منظور تسریع و تسهیل دسترسی مخاطبان خود به خدمات درمانی سرپایی مراکز درمانی ملکی، اقدام به راه اندازی سامانه نوبت دهی از طریق اینترنت و موبایل نموده است.
بسته شدن سایت ثبت سفارش کار دست خریداران داد؛
گرانی ۱۰ تا ۱۶ میلیونی خودروهای خارجی در بازار
بسته شدن سایت ثبت سفارش کار دست خریداران داد تا با گرانی ۱۰ تا ۱۶ میلیونی خودروهای خارجی در بازار، مردم دست از خرید کشیده و منتظر تعیین تکلیف وضعیت واردات خودرو باشند.
جعفر محمدی، قائم‌مقام کمیسیون تجارت الکترونیکی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران:
مخالف ایجاد مجوزهای جدید در حوزه کسب‌وکارهای اینترنتی هستیم
تعدد متولیان و ایجاد مجوزهای جدید برای کسب‌وکارهای اینترنتی، مانع توسعه تجارت الکترونیکی و فعالیت کسب‌وکارهای نوین در کشور خواهد شد.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:
بررسی سرمایه گذاری در حوزه گیاهان دارویی الیگودرز
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: به اندازه ۲۰ سال در ۴سال گذشته در لرستان مرکز درمانی ساختیم و در این مدت تعداد مرکز درمانی تامین اجتماعی را از ۴ مرکز به ۸ مرکز رساندیم.
ادامه
ادامه