امضای تفاهم‌نامه توسعه کسب ‌وکارهای مبتنی بر فن‌آوری اطلاعات بین سازمان تأمین اجتماعی و معاونت علمی و فن آوری رئیس جمهور
تفاهم‌نامه همکاری توسعه کسب‌وکارهای مبتنی بر فن‌آوری اطلاعات در حوزه خدمات بیمه و سلامت کشور به منظور تحقق سیاست‌های کلان جمهوری اسلامی ایران در حوزه علمی و فن‌آوری و تحقق حمایت از کالاها و خدمات ملی و دانش‌بنیان، بین سازمان تأمین اجتماعی و ستاد فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به امضا رسید.
معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی:
تفاهم نامه سازمان تأمین اجتماعی و معاونت علمی و فن آوری رئیس جمهور اقدامی اثرگذار در حمایت از شرکتهای دانش بنیان است
معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی امضای تفاهم نامه بین این سازمان و معاونت علمی و فن آوری رئیس جمهور را حاصل گفتگو و تعامل سازنده با شرکای اجتماعی دانست و گفت: اجرایی شدن این تفاهم نامه اقدامی اثرگذار در حمایت از شرکتهای دانش بنیان است.
چند و چون راه‌اندازی یک کسب و کار لوکس با درآمد بالا
تاسیس کافی‌شاپ چقدر آب می‌خورد؟
در مطلب زیر تلاش کرده‌ایم با توجه به درآمد زایی بالای کافی شاپ داری و استقبال روزافزون مردم از این مکان‌ها به چگونگی تاسیس کافی شاپ بپردازیم. اگر شما هم دنبال شغلی لوکس و پردرآمد هستید این گزارش را بخوانید:
وزیر بهداشت در اجلاس روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور:
وزارت بهداشت و سازمان تامین اجتماعی، در یک موضع واحد به دنبال خدمت به مردم هستند
وزیر بهداشت با اشاره به سخنان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مبنی بر اصلاح نظام پرداخت مطالبات وزارت بهداشت، گفت: دکتر نوربخش خبرهای خوشی داد که نیاز به هماهنگی بیشتر در محیط دارد و خوشحالیم که ٦٠ درصد از اسناد ارسال شده به سرعت پرداخت و ٤٠ درصد مابقی، حداکثر ظرف مدت یک ماه، تسویه می شود.
وعده دوباره و جلسه ۲ وزیر در هفته جاری
گوشی موبایل کی ارزان می شود؟
با گذشت بیش از یک هفته از اتمام زمان وعده وزیر ارتباطات برای کاهش قیمت گوشی و عملیاتی نشدن این قول، وی باردیگر وعده داد که در هفته جاری راههای کاهش قیمت موبایل را با وزیر صنعت بررسی می کند.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در دیدار با خانواده شهید زارعی:
بقا، استقامت و تاب آوری کشور و نظام اسلامی از برکت خون شهداست
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی همزمان با هفته تأمین اجتماعی در سفر به کاشان در دیدار با خانواده شهید ابوالفضل زارعی گفت: بقا، استقامت و تاب آوری کشور و نظام اسلامی از برکت خون شهداست و کمترین کاری که ما در قبال خانواده محترم شهدا می توانیم انجام دهیم، تجلیل این عزیزان است.
معاون امور استان های سازمان تأمین اجتماعی:
استقرار میزخدمت تکمیل کننده طرح ساختار نوین شعب تأمین اجتماعی است
معاون امور استان های سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه میز خدمت در تمامی واحدهای اجرایی این سازمان در سراسر کشور راه اندازی شده است، گفت: از سال ٩٣ اقدامات گسترده ای به منظور اصلاح ساختار خدمت رسانی شعب تأمین اجتماعی درحال انجام است و بخشنامه ریاست جمهوری برای استقرار میز خدمت، تکمیل کننده طرح ساختار نوین شعب تأمین اجتماعی است.
سوپر جام باشگاه‌های ایران تبدیل به «سوپر مشکل» شد
استقلالی ها مقابل پرسپولیس بازی نمی کنند؟!
سرمربی و مدیران باشگاه استقلال با برگزاری دیدار سوپر جام فوتبال در تاریخ اعلام شده از سوی سازمان لیگ موافقت نکردند.
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری:
هفته تأمین اجتماعی فرصتی که خدمات این سازمان را به جامعه یادآوری کنیم و مشکلات و چالش های آن را به بحث بگذاریم
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: هفته تأمین اجتماعی فرصتی است که مسائل مربوط به تأمین اجتماعی و مشکلات و چالش های این سازمان را به بحث بگذاریم و نقاط قوت و خدمات این سازمان را نیز به جامعه یادآوری کنیم.
فروش مانتوی جلوباز ممنوع است؟
رئیس اتحادیه صنف تولید‌کنندگان و فروشندگان پوشاک در خصوص جمع آوری مانتوهای جلوباز در فروشگاه ها و عرضه پوشش‌های کاملا اسلامی توضیحاتی را ارائه داد.
پیش بینی ترمیم دستمزد برای جبران گرانی‌ها
افزایش دوباره حقوق کارگران در نیمه دوم 97
ارقام بالا فقط تصویری جزئی از بهای کالاهایی بود که اقلام حیاتی در سبد مصرفی خانوار به‌ شمار می‌رود اما همین ریز قیمت‌ها و روند صعودی آن نشان می‌دهد معیشت عموم مردم در میان این گرانی‌ها دشوارتر از قبل شده و با همان درآمد قبلی باید مبالغی بیش از دو برابر قبل صرف هزینه‌های خوراکی کنند.
قیمت‌ها در بازار طلا به کدام سو می رود؟
رییس اتحادیه طلا و جواهر از کاهش نسبی قیمت طلا و سکه خبر داد و گفت: سکه دو میلیون و ۶۱۱ هزار تومان و هر یک مثقال طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۷۷ هزار و ۱۲۷ تومان رسیده است.
در نشست خبری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مطرح شد:
افتتاح ۵۰ پروژه با هزینه‌ای بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان در هفته تأمین اجتماعی
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از افتتاح ۵۰ پروژه در ۲۲ استان با هزینه‌ای بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان در هفته تامین اجتماعی خبر داد.
رضا امیرخانی از جای خالی ادبیات داستانی در محصولات تلویزیونی می گوید
اگر به نویسنده‌ها مثل هنرپیشه‌ها پول بدهند...
ادبیات داستانی از بسیاری جهات می‌تواند به کمک سریال‌های تلویزیونی بیاید تا از فیلمنامه‌ها و قصه‌های سطحی فاصله بگیریم و بتوانیم شاهد آثار مناسب در تلویزیون باشیم، آثاری که به لحاظ داستان قوام و انسجام خوبی داشته و باعث شود مخاطبان از تماشای کار لذت ببرند.
یک اتفاق عجیب در بازار تلفن همراه
قحطی گوشی در فروشگاه‌های آنلاین!
با انتشار فهرست واردکنندگان گوشی با ارز دولتی انتظار می‌رفت قیمت گوشی‌ها به روال سابق برگردد و نابسامانی در بازار تاحدودی خاتمه یابد اما سودجویی برخی از واردکنندگان که نمی‌خواهند به این دستورات تن دهند، موجب شد این موضوع به هدف نرسد.
ادامه
ادامه