با حکمی از سوی هیات رئیسه ایسا انجام شد؛
انتصاب مجدد مدیر سازمان تامین اجتماعی به عنوان عضو (ISSA)
طی حکمی از سوی هیات رئیسه اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی (ایسا)، دکترسیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، به عنوان "عضو کمیته هیات رئیسه ویژه رهنمودهای ایسا" منصوب شد.
پاسخ به یک شایعه منتشر شده در فضای مجازی
تکذیب استفاده از گوشت گربه و سگ در سوسیس و کالباس
مدیر عامل اتحادیه شرکت تعاونی فرآورده های گوشتی با تکذیب استفاده از گوشت گربه و سگ در سوسیس و کالباس گفت: اکنون زمان فراوانی مشتری ما نیست که ما بتوانیم اجناس را هرطور که مایل هستیم عرضه کنیم و یا بخواهیم از کار بدزدیم.
معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی:
بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان ادامه دارد
معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی: از حالا به بعد هم اگر کارفرمای خوش حسابی که لیست حق بیمه‌اش را ارسال می‌کرده به دلایلی که قبلا بارها اعلام شده دچار مشکل شود و نتواند پرداختی داشته باشد و در نهایت جریمه شود، باز هم مشمول بخشودگی جرائم می شود.
مدیر واحد صدور آرم شهرداری تهران خبر داد
ثبت نام طرح ترافیک موتور سیکلت های شهر تهران
مدیر واحد صدور آرم شهرداری تهران از آغاز ثبت نام طرح ترافیک موتور سیکلت های شهر تهران خبر داد.
رکوردشکنی شهاب حسینی و علی نصیریان در گیشه تئاتر
بلیت یک میلیون تومانی برای دیدن نمایش بازیگر شهرزاد!
بلیت نمایش «اعتراف» به کارگردانی شهاب حسینی و بازی علی نصیریان با قیمت یک‌ میلیون تومان به بازار سیاه رسید. در آگهی دیگری بلیت‌هایی با قیمت ۸۰۰ هزار تومان برای فروش در مردادماه در سایت درج شده‌اند.
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛
کلنگ احداث درمانگاه تامین اجتماعی در زرندیه زده شد
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کلنگ احداث درمانگاه تامین اجتماعی در زرندیه زده شد. کلنگ احداث درمانگاه تامین اجتماعی در زرندیه زده شد
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
افزایش تعامل و تهیه نظام نامه ارتباطی با مراجع کشور
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی، بررسی و تنظیم تمامی قراردادها، افزایش تعامل و تهیه نظام نامه ارتباطی با مراجع کشور، افزایش سطح علمی کارکنان و مدیریت نظامند بر واحدهای حقوقی را از برنامه های پیش روی معاونت حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی برشمرد.
تجربه الکامپ متفاوت با حضور نوین تک
"نوین تک" که یک شتابدهنده تخصصی برای کسب و کار های نوپا در حوزه‌های فین‌تک، اینترنت اشیا و تجارت الکترونیک است،
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:
قانون، فصل الخطاب و مرجع فعالیت های سازمان تامین اجتماعی است
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی حرکت این سازمان را در جهت قانون برشمرد و تصریح کرد: اصل را بر مبنای قانون گذاشته ایم.
دکتر نوربخش در بازدید از نمایشگاه الکامپ تاکید کرد:
سازمان تامین اجتماعی برای حمایت ازحوزه استارت‌آپ‌ها آمادگی دارد
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در بازدید از بیست و سومین نمایشگاه الکترونیک،کامپیوترو تجارت الکترونیک (الکامپ) گفت: با توجه به بخش های مختلف بیمه ای و درمانی که در سازمان تامین اجتماعی فعالیت دارند، حوزه استارت آپ ها نیز می توانند در این بخش ها فعالیت کنند.
مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی:
جمع آوری اطلاعات ارزشمند، بزرگترین مزیت پروژه حذف دفترچه درمانی است
مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه بزر‌ترین مزیت پروژه حذف دفترچه و صدور نسخه الکترونیک، جمع آوری اطلاعات ارزشمند، امکان پایش هوشمند خدمات درمانی و پیشگیری از سوء استفاده از منابع این سازمان است، گفت: این طرح قطعا می تواند منجر به کاهش هزینه های سازمان تامین اجتماعی در حوزه درمان شود.
در نامه ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور؛
رئیس اتاق بازرگانی ایران از سازمان تامین اجتماعی برای رفع مشکلات فعالان اقتصادی تقدیر کرد
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، طی نامه ای به معاون اول ریاست جمهوری، از اقدامات موثر و ارزشمند سازمان تامین اجتماعی در جهت همراهی و رفع مشکلات فعالان اقتصادی تقدیر کرد.
برنامه‌ريزي آلمان و فرانسه براي ورود به بازار خرده‌فروشي كشور
راه اندازی فروشگاه های زنجيره‌اي اروپایی در ايران
تجارت آنلاین: مدت كوتاهي پس از آنكه پايگاه اينترنتي «روس آنلاين» اعلام كرد ايران براي همکاري با فروشگاه‌هاي بزرگ زنجيره‌اي روسيه و خارجي فعال در اين کشور به ويژه شرکت فرانسوي در حال برنامه‌ريزي است، حالا خبرهايي مبني بر اعلام آمادگي شرکت‌هاي آلماني و فرانسوي براي راه‌اندازي فروشگاه‌هاي بزرگ زنجيره‌اي در ايران تبديل به موضوع مورد توجه رسانه‌ها شده است.
تجاری سازی ایده‌های خدمات ارزش افزوده
یکی از اگریگیتورهای مخابرات ایران که نقش تجمیع‌کنندگی انواع خدمات ارزش افزوده را برعهده دارد، زنجیره ارزشی را در نظر گرفته است.
افزایش بیش از ۴۰ درصدی قیمت ها
گرانی کام خریداران شیرینی را تلخ کرد
در حالی که پیش از این قمیت‌هایی مانند آب معدنی افزایش قیمت‌هایی ۲۰ تا ۳۰ درصد را به ثبت رسانده بود، مدیرعامل انجمن حمایت از مصرف‌کنندگان معتقد است، افزایش بیش از ۴۰ درصدی قیمت‌ شیرینی در قنادی‌ها نیز در ابلاغیه جدید اتحادیه مربوطه نامتعارف است.
ادامه
ادامه