وقتی نرخ ها در روزهای پایانی سال قد می کشند
حال و هواي بازار شب عید در تهران + قيمت‌ها
با نزديک شدن به ايام پاياني سال افزايش قيمت‌ها شيب تند تري به خود گرفته که البته غير منتظره به نظر نمي‌رسد.
قیمت پرتقال بی حساب و کتاب در نوروز بالا می رود
مردم پرتقال را از سبد میوه شب عید خود حذف کنند!
رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت: امسال به مردم توصیه می شود که حدالامکان پرتقال را از سبد میوه خود حذف نمایند تا با افزایش واردات به تولید ملی آسیب وارد نشود.
جاي خالي برندها در نمايشگاه‌هاي‌ بهاره
جشنواره بنجل فروشي!
تجارت آنلاین - کورش شرفشاهي: توليد بدون مصرف معنا ندارد. بنابر اين توليدکنندگان تمام سعي خود را به عمل مي‌آورند تا بهترين کالا را توليد کنند.گاهي کالايي وارد کشور مي‌شود که نه تنها کيفيت لازم را ندارد، بلکه به‌اندازه اي بي کيفيت است که مصرف کنندگان نيز دل خوشي از آن ندارند.
از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در بازار مکاره دستفروشی های تهران
سلطه تاجران کوچک بر پیاده روهای پایتخت
«شهر مال مردم است، نباید جلوی دست‌فروش‌ها را گرفت»؛ با این توضیح خیلی‌ها از دستفروشی دفاع می‌کنند و می‌گویند مردم اگر کار داشته باشند، در خیابان دنبال یک لقمه نان نمی‌گردند؛ چون برای مردم کار درست نشده،‌ آن‌ها حق دارند خیابان‌ها را اشغال و در پیاده‌رو بساط کنند.
عرضه گسترده مواد غذایی تقلبی در بازار شب عید
نوروز با طعم آجیل‌های سرطان زا و شیرینی‌های کشنده!
تقلب در تولید مواد غذایی و عرضه آن به متقاضیان و مصرف کنندگان از معضلاتی است که در ایام نوروز با شدت هر چه بیشتری نمود و بروز پیدا می کند.
گزارش "تجارت آنلاین" از شیوع سوداگری در بازار دارو
حال و روز داروخانه ها خوب نیست!
تجارت آنلاین - محمد خادمی: یکی از نیاز های هر محله مسکونی وجود یک داروخانه است، داروخانه ها به عنوان یک محیط درمانی به حساب می آیند، اما این روزها این نگاه تغییر پیدا کرده و هدف از راه اندازی داروخانه ها به عنوان یک بنگاه اقتصادی محسوب می شوند.
شهروندان فقط از مراکز و سایت های مجاز بلیت تهیه کنند
هشدار پلیس فتا به مسافران سفرهای نوروزی
سرپرست اداره پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا گفت:شهروندان برای تهیه بلیت به مراکز و سایت‌های مجاز در پرتال رسمی هر یک از ارگان های حمل‌و نقل عمومی مراجعه کنند.
لیست آخرین قیمت خودروهای داخلی و وارداتی در بازار
گرمی بازار خرید و فروش خودرو در آخرین روزهای زمستان + قیمت ها
اسفندماه در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک شده که وضعیت خرید و فروش خودرو تا حدود در این ماه پایانی سال بهبود یافته و هر چند که وضعیت خرید و فروش در مورد خودروهای ایران خودرو و سایپا بهتر شده ولی خودروهای چینی نیز با عرضه شرایط های فروش اقساطی و مدل های زیاد توانسته اند بخشی از بازار را به دست بگیرند.
موج تقاضا در روزهای پایانی سال بازار را گرم کرد
سایه سنگین دلالی در آشفته بازار خودروی دسته دوم + قیمت
افزایش تقاضا برای خرید خودرو در هفته های پایانی سال و عرضه محدود در این عرصه، بازار سیاه و دلالی در بازار خودرو را بیش از پیش تشدید کرده است.
افزایش تبلیغات گمراه کننده در رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی
چای سبز
روابط عمومی سازمان غذا و دارو بنا بر مستندات اداره کل نظارت بر فراورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل، "چای سبز پنجاه چهل" را فاقد مجوز اعلام کرد.
ماهیگیری از آب گل آلود بازار شب عید
سود ۷ هزار تومانی دلالان از فروش هر کیلو ماهی قزل‌آلا
اکنون دلالان ۷ هزار تومان از فروش هر کیلو ماهی قزل‌آلا سود می برند و با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و رسم و سنت ایرانی ها برای خرید ماهی شب عید احتمال افزایش نرخ ماهی مذکور تا 17 هزار تومان را نیز باید داشت.
حکایت یک زن و شوهر از تجربه شغلی جدید در ایران
کروکودیل پرورش دهید تا پولدار شوید!
مشاغل زیادی هستند که ما آن‌ها را به درستی نمی‌شناسیم. آدم‌های زیادی هم هستند که هنوز جویای شغل مناسب هستند. مجله مهر شما را با برخی از این مشاغل آشنا می‌کند.
نرخ واقعی خشکبار و آجیل در بازار چقدر است؟
اختلاف قیمت 20 هزار تومانی آجیل در آشفته بازار شب عید
علی‌رغم وضعیت بسیار مناسب تولید خشکبار و وفور محصول، بازار آجیل یکی از بی سامان‌ترین بازارهای شب عید است و فروشندگان به هر نرخی که دلخواه‌شان است محصولاتشان را عرضه می‌کنند.
از بانوان دست‌فروش تا مغازه‌دارانی که بساط می‌کنند
وقتی به جای پرستوها، دستفروش ها نماد آمدن نوروز اند
افزایش روز افزون دست‌فروشان در مناطق مختلف شهر اعم از پیاده‌‌روها و میادین و مترو نه تنها نشانه‌ای از اوضاع بد اقتصادی است، بلکه از آن جهت که بانوان زیادی به این کار گرایش یافته‌اند، هم جای بسی تأمل دارد.
پشت پرده تبلیغات استخدامی در شبکه‌های اجتماعی
استخدام زنان و دختران جوان با طعم هوس!
امروزه در فضای مجازی، صفحات کاریابی‌های رسانه‌ای و... شاهد این هستیم که افراد به بهانه استخدام بانوان، انواع درخواستهای غیرمعقول و کاملا بی‌ربط را برای گزینش کاری مطرح می‌کنند.
ادامه
ادامه