وزیر نفت:
همه ریسک‌ امضای قراردادهای جدید نفتی را می‌پذیرم
وزیر نفت با اشاره به امضای دومین قرارداد نفتی در قالب الگوی جدید قراردادهای نفتی گفت: امضای این قراردادها ریسک دارد که باید بپذیریم و من در راس همه این ریسک‌ها را می‌پذیرم.
دومین قرارداد با مدل IPC امروز امضا می شود
افزایش همکاری های نفتی ایران و روسیه با یک قرارداد ویژه
دومین قرارداد با مدل IPC برای میادین آبان و پایدار دومین قرارداد به شیوه مدل جدید قراردادی عصر امروز میان شرکت ملی نفت ایران، شرکت زاروبژنفت روسیه و دانا انرژی با هدف توسعه میدان های مشترک آبان و پایدار غرب امضا می شود.
تولید نفت‎شیل آمریکا رکورد شکست
یک خبر بد برای اوپک
اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش‌بینی کرد: تولید نفت شیل این کشور در ماه آوریل به رقم بی‎سابقه ۶ میلیون و ۹۵۰ هزار بشکه در روز می‌رسد.
عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفتگو با «تجارت آنلاین» با اشاره به امضای 5 پروژه کلان نفتی عنوان کرد؛
افزایش قدرت ریسک پذیری صنعت نفت با اعتماد به دانشگاه
تجارت آنلاین: با برگزاری مراسمی در وزارت نفت قرارداد پژوهشی در حوزه اکتشافات میادین نفتی کشور با 5 دانشگاه منعقد شد.
وزیر نفت خبر داد؛
کشف اموال اختلاس‎گر نفتی
وزیر نفت درباره آخرین وضع پرونده اختلاس‎گر فعال در مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران اظهار کرد: با پیگیری دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی، آنطور که به من گفته‎اند، اموالی بیش از میزان اختلاس صورت‎گرفته از این فرد شناسایی و توقیف شده است.
این توصیه ها را جدی بگیرید
گوشی‌های همراه ما را خواهند کشت؟!
بر اساس تازه‌ترین تحقیقات صورت گرفته، استفاده از گوشی‌های همراه به خودی خود موجب مرگ انسان نمی‌شوند اما نکاتی است که باید برای حفظ سلامتی خود آن‌ها را رعایت کنیم.
افزایش ارزش طلای سیاه در ماه مارس؛
قیمت نفت ایران از مرز ۶۳ دلار گذشت
​نفت خام ایران، ماه مارس را با افزایش قیمت آغاز کرد و بر این اساس، نرخ هر بشکه نفت سبک، از مرز ۶۳ دلار فراتر رفت.
پیش‌بینی تامین برق مورد نیاز پایتخت در ساعات پیک مصرف
تهران سال آینده خاموش نمی شود
مدیرعامل برق منطقه‌ای تهران گفت: قبل از رسیدن پیک مصرف برق، برنامه‌ریزی‌های متعددی برای گذر از این دوران صورت می‌گیرد. امسال نیز طبق روال سال‌های گذشته با اقدامات انجام شده، شرایط را برای تابستان بدون خاموشی پیش‌بینی می‌کنیم.
رویترز به نقل از یک منبع آگاه خبر داد؛
کاهش صادرات نفت ایران
این کاهش با وجود تلاش‌های ایران برای جلب مشتریان از جمله کاهش قیمت فروش رسمی و پیشنهاد افزایش تخفیف حمل محموله به هند روی می‌دهد.
توافق ایران و هند درمورد میدان نفتی فرزاد B به کجا رسید؟
این فیلم هندی دارد 10ساله می شود!
قرار بود طرح جامع توسعه میدان گازی فرزاد B تا پایان سال ۱۳۸۷ امضا شود، اما این اتفاق محقق نشد تا اینکه در مرداد ماه سال ۱۳۸۸، منابع خبری از تصمیم ایران برای مذاکره با هند درباره میدان گازی فرزاد B خبر دادند.
شام کاری بی نتیجه پایان یافت؛
تولیدکنندگان نفت شیل و اوپک رو در روی هم می ایستند؟
شام کاری مقامات کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و شرکت های تولیدکننده نفت شیل آمریکا در حالی پایان یافت که نشانه چندانی شکل گیری رابطه همکاری میان دو طرف مشاهده نمی شود.
عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفتگو با «تجارت آنلاین» تاکید کرد؛
محصول باکیفیت قربانی نرخ پایین خوراک
تجارت آنلاین: عضو کمیسیون انرژی در خانه ملت اظهار داشت: بالاخره ما در کشور نیاز به توسعه و اشتغال داریم و موضوع ارزان فروشی خوراک را باید از چند بعد بررسی کنیم.
قیمت نفت با پیش‌بینی افزایش تقاضا رشد کرد
نفت گران می شود
روز سه‌شنبه قیمت‌های نفت در کنار بازار سهام آمریکا رشد کرد. پیش‌بینی‌ها حاکی از رشد تقاضای نفت است و نگرانی‌هایی به وجود آمده مبنی بر اینکه اوپک نخواهد توانست ظرفیت تولید خود را افزایش دهد.
کسب عنوان شرکت برتر شستا توسط ایرانول
شرکت نفت ایرانول موفق به دریافت تندیس سیمین شد
برای نخستین بار در شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، تندیس سیمین توسط دكتر ربيعي وزير تعاون ، كار ورفاه اجتماعي ، دكتر نوربخش رييس سازمان تامين اجتماعي و مهندس لطفي مديرعامل شستا به مهندس اسحاقی مدیرعامل ایرانول اهدا شد.
از امن بودن تشعشعات آنتن موبایل محل سکونتمان مطمئن شویم
تشعشع آنتن های موبایل نزدیک خانه چه صدماتی دارند؟
آنتن‌های موبایل این روزها به یک جزء جدایی ناپذیر از محیط زندگی ما تبدیل شده‌اند و وظیفه برقراری ارتباط ما با یکدیگر را از طریق یک شبکه مخابراتی بر عهده دارند.
ادامه
ادامه