رکود در بازار ملک کلنگی
آیا ریزش قیمت در بازار مسکن در راه است؟
در حالی که متوسط قیمت مسکن در تهران به حدود 86 میلیون ریال رسیده و رشدی 83 درصدی در بازار خرید و فروش این کالا، به گواه آمار به ثبت رسیده ،اتفاق افتاده اما بررسی ها نشان می دهد از حدود یک ماه قبل بار دیگر رکود در این حوزه خودنمایی کرده و خرید و فروش به کف رسیده است.
پنج پیشنهاد برای خروج مسکن از رکود
در شرایطی که بازار مسکن در رکود تورمی قرار گرفته کارشناسان پنج راهکار را برای بهبود اوضاع این بخش ارایه کرده‌اند که از جمله آنها می‌توان به افزایش سقف تسهیلات به ۲۰۰ میلیون تومان، هم‌افزایی دولت و بخش خصوصی در جهت تقویت انبوه‌سازی، فسادزدایی، اجرای قوانین موثر و کوشش برای اجرای بازآفرینی پایدار اشاره کرد.
حناچی شهردار تهران شد
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه یکصدم شورای اسلامی شهر تهران پنجم از میان دو گزینه عباس آخوندی و پیروز حناچی، شهردار جدید را انتخاب کردند.
هر خودرو، یک کارت
هشدار به دارندگان کارت های سوخت
بعد از آن‌که خرید و فروش کارت سوخت در جایگاه‌های سوخت از سوی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی غیرقانونی اعلام شد، این شرکت در جدیدترین اطلاعیه خود اعلام کرده است با توجه به ظرفیت‌های سامانه هوشمند سوخت، امکان استفاده همزمان از دو کارت وجود ندارد.
خبرگزاری وابسته به دولت مدعی شد هر دو گزینه شهرداری تهران رد شدند
آخوندی به
خبرگزاری دولتی برنا با انتشار خبری مدعی شده است: «مسوولان شهری مراجع ذیصلاح به شورای شهر اعلام کردند آخوندی و حناچی نمی توانند شهردار تهران شوند و باید شورای شهر تهران به دنبال گزینه های دیگری برای شهرداری باشند. این مخالفت به هیات رییسه شورای شهر منتقل شده است.»
رقابت آخوندی و حناچی برای کرسی شهرداری تهران
اعضای شورای شهر تهران عصر امروز با 21 رأی آقایان عباس آخوندی را با 16 رأی و حناچی را با 11 رأی به عنوان گزینه‌های نهایی شهرداری تهران انتخاب کردند. همچنین تقوی نژاد 10 رأی و انصاری 3 رأی اخذ کردند.
از سوی مدیرعامل بانک مسکن تشریح شد
اعلام جزییات جدید شیوه دریافت وام مسکن
مدیرعامل بانک عامل بخش مسکن گفت: تسهیلات ساخت مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن به انبوه سازان در تهران، تا سقف ۶۰ میلیون تومان است.
جزئیات محدودیت ترافیکی جاده‌ها تا روز یکشنبه هفته آینده
در 24 ساعت گذشته تردد ثبت ‌شده بر اساس جدیدترین اطلاعات دریافتی از 2178 تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل 7.9 درصد کاهش یافته است. سهم وسایل نقلیه سنگین 10.4 درصد، اوج تردد بین ساعات 11 تا 12 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح انجام شده است.
تهران ــ مشهد ــ تهران ۱.۷میلیون تومان شد
فروش بلیت چارتری پروازها با قیمت‌های نجومی
در حالی سازمان هواپیمایی از اعمال محدودیت در فروش بلیت پروازهای چارتری و عدم‌افزایش نرخ آنها برای تعطیلات آخر هفته خبر داده که همچنان بلیت برخی مسیرهای پروازی از جمله به‌مقصد مشهد به‌صورت چارتری و با قیمت‌های بالا فروخته می‌شود.
ایران ایر تحریم شد
انتشار فهرست کامل تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا
در جریان بازگشت تحریم‌های آمریکا علیه ایران تعدادی از شرکت‌ها و موسسات، افراد و گروه‌های جدیدی نیز مورد تحریم قرار گرفتند که در آن نام ایران ایر به چشم می‌خورد.
هشدار به خریداران ملک در ترکیه و امارات
رئیس اتحادیه املاک تهران تاکید کرد: خرید ملک در کشورهای مانند ترکیه و امارات دارای ریسک بسیار بالایی است بنابراین امیدواریم سرمایه‌گذاران به جای هزینه در سایر کشورها در خود ایران سرمایه‌گذاری کنند.
ترکیه به هواپیماهای ایرانی اجازه سوختگیری نداد
برخی هواپیماهای ایرانی در روز جمعه در فرودگاه استانبول سوختگیری نکردند و مجبور شدند حداقل یک پرواز خود را کنسل کنند. در حالی که بقیه هواپیماها هم تعداد مسافران خود را کاهش دادند تا بتوانند با سوخت کمتری پرواز کنند.
دبیر ستاد اربعین: مردم بیشتر از تعرفه چیزی نپردازند!
ماجرای بلیت 15 میلیونی نجف - تهران چیست؟
باشگاه خبرنگاران نوشت: معاون عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: خبر فروش بلیط 15 میلیونی نجف_تهران به زائران صحت ندارد.
موج تازه گران شدن بلیت هواپیما در راه است؟
دلار بلیت پروازهای داخلی را گران کرد
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه نرخ‌های قبلی پروازهای داخلی بر مبنای دلار ۸ هزار تومانی بود، گفت: دریافت ارز از سامانه نیما کند است یا با قیمت تمام‌شده ۱۰ هزار تومان به دست شرکت‌ها می‌رسد بنابراین نرخ بلیت بر اساس ارز اختصاصی متغیر شد.
روایت خبرنگار فرانسوی از حضور میلیونی در راهپیمایی اربعین
یک خبرنگار فرانسوی که پابه‌پای زائران ایرانی از مهران تا کربلا حرکت می‌کند، مشاهدات خود را از این راهپیمایی باشکوه منتشر کرده است.
ادامه
ادامه