شورای حمل و نقل طرح جدید ترافیک پایتخت را تصویب کرد
اعلام جزئیات طرح جدید ترافیک تهران
سقف تعداد مجوز قابل اعطاء به اشخاص حقیقی و حقوقی که شغل آنان به نحوی است که لازم است در تمام روزهای سال اجازه تردد در محدوده را داشته باشند، با کاهش حدود ۴۰ درصدی به ۶۳ هزار خودرو کاهش می یابد.
انتقاد معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری از گران نشدن نرخ سوخت؛
نرخ واقعی گازوئیل لیتری ۱۷۰۰ تومان!
رئیس سازمان راهداری با بیان اینکه نرخ تمام شده گازوئیل 1700 تومان است از مصوبه کمیسیون تلفیق و عدم افزایش قیمت حامل های انرژی انتقاد کرد و گفت: گازوئیل ارزان مانع نوسازی کامیون های فرسوده است.
زیباترین مناطق دنیا به روایت دوربین؛
10 مکان جذاب و ناشناخته جهان برای گردشگری + تصاویر
جهان هستی به دلیل عظمتش، همواره برای انسان کنجکاو و علاقه‌مند پر از جاذبه‌های شگفت‌انگیز بی‌پایان است.با این مقدمه به معرفی 10 مکان زیبای جهان می‌پردازیم که تاکنون بازدیدکنندگان فراوانی را از اقصی نقاط جهان به خود جذب کرده است؛
منصور غیبی در گفت و گو با «تجارت آنلاین» تاکید کرد؛
عدم سرمایه گذاری تجاری در صنعت ساختمان
تجارت آنلاین: در ۹ ماهه امسال شرایط رشد چهار بازار موازی یعنی بورس، سکه، دلار و مسکن حاکی از آن بوده است که بورس ۲۷ درصد، سکه ۱۵.۵ درصد، دلار ۱۱.۸ درصد و مسکن ۸ درصد رشد را تجربه کرده‌اند.
از پیش بینی زمان زلزله تهران تا پیشنهاد جذاب ناسا؛
یک گفت و گوی جنجالی با اولین ایرانی پیش بینی کننده زلزله
اگر چه کسی تاکنون توانایی پیش بینی زلزله را نداشته، اما یک مخترع توانسته بسیاری از زمین لرزه های اخیر کشور را پیش بینی کند با این وجود هیچ حمایت علمی و تحقیقاتی از وی صورت نگرفته است.
یوناتن بت کلیا در گفتگو با «تجارت آنلاین» تاکید کرد؛
ادامه حیات قراردادهای ریلی با خروج  آمریکا از برجام
تجارت آنلاین: حمل و نقل ریلی از میان سایر شقوق حمل و نقل ایمن تر، پاک تر و ارزان تر محسوب می‌شود اما متاسفانه با وجود تاکیدات بسیار مقام معظم رهبری در خصوص توسعه حمل و نقل ریلی در کشور، این صنعت از برنامه توسعه پنج ساله پنجم و پنج ساله ششم بسیار عقب مانده است.
از خیانت در صندوق ذخیره کارکنان تا قراردادهایی انتخاباتی
افشاگری‌های نجفی از روابط پشت پرده شهرداری تهران
شهردار تهران در جلسه امروز شورای شهر با ارائه گزارش ۱۰۰ روزه شهرداری و بررسی عملکرد شهرداری قبلی درباره قراردادهای شهرداری با ناجا که به گفته او پولش صرف انتخابات شده، افشاگری کرد.
پشت پرده‌هایی عجیب از یک گردش مالی 8 هزار میلیارد تومانی
امپراتوری بزرگ مالی مافیای کنکور در ایران!
خیلی از مدرسان موسسات کنکور، اصلا مدارک دانشگاهی ندارند. آنها تا پیش از پروبال گرفتن موسسه‌شان یک معلم عادی بوده‌اند اما حالا خانه‌های میلیاردی در بهترین مناطق تهران دارند. چندوقت پیش ۱۰ ماشین آخرین مدل از BMW وارد ایران شد که ۹ تای آن متعلق به همین به ظاهر اساتید بود!
حال و هوای غم انگیز خانواده های ملوانانی ایرانی سانچی
۳۲ فرشته از دریا به ملکوت رفتند + فیلم
سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی تحت عنوان «خداحافظ ای داغ بر دل نشسته؛ ۳۲ فرشته از دریا به ملکوت رفتند»، رسما غرق شدن نفتکش ایرانی دچار حریق شده در آب های چین را اعلام کرد.
یک گزارش میدانی از فراز و فرودهای قیمت در مناطق مختلف پایتخت
تب افزایش قیمت ها در بازار مسکن فروکش کرد
گزارش‌های میدانی حاکی است با فروکش کردن التهاب قیمت در برخی نقاط پایتخت، تعدادی از واحدهای مسکونی با قیمتی کمتر از روزهای ابتدایی دی‌ماه در حال خرید و فروش هستند.
کارشناس صنعت هوانوردی در گفتگو با «تجارت آنلاین» تاکید کرد؛
تاثیر منفی خروج آمریکا از برجام تاثیری در قرارداد هواپیماها ندارد
تجارت انلاین: جمعه شب ( 22 دی‌ماه 96 )دولت آمریکا موضع خود را در خصوص برجام اعلام کرد که در این راستا «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا با امضای معافیت‌های تحریمی ایران، تعلیق تحریم‌های هسته‌ای را یک دوره ۱۲۰ روزه دیگر تمدید کرد.
یک کارشناس ‌ارشد اقتصاد مسکن در گفتگو با «تجارت آنلاین» تاکید کرد؛
نوسازی و زیباسازی اولویت بافت های فرسوده
تجارت آنلاین: تا امروز با وجود تاکید و ضرورت احیای سالیانه 10 درصد بافت‌های فرسوده در برنامه چهارم، پنجم و ششم توسعه سرجمع 15 درصد بافت‌های فرسوده شهری هم نوسازی نشده است.
یک کارشناس هشدار داد:
آغاز دوره وقوع زلزله‌های قدرتمند در ایران
زلزله سرپل بزرگترین زلزله ثبت شده گسل زاگرس، چرایی شنیدن صدایی مهیب هنگام وقوع زلزله، ورود ایران به دوره 50 ساله وقوع زلزله با قدرت بالا، رد نقش هارپ در وقوع زلزله های ایران مهمترین بخش های گفت و گو با متخصص ژئومورفولوژی است.
بازار مسکن وارد دوران رکود تورمی شد
رشد 25 درصدی قیمت مسکن در تهران
دبیر انجمن انبوه سازان کشور از ورود مسکن به رکود تورمی خبر داد و گفت: در 2 هفته گذشته در برخی از مناطق قیمت خرید مسکن 10 تا 15 درصد رشد داشته و در برخی از مناطق شاهد افزایش 25 درصدی قیمت هستیم..
وزیر راه از تبدیل باغات کن به پارک عمومی خبر داد
ممنوعیت بارگذاری در باغات تهران
وزیر راه و شهرسازی در بررسی طرح ساماندهی و صیانت از باغات کن، ضمن رد مصوبه کمیسیون ماده ۵ و اعلام مغایرت اساسی آن با طرح‌های بالادستی، گفت: معتقدم صیانت از باغات کن آنقدر اهمیت دارد که باید.
ادامه
ادامه