قرارداد فاینانس بانک صنعت و معدن و اگزیم بانک چین
راه‌آهن تهران-مشهد برقی می شود
بر اساس ابلاغیه معاون اول رئیس جمهور وزارت اقتصاد مجاز شد به نمایندگی از دولت ضمانت نامه موافقتنامه‌های مالی خارجی مربوط به پروژه برقی کردن راه آهن تهران - مشهد را بین بانک صنعت و معدن و اگزیم بانک چین صادر کند.
"تجارت آنلاین" در گفت و گو با منصور غيبي ایمن نبودن مسکن مهر را بررسی کرد؛
سرافکندگی مسکن مهر
تجارت آنلاین: هيچکس بهتر از آن کودکي که بادکنک‌هاي جشن تولدش از پشت ديوارهاي فروريخته‌ سر پناهش یا همان مسکن مهر دولتمردان، نمايان است معني ناامني را نمي‌فهمد!
گزارش "تجارت آنلاین" از حاشیه های تلخ زلزله غرب کشور؛
ایران داغدار زلزله زاگرس
تجارت آنلاین: آمار کشته‌ها و زخمي‌هاي زلزله يکشنبه شب در غرب ايران ساعت به ساعت بيشتر مي‌شود. تا لحظه تنظيم اين گزارش خبرگزاري‌هاي رسمي‌از کشته شدن بيش از 400 نفر و زخمي‌شدن بيش از 7000 نفر خبر مي‌دهند.
"تجارت آنلاین" طرح انتزاع وزارت راه و شهرسازی را بررسي كرد؛
بیراهه جدایی
تجارت آنلاین: پس از برگزاري انتخابات رياست جمهوري، درخرداد ماه 96 بود كه مجدد تفکيک بخش مسکن از حوزه راه مطرح شد که کميسيون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به طرح انتزاع وزارت راه و شهرسازي در تيرماه سال جاري راي مثبت داد، اما ...
یک گزارش تکان دهنده از کوره‌های آجرپزی ورامین؛
جوانی‌های سوخته در هُرمِ داغ کوره‌پزخانه‌ها
کارگران کوره‌های آجرپزی وقتی بیکار می‌شوند، حرفه دیگری بلد نیستند، در نتیجه به مشاغل کاذب رو می‌اورند؛ دستفروشی، سیگار فروشی، تازه اینها خوب‌ها و معقول‌هایش هستند؛ آنها که کم‌سوادترند، ممکن است به کارهای خلاف هم روی بیاورند...
اگر مسافر خطوط هوایی هستید این گزارش را بخوانید؛
کارهایی که هرگز نباید در هواپیما انجام دهید!
هنگام سفر با هواپیما نکات مهمی وجود دارد که رعایت آن‌ها به نفع شماست و بی توجهی تان به آن موارد می‌تواند برای شما دردسر ساز شود.
"تجارت آنلاین" طرح احتمالی تامين مسكن برای اقشار کم‌درآمد جامعه را بررسي كرد؛
فروش مسکن متری در بورس
تجارت آنلاین: براساس تازه‌ترين آمار، حدود سه میلیون واحد مسکونی مازاد نسبت به کل خانوارها در كشور وجود دارد و از سوي دیگر حدود يك میلیون و ۲۰۰ هزار واحد مسکونی نسبت به واحدهای مسکونی مصرفی خانوارها کمبود وجود دارد.
از تندر 90 تا کولئوس 2018 ؛
برگ برنده رنو برای تسخیر بازار خودروی ایران + قیمت
اگر این روزها به مطلبی با عنوان خرید ماشین رنو برخورد کنید دیگر تصویر آن پی کی کوچک قدیمی به ذهنتان نمی آید. بلکه خودروهای لوکس، زیبا و بی نقصی که برق انحنا آن هیچ شباهتی به آن رنو دهه ۷۰ ندارد.
گزارش تصویری؛
پیاده‌روی زائران اربعین حسینی به روایت عکس ها
زائران اربعین حسینی همچنان با پای پیاده به سمت کربلای معلی در حرکت هستند، در این راه پرفراز و نشیب برخی با پای برهنه جاده‌ها را طی می‌کنند تا به مقصد برسند. نیروهای امنیتی در مسیر مشغول خدمت‌رسانی هستند و موکب‌ها از زوار امام حسین(ع) پذیرایی می‌کنند.
دیدن این مناظر سیاحتی نفس شما را بند می آورد!
ترسناک ترین جاذبه های گردشگری جهان + تصاویر
در دنیا مکانهای مختلفی وجود دارند که علاوه بر جذابیت تفریحی مکان های ترسناکی به شمار می روند. در این گزارش تصویری با ترسناک ترین جاذبه های گردشگری جهان آشنا می شوید که دیدن آن ها نفس شما را بند می آورد!
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی تاکید کرد:
سایت‌های اینترنتی مجاز به فروش بلیت اربعین نیستند
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اشاره به اینکه سایت‌های اینترنتی مجاز به فروش بلیت اربعین نیستند، گفت: ‌ از مردم می‌خواهیم در صورت هرگونه گرانفروشی بلیت پروازهای اربعین، موضوع را اطلاع دهند.
واژگونی اتوبوس در جاده سوادکوه با 14 کشته + عکس
واژگونی اتوبوس تهران - گنبد با ۳۰ مسافر در ساعت ۱۸:۵۰ یکشنبه در کیلومتر ۲۵ محور سوادکوه استان مازندران در محدوده تونل دوگل منجر به کشته شدن 14 تن و مصدومیت 18 نفر شد
مدیرعامل قشم‌ایر توضیح داد
سرنوشت نامعلوم ۱۵ فروند بویینگ جدید ایران
مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم ایر آخرین وضعیت مذاکرات این شرکت با هواپیماساز بویینگ برای ورود ۱۵ فروند هواپیمای جدید به ایران را تشریح کرد.
گرانی قیمت بلیت هواپیما در آستانه اربعین رکورد زد؛
پرواز تهران-نجف-تهران ۲/۶ میلیون تومان!
سایت‌های فروش بلیت پروازهای مذکور، پروازها به مقاصد نجف و بغداد را با قیمت‌های سرسام‌آور به فروش می‌رسانند و هم اکنون قیمت پرواز رفت و برگشت تهران-نجف رکورد ۲.۶ میلیون تومان را ثبت کرده است!
بررسی مناطق کم فروش و پر فروش در تهران؛
بازار ناهمگن معاملات مسکن
تجارت آنلاین: طبق آخرين آمار بانك مركزي، در مهرماه سال جاري مناطق ۲، ۴ و ۵ شهر تهران ۳۷.۶ درصد از کل معاملات كلان شهر تهران را به خود اختصاص داده‌اند كه اين رقم ۱.۱ درصد بيشتر از ۷ منطقه داراي تعداد معاملات متوسط و ۱۱.۶ درصد بيشتر از ۱۲ منطقه کم معامله پايتخت بوده است.
ادامه
ادامه