رشد ۱۰درصدی قیمت مسکن درسال۹۶
پایان رکود در بازار مسکن
رییس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه پایان سال ۹۵ پایان رکود در بازار مسکن است،افزود: در سال ۹۶بازار مسکن وارد رونق می شود.
کارنامه مسکن و شهرسازی در سالی که گذشت
سال استیضاح و آتش و ایرباس!
در سال 95 اگر چه طرح‌هاي عمراني شتاب گرفت اما همچنان کمبود منابع عمده‌ترين دليل براي توقف يا کندي عمليات پروژه‌هاي عمراني بود.
داستان همیشگی تعطیلات و کندی تردد در جاده های کشور!
ترافیک سنگین در اولین روز از سفرهای نوروزی
جانشین رئیس پلیس راه راهور ناجا در تشریح آخرین وضعیت جاده‌های کشور در اولین روز از شروع سفرهای نوروزی گفت: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در آزادراه‌های خروجی تهران هستیم.
شگردهای سارقان را در تعطیلات نوروزی بشناسید
دزدها بیشتر سراغ چه خانه‌هایی می‌روند؟
سارقان برای دزدی ازخانه‌هابه‌طور معمول براساس قاعده نانوشته‌ای عمل می‌کنند. به عبارت دیگر می‌توان گفت مجرمان حرفه‌ای برای سرقت سراغ هر خانه‌ای نمی‌روند.
بلیت یک صندلی پرواز «نیم‌میلیون تومان» ‌نرخ‌گذاری می‌شود
سایه مافیا‌‌ی چارتر در آسمان ایران
در شرایط افزایش تقاضای سفرهای نوروزی، برخی ایرلاین‌‌ها و آژانس‌‌های هواپیمایی در نبود نظارت سازمان هواپیمایی نرخ بلیت برخی پروازها و مسیرهای پرتقاضا را در ایام نوروز تا ۵۰۰ هزار تومان بابت هر صندلی پرواز افزایش داده‌اند.
۳۰۰۰ واحد تا خرداد ۹۶ آماده می‌شود
فاز ۸ مسکن مهر پردیس افتتاح شد
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در آیین افتتاح ۱۰۰۰ واحد مسکونی درفاز ۸ خبر داد: در سه ماهه ابتدای سال آینده ۳۰۰۰ واحد مسکن پردیس افتتاح می‌شود.
رییس سازمان هواپیمایی تاکید کرد
با افزایش قیمت بلیت هواپیما برخورد می کنیم
رییس سازمان هواپیمایی گفت:«قیمت هایی که از طریق شرکت های هواپیمایی تعیین می شود، مورد نظر ما است. قیمت های چارتری زمانی مورد قبول ماست که مشمول شرایط چارتری باشد.»
از سوی پلیس راهور نیروی انتظامی ابلاغ شد
اعلام محدودیت‌های ترافیکی در ایام نوروز
پلیس راهور نیروی انتظامی با توجه به حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز 96 و به منظور افزایش ظرفیت تردد در محورهای مواصلاتی، تسهیل در عبور و مرور و ارتقای ضریب ایمنی محدودیت های ترافیکی ایام نوروز از 25 اسفند ما سال جاری تا 14 فروردین ماه سال 96 را اعلام کرد.
پرواز دومین پرنده پسابرجامی فرانسوی در آسمان ایران
ایرباس 330 جدید در مهرآباد فرود آمد
دومین ایرباس پسابرجامی 330 به رجیستری EP-IJA امروز از فرودگاه تولوز فرانسه، به مقصد فرودگاه مهرآباد تهران حرکت کرده و دقایقی پیش وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد.
شهروندان فقط از مراکز و سایت های مجاز بلیت تهیه کنند
هشدار پلیس فتا به مسافران سفرهای نوروزی
سرپرست اداره پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا گفت:شهروندان برای تهیه بلیت به مراکز و سایت‌های مجاز در پرتال رسمی هر یک از ارگان های حمل‌و نقل عمومی مراجعه کنند.
مدیر کل نظارت راه آهن خبر داد:
آغاز مرحله دوم پیش فروش بلیت قطار نوروزی
مدیر کل نظارت راه آهن گفت: ظرفیت های جدیدی برای روزهای شلوغ برخی از مسیرها در نظر گرفته شده که پیش فروش آن از روز شنبه 21 اسفند آغاز می شود.
همه چیز درباره پیش فروش و نحوه ثبت نام اینترنتی
چگونه بليت‌ سفرهای نوروزی را تهيه كنيم؟
موجی از مسافرت‌های نوروزی تا چند روز دیگر آغاز می‌شود و نخستین سوالی که برای هر کسی پیش می آید این است که چگونه بليت‌ سفرهای نوروزی را تهيه كنيم؟ برای یافتن پاسخ این سوال این گزارش را بخوانید.
نمایندگان خواستار توقف واگذاری آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک شدند
تخفیف ۸۵۰میلیارد تومانی برای فروش یک شرکت دولتی
در حالی ارزش واقعی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک ۱۵۰۰ میلیارد تومان برآورد می‌شود که گفته می‌شود این آزمایشگاه قرار است با قیمت ۶۵۰ میلیارد تومان فروخته شود.
انتقاد آخوندی از مدیریت شهری در ایران
بودجه شهرداری تهران سه برابر وزارت راه است
وزیر راه و شهرسازی گفت: با بحران پاسخگویی در مدیریت شهری در ایران روبه‌رو هستیم که بحرانی جدی است.
اولین قربانی پرونده اتفاق های شب برفی فرودگاه مشهد
خلبان پرواز 1034 هواپیمایی ماهان بازداشت شد
خلبان هواپیمای 747 شرکت ماهان روز گذشته پس از بازجویی در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و با صدور قرار قانونی بازداشت و روانه زندان شد.
ادامه
ادامه