قطار مسکن مهر به ایستگاه پایانی نزدیک می‌شود
آغاز پرداخت تسهیلات ۱۰میلیون تومانی به متقاضیان
تسهیلات 100 میلیون ریالی به 390 هزار واحد مسکن مهر از هفته آینده پرداخت می شود.
بازار خرید و فروش آپارتمان های بالای شهر همچنان راکد است
با چند میلیون تومان در منطقه یک تهران صاحبخانه می شوید؟!
بازار فروش واحدهای مسکونی نوساز در منطقه یک تهران که دست‌کم طی سه سال اخیر در رکود عمیق فرو رفته بود، هم‌اکنون موج تازه‌ای از عرضه آپارتمان‌های کلیدنخورده را آغاز کرده است.
اولین ایرباس ۳۳۰ تا چند روز آینده تحویل ایران می‌شود
انتشار تصاویر لو رفته از ایرباس ۳۳۰ ایرانی در رسانه ها
به تازگی تصاویری ایرباس 330 که اولین هواپیمای A۳۳۰ تحویلی به ایران به حساب می‌آید در شهر تولوز فرانسه گرفته شده و تا چند روز دیگر قرار است این ایرباس صفر کیلومتر تحویل ایران شود.
قیمت بلیت اتوبوس برای ایام نوروز گران نمی شود
اعلام قیمت نوروزی بلیت اتوبوس + جدول قیمت
برخلاف روند سال های گذشته که بلیت اتوبوس برای ایام نوروز 20 درصد گران می شد، امسال با تصمیم شرکت های تعاونی مسافری قرار نیست بلیت اتوبوس برای این ایام افزایش قیمتی داشته باشد.
وزیر راه و شهرسازی خبر داد:
سه برابر شدن تعداد خانه‌های خالی در کشور
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افزایش خانه‌های خالی از ۶۳۰ هزار به یک میلیون و ۶۵۰ هزار واحد در سال‌های ۸۵ تا ۹۰ گفت: قصد ندارم راجع به مسکن مهر صحبت کنم، فقط می‌خواهم این توجه را بدهم که اصلا این تصور که یکبار دیگر چنین پروژه‌هایی در ایران شروع خواهد شد غیرممکن است.
یکی از خریداران خودکشی کرد
کلاه‌برداری 80 میلیاردی یک انبوه‌ساز در شهرری
طی سال‌های 90 تا 93 حدود 190 خریدار اقدام به پیش خرید واحدهای پروژه مجتمع مسکونی "آ" کردند و قرار بود دو سال پس از امضای قرارداد واحدها تحویل خریداران شود.
دولت با طرح مسکن اجتماعی چگونه می خواهد مردم را خانه دار کند؟
پرداخت کمک هزینه 400 هزار تومانی دولت به مستأجران
از سوی معاون اول رییس جمهور، مصوبه هیات وزیران درخصوص چگونگی اجرای مسکن اجتماعی به وزارت راه و شهرسازی، وزارت رفاه، سازمان برنامه، بنیاد مسکن، وزارت کشور و بانک مرکزی ابلاغ شد.
مسکن، دلار، طلا یا بورس؛
کدام سرمایه گذاری در ایران سودآورتر است؟!
در بازار ارز و برای دلار میزان بازدهی بیشتر از بازار سکه و طلا بوده است به طوری که در این بخش شاهد بازدهی ۱۰٫۵ درصدی هستیم. طبق گزارش‌های بانک مرکزی در فروردین ماه متوسط هر دلار امریکا ۳۴ هزار و ۹۳۴ ریال بوده که این رقم در آذر ماه به ۳۸ هزار و ۶۳۳ ریال می‌رسد.
دوپینگ رونق با کاهش عرضه، افزایش قیمت نفت و کاهش نرخ سود بانکی
نوید پارامترهای سه گانه برای پایان رکود در بازار مسکن
بر اساس تغییر رفتار سه شاخص کاهش عرضه، کاهش سود بانکی و افزایش صادرات و قیمت جهانی نفت می‌توان نتیجه گرفت که بازار مسکن به دلیل نزدیکی نرخ رشد قیمت مسکن به نرخ رشد تورم در سال جاری در حال تکمیل دوره رکودی خود است.
آخوندی برای بار سوم از مجلس رای اعتماد گرفت
گذشتن وزیر راه از ایستگاه استیضاح
نمایندگان با ۱۷۶ رأی مخالف استیضاح،‌ به ادامه فعالیت عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در دولت یازدهم رأی مثبت دادند.
مسافران در راه مانده گرفتار بازار سیاه بلیت
علت تاخیر در پروازهای مشهد چه بود؟
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت : شرکت های هواپیمایی به قوانین پرواز در شرایط ویژه آب و هوایی آگاه هستند و قطعا اگر پرواز ایمن نباشد،خلبان و کادر پروازی فرودگاه اجازه پرواز نخواهند داد.
عملکرد آخوندی در یک نگاه + اینفوگرافی
عباس آخوندی ، در مرداد ماه 1392 به عنوان وزیر راه و شهرسازی دولت یازدهم از مجلس نهم رای اعتماد گرفت.
موقعیت گران‌ترین خانه های تهران
داده های دریافتی از آگهی ها و معاملات انجام شده در ۱۷ هزار دفتر مشاور املاک شهر تهران نشان می‌دهد واحدهای مسکونی محله‌های صاحبقرانیه با شاخص قیمت ۶ میلیارد و ۷۵ میلیون، الهیه با ۳ میلیارد و ۲۹۰ میلیون و نیاوران با ۲ میلیارد و ۷۲۵ میلیون تومان رکورد گرانترین خانه ها در ۹ ماهه ابتدای سال جاری را به خود اختصاص دادند.
مدیرعامل اتحادیه رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافری خبر داد:
آغاز پیش‌ فروش بلیط‌های نوروزی اتوبوس
مدیرعامل اتحادیه رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافری با بیان این که پیش‌فروش بلیط‌های نوروزی از فردا شروع می‌شود گفت: امسال هیچ افزایش قیمتی برای بلیط های ناوگان حمل و نقل جاده ای نخواهیم داشت.
گزارش "تجارت آنلاین" از سوداگری جدید با خانه‌های قدیمی تهران
حیات از حياط پرکشید!
در حال حاضر در تهران بيش از3ميليون واحد مسکوني و کمتر از يک ميليون مغازه ساخته شده است و اگر به همين روند شهرداري ادامه دهد بناهاي محيط‌هاي تجاري از تعداد بناهاي واحد‌هاي مسکوني پيشي مي‌گيرد.
ادامه
ادامه