مدیرعامل سازمان ملی زمین‌ و مسکن خبر داد؛
مسکن‌ مهر مازاد به مسکن اجتماعی منتقل می‌شود
معاون وزیر راه و شهرسازی از آمادگی سازمان ملی زمین و مسکن برای تخصیص واحدهای مسکونی فاقد متقاضی مسکن مهر به طرح مسکن اجتماعی خبر داد.
آخوندی اسامی کسانی که به آنان خانه و زمین داده را اعلام کند!
واکنش تند یک نماینده مجلس به اظهارات وزیر راه
نماینده مردم ارومیه با بیان اینکه بهتر است آقای آخوندی اسامی کسانی که توسط علیرضا تابش (رئیس سازمان مسکن) به آنان خانه و زمین داده را اعلام کند، به اظهارات اخیر وزیر راه و شهرسازی درباره دلایل استیضاح شدنش در مجلس واکنش نشان داد.
دکتر منصور غیبی در گفتگو با "تجارت آنلاین" تشریح کرد:
مُسَکِن های مسکن
چندی پیش وزیر راه و شهرسازی از پیشنهاد خود به رییس جمهورمبنی بر کاهش مدت سپرده گذاری تسهیلات خرید مسکن خبر داد و گفت: پیشنهاد من به رئیس جمهوری این است که میزان اعطای تسهیلات مسکن را از هر ۶ ماه یک برابر به هر پنج ماه یک برابر افزایش دهد.
اتوبوس‌ قبل از سقوط به دره ترمز بریده بود‌؛
جزئیات تازه از وقوع تصادف‌ مرگبار جاده جاجرود
مدیرکل دفتر ایمنی و ترافیک سازمان راهداری درباره حادثه اخیر سقوط اتوبوس به دره جاده جاجرود گفت: اتوبوس ۲۰۰ متر قبل از سقوط به دره ترمز می‌برد و در یکی از پیچ‌ها با وجود تلاش راننده، پس از برخورد به نیوجرسی و حرکت روی آن، به دره سقوط می‌کند.
استاد دانشگاه تهران در گفتگو با "تجارت آنلاین" تشریح کرد:
بازآفرینی بافت تاریخی با هدف رونق اقتصادی
دکتر محمد مهدی محمودی دانش آموخته دانشگاه تولوز فرانسه و استاد دانشگاه تهران، دارای فهرست بالا بلندی از انواع سوابق و فعالیت های علمی و تحقیقاتی و آموزشی در مجامع داخلی و خارجی در حوزه معماری و شهرسازی است و همین امر به همراه قریحه ذاتی و توان تحلیلی به وی صلاحیت علمی و افق دید وسیعی بخشیده است.
مصوبه ممنوعیت فروش هواپیما دامن قراردادهای ایران را می گیرد؟
برخورد هواپیماهای پسابرجامی به دیوار تحریم
در حالی که مقامات سازمان هواپیمایی معتقدند تحریم‌های تازه، قراردادهای فروش هواپیما به ایران را تحت تاثیر قرار نخواهد داد، یک مقام اسبق این سازمان می گوید بروز مشکل محتمل است.
عضو انجمن انبوه‌سازان خبر داد:
افزایش لجام گسیخته اجاره‌ بها به یک سوم قیمت ملک
عضو هیأت مدیره انجمن انبوه‌سازان مسکن و ساختمان تاکید کرد: متوسط قیمت اجاره بهای مسکن یک چهارم قیمت ملک است اما در حال حاضر در برخی از مناطق این عدد به یک سوم رسیده که این موضوع ناشی از کاهش قدرت خرید است.
در مجلس نمایندگان آمریکا تصویب شد
ممنوعیت فروش هواپیمای مسافربری به ایران
مجلس نمایندگان آمریکا با تصویب طرحی، فروش هواپیماهای مسافربری به تهران را ممنوع کرد.
وزیر راه و شهرسازی:
یک سوم جمعیت ایران مسکن مناسب ندارند
وزیر راه و شهرسازی گفت: یک سوم جمعیت شهری ایران در وضعیت بدمسکن به سر می‌برند که باید راهکاری برای حل این مشکل پیدا کنیم.
گزارش «تجارت آنلاین» ازمشکلات کارگران سرویس های بهداشتی عمومی؛
از یاد رفته ها
تجارت آنلاین: از لباس زرد رنگ و تمیزش پیداست که خیلی با دقت و با نظم به کارش می پردازد، خود را«حسن_پ» معرفی می کند و همه روزه از محله قلعه حسن خان تهران رهسپار بوستان چیتگر می شود تا ساعت 7 صبح سرویس بهداشتی ضلع غربی این بوستان را نظافت کند...
تخت گاز مرگ در جاده های ایران؛
11 کشته و 28 زخمی در حادثه سقوط مرگبار اتوبوس
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از سقوط مرگبار یک دستگاه اتوبوس بین شهری در دره جاجرود (جاده آبعلی) خبر داد و گفت: در این حادثه 11 نفر کشته و 28 نفر به دلیل مصدومیت راهی بیمارستان شدند.
مشاور وزیر راه و شهرسازی پیش بینی کرد؛
خطر گرانی افسارگریخته خانه‌های کم متراژ
مشاور وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه با توجه به افزایش تقاضا برای خانه‌های کم متراژ در بازار مسکن، خطر گرانی این واحدهای مسکونی وجود دارد، گفت: بعید است که سقف وام خرید مسکن در سال جاری افزایش یابد.
قصه تلخ مسافرانی که هیچگاه به مقصد نرسیدند؛
13 اتوبوس نحس در جاده مرگ
در پنج سال گذشته (۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵) ۹۱۹ نفر در حوادث رانندگی اتوبوس های مسافربری جان خود را از دست دادند که بیشترین آن با ۲۳۷ نفر در سال ۱۳۹۱ و کمترین آن با ۱۷۲ نفر در سال گذشته به ثبت رسیده است
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد؛
محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ای در تعطیلات عید غدیر
از سوی مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ای در تعطیلات آخر هفته و عید سعید غدیر اعلام شد.
سوء استفاده از فضای نیازمندی‌های رایگان آنلاین؛
انتشار آگهی مردانی که به دنبال زنان «همخانه» می‌گردند!
حتما شما هم آگهی هایی با مضمون نیاز به همخانه خانم را در فضای مجازی دیده اید. امثال آگهی هایی که افراد مرفه با عنوان اسکان رایگان درج کرده‌اند و امیدوارند به واسطه شان، یک خانم جوان، بی حاشیه و بی دردسر برای هم خانه شدن در ویلاها و خانه های لوکسشان بیابند!
ادامه
ادامه