کد خبر: ۱۱۴۸۸۷
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: براساس دستورالعمل جدید معاونت اقتصادی رئیس جمهوری، هفت رسته بخش کشاورزی جز واحدهای آسیب دیده و متاثر از کرونا محسوب شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، اکبر فتحی  امروز در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به ابلاغیه معاونت رئیس جمهوری اظهار کرد: پیرو ابلاغیه جدید معاونت اقتصادی رئیس‌جمهور درمورد تعیین رسته های کسب و کارهای آسیب دیده از بیماری کرونا دستورات لازم به وزارتخانه‌های مختلف از جمله وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شده است.

وی افزود: طبق این دستورالعمل کار گروه بررسی و مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در هفت رسته فعالیتی کشاورزی به رسته های به شدت آسیب دیده از بیماری کرونا اضافه شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تصریح کرد: این رسته‌ها شامل واحدهای پرورش مرغ گوشتی و مرغ مادر گوشتی، مراکز تولید محصولات گلخانه ای سبزی و صیفی‌جات و مراکز عرضه و تولید گل و گیاهان زینتی و ماهیان زینتی است و مرجع تشخیص و برآورد خسارت واحدهای فعال در این زمینه هم  سازمان جهاد کشاورزی استان خواهد بود.

وی یادآور شد: حمایت های پیش بینی شده دولت در راستای جبران خسارت‌های وارد شده به واحدهای تولیدی و خدماتی متاثر از شیوع ویروس کرونا صرفاً مشمول بخش‌های غیردولتی و سرمایه گذاران بخش خصوصی است.

انتهای پیام/60002

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار