کد خبر: ۳۸۹۸۹
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶
بانک‌پاسارگاد، ضمن آرزوی قبولی زیارت هم‌میهنان گرامی از عتبات عالیات، در ایام اربعین سالار شهیدان امام حسین (ع)، به عنوان اولین بانک ایرانی، امکان خرید اینترنتی شارژ سیم کارت‌های عراقی را فراهم‌ کرده‌است.
 به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، این بانک با هدف تأمین آرامش و امنیت زائران گرامی، امکان خرید اینترنتی شارژ سیم کارت‌های عراقی را از طریق سایت https://epay.bpi.ir/zain فراهم کرده‌است. همچنین خانواده‌ی محترم زوار نیز می‌توانند با مراجعه به وب سایت  https://epay.bpi.ir نسبت به خرید و ارسال شارژ تلفن‌همراه برای عزیزان خود اقدام کنند. بانک‌پاسارگاد در سال گذشته نیز به عنوان اولین بانک ایرانی، با دستگاه خود صراف از شب عرفه، میزبان زائران حرم سیدالشهداء بود.
گفتنی است بانک‌پاسارگاد در اقدامی دیگر و در جهت رفاه حال زائران کربلای معلی، تعداد خودپردازهای خود را در عراق به 14 دستگاه افزایش می‌دهد. خودپردازهای فعال این بانک به شبکه شتاب وصل است و خدمات برداشت وجه، شارژ، انتقال وجه را انجام می‌دهند. وجه پرداختی این خودپردازها به ریال و دینار است و زائران محترم می‌توانند با کارت‌های بانک‌های ایرانی معتبر و متصل به‌شتاب، از این دستگاه‌ها استفاده کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: