کد خبر: ۴۱۱۲۲
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۲
شاخص کل تنها شش واحد رشد کرد
شاخص بورس در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه، به رشد ۶ واحدی بسنده کرد.
در جریان معاملات امروز بازار سرمایه تعداد 862 میلیون سهم و حق تقدم به ارزش 137 میلیارد تومان در 55 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با ثبت افزایش 6 واحدی در ارتفاع 78 هزار و 833 واحد قرار گرفت.
بیشترین تاثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام نیز به نام نمادهای معاملاتی خساپا، کچاد و خودرو شد و در مقابل نمادهای معاملاتی فملی، بترانس و وغدیر با افت خود مانع رشد بیشتر شاخص شدند.
بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 196 میلیون ورقه به ارزش 190 میلیارد تومان در 30 هزار نوبت، آیفکس 1.7 واحد افت کرد و در ارتفاع 835 واحد قرار گرفت.
همچنین ظهر امروز رئیس سازمان بورس اوراق بهادار با حضور در تالار معاملات بورس حافظ با معامله‌گران حاضر در تالار شیشه‌ای گپ و گفت کرد.
شاپور محمدی رئیس سازمان بورس اوراق بهادار با حضور در تالار معاملات بورس تهران در خیابان حافظ نشست 10 دقیقه‌ای را با معامله‌گران حاضر این تالار داشت.
در این گپ و گفت مردم رئیس سازمان بورس را در جریان آخرین وضعیت بازار سهام قرار داده و انتقادها و پیشنهادهای خود را برای بهبود وضعیت کنونی این بازار به وی ارائه دادند.
گزارش ها حاکی است در دیدار امروز صبح شاپور محمدی با مردم به موضوعات مختلفی از جمله معاملات درون گروهی و بلوکی حقوقی‌ها، دستکاری شاخص، توقف طولانی نمادهای معاملاتی و کاهش بی‌دلیل قیمت سهام و همچنین عرضه‌های آبشاری اسناد خزانه اسلامی و سایر اوراق بدهی پرداخته شده است.


نام:
ایمیل:
* نظر: