کد خبر: ۴۱۲۲۳
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۱
'جک ما' رئیس شرکت تجارت الکترونیک چینی 'علی بابا' با دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا دیدار کرد و طرح جدید این شرکت در زمینه ایجاد یک میلیون شغل از طریق شرکت کوچک آمریکایی برای فروش کالا به مشتریان چینی در پنج سال آینده ارائه داد.
به گزارش وال استریت ژورنال، ترامپ و ما پس از این دیدار در برج ترامپ در نیویورک در برابر خبرنگاران حاضر شدند . رئیس جمهوری منتخب آمریکا به خبرنگاران گفت که دو طرف 'دیدار عالی' داشتند و در کنار هم کارهای بزرگی انجام خواهند داد.

 ما نیز ترامپ را فردی 'باهوش' و 'با فکر باز' نامید و گفت که دو طرف بخصوص درباره حمایت از شرکت های کوچک بخصوص در غرب میانه آمریکا بحث و گفتگو کردند. وی خاطرنشان کرد که کشاورزان آمریکایی و شرکت های کوچک تولید لباس می توانند از طریق شرکت علی بابا بطور مستقیم وارد بازار چین بشوند. شرکت علی بابا یک شرکت تجارت الکترونیک چینی است که از طریق پرتال های اینترنتی خدمات فروش به مصرف کننده ارائه می دهد. این شرکت همچنین خدمات پرداخت الکترونیک و یک موتور جستجوی خرید ارائه می دهد. این دیدار درحالی است که چین خود را برای مناقشه های تجاری با آمریکا پس از آغاز به کار ترامپ آماده می کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار