کد خبر: ۴۸۷۶۰
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
مدیر واحد صدور آرم شهرداری تهران خبر داد
مدیر واحد صدور آرم شهرداری تهران از آغاز ثبت نام طرح ترافیک موتور سیکلت های شهر تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از ایسنا، مصطفی قنبر نژاد با اشاره به قانون مند شدن موتور سیکلت‌های تهران با بیان این مطلب افزود: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر تهران معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری موظف به ساماندهی تمامی موتور سیکلت ها و راکبان این کلانشهر شهر شد.
وی ادامه داد: از اول مرداد ماه تمامی راکبان موتور سیکلت هایی که قصد ورود به محدوده طرح ترافیک شهر تهران را دارند باید با مراجعه به سایت  WWW. motorcycle1396.tehran.ir  نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.
مدیر واحد صدور آرم شهرداری تهران با تاکید بر اینکه موتور سواران قبل از ورود به سایت باید عوارض سالانه شهری خود را پرداخت کرده باشند؛ بیان کرد: راکبان بعد از این مرحله باید با تعیین نام کاربری جهت ثبت مشخصات موتور سیکلت خود در سامانه طرح ترافیک اقدام کرده و بعد از طی مراحل ثبت نام کد پیگیری خود را از سایت دریافت کنند.
 وی با بیان اینکه در فاز نخست ثبت نام طرح ترافیک به دنبال جمع آوری اطلاعات موتور سیکلت هایی که وارد محدوده مرکزی تهران می شود، هستیم یادآور شد: راکبان  موتور سیکلت ها تا 15 مرداد ماه مهلت برای ثبت نام دارند.
بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، قنبرنژاد تاکید کرد: بعد از اجرای این  طرح از ورود موتور سیکلت هایی که فاقد طرح ترافیک هستند، ممانعت می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار