کد خبر: ۵۱۳۱۷
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
جلسه مشترک مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن با مدیران ارشد، در راستای هم افزایی در سازمان و تدوین سیاست های آینده موسسه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن، محمد حسین نظری توکلی مدیر عامل موسسه در این جلسه ضمن ابراز قدردانی از کارکنان به جهت تعاملات سازنده با مشتریان گرانقدر ثامن ، از تغییر در روند اقدامات سازمان در آینده نزدیک خبر داد.
مدیرعامل موسسه ضمن اشاره به توانمندی های منحصر به فرد نیروی انسانی متخصص و متعهد در ثامن اظهار داشت : همچون گذشته باید رعایت موازین شرعی و توجه خاص و ویژه به مشتریان وفادار در اولویت کاری فعالیت های موسسه باشد.
وی در ادامه افزود : از آنجا که بنیان ثامن بر اساس تسهیلات خرد پایه گذاری شده است، توجه هرچه بیشتر به زمانبندی وصول مطالبات ، شفافیت ارتباط با شرکت های تحت سرپرستی ،  تغییر در روند اخذ مطالبات ، جذب نقدینگی ازمنابع ارزان قیمت و همچنین تاکید بیشتر بر جایزه خوش حسابی  باید مورد نظر مدیران مرتبط باشد.
توکلی تاکید کرد ارائه تسهیلات جدید به مشتریان و جلب اعتماد آنان در خدمت رسانی موسسه از بزرگترین اهداف مجموعه به شمار می آید.
بنا بر این گزارش، پس از ارائه راهکارهای پیشنهادی مدیران ستادی ،  تجمیع نظرات و بررسی نهایی پیشنهادات به کمیته های مرتبط و جلسات آتی موکول گردید.

نام:
ایمیل:
* نظر: