کد خبر: ۵۱۸۹۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸
اولین همایش ملی روباتیک پلیس راهور ناجا"روبو راهور" با مشارکت بانک تجارت طی مراسمی با معرفی نفرات برگزیده به کار خود خاتمه داد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک تجارت در مراسم اختتامیه این همایش که عصر پنج شنبه بیستم مهر ماه و با حضور سردار سرتیپ مهری رییس پلیس راهور ناجا، کاظم پور مشاور مدیرعامل و رییس اداره روبط عمومی بانک تجارت جمعی از فرماندهان ارشد پلیس راهور و خانواده فرزندان شرکت کننده در این همایش همراه بود جوایز نفرات و تیم های برتر همایش به آنان اهدا شد.
سردار مهری در این مراسم با تقدیر از شرکت کنندگان در همایش گفت: "پلیس برای امنیت و امنیت برای همه " شعار ما در هفته نیروی انتظامی بود و برقراری امنیت در رفت و آمد مسولیت پلیس راهور است.  ارتقای فرهنگ ترافیک و گسترش سامانه های هوشمند در شهر هوشمند که باعث کنترل بهتر رفت و آمد به ویژه در کلانشهرها می شود دو هدف اصلی پلیس راهور از برگزاری این همایش بود. امیدواریم در آینده نزدیک در شهر هوشمند، امور ترافیکی هم بصورت هوشمند کنترل و مدیریت شود.
رییس پلیس راهور ناجا در ادامه با تقدیر از بانک تجارت به عنوان حامی مادی و معنوی برگزاری این همایش افزود: بانک تجارت پیشگام فرهنگ سازی در طرح همیار پلیس به شمار می رود و همچون گذشته برای برگزاری این همایش نیز تعامل مثبتی را با پلیس راهور داشته است.
کاظم پور رییس اداره روابط عمومی بانک تجارت نیز با گرامیداشت یاد شهدای جنگ تحمیلی و 12700 شهید سر افراز نیروی انتظامی خاطر نشان کرد:مسولیت اجتماعی یک تعهد و تکلیف است و هر یک از سازمانها باید در انجام این رسالت مهم سهم داشته باشند.مشارکت بانک تجارت در این همایش نیز به نوعی ایفای نقش در کنار پلیس راهور و انجام تعهد بانک در زمینه فرهنگ سازی و کاهش معضلات ترافیکی است. 
مشاور مدیر عامل بانک تجارت در ادامه یادآور شد: یکی از مهمترین وظیفه بانکها در حوزه کاهش ترافیک در شهرها ، گسترش بانکداری الکترونیک و فرهنگ سازی استفاده هموطنان برای استفاده از این خدمات است  . همکاری بانک تجارت طی سالهای گذشته با پلیس راهور ادامه داشته و این تعاملات بویژه در پیاده سازی طرح همیار پلیس را از جمله افتخارات ماندگار برای بانک تجارت می دانیم و تلاش می کنیم که با ادامه این رویکرد در ایفای مسولیت های اجتماعی بانک موفق باشیم.
گفتنی است در این همایش 22 تیم نونهال و 12 تیم بزرگسال در دو گروه جداگانه با هم رقابت کردند . بانک تجارت علاوه بر مشارکت در برگزاری این رویداد علمی ، برای کلیه نونهالان شرکت کننده در همایش حساب سپرده 500.000 ریالی افتتاح نمود و بخشی از جوایز اهدایی به نفرات برتر را نیز تامین کرد. حمایت و همراهی با پویش مردمی سه شنبه های بدون خودرو از دیگر اقدامات بانک تجارت در زمینه کاهش ترافیک و آلودگی هوا می باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر: