کد خبر: ۵۵۶۵۶
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹
محمود رهنما مديرعامل موسسه اعتباري ثامن سالروز تاسيس این موسسه را در پیامی تبریک گفت.

بسمه تعالي مشتريان گرانقدر و همکاران عزيز موسسه اعتباري ثامن  با سلام و صلوات بر محمد(ص) وآل محمد(ص)
خداي بزرگ  را شاکريم که بيستمين سالروز تاسيس موسسه را در کنار مشتريان فهيم و همکاران عزيزي که در تمام سال هاي فعاليت موسسه همواره  همراه ، حامي و پشتيبان اين مجموعه ارزشي بوده اند سپري مي کنيم .
اين جايگاه نتيجه 20 سال خدمت صادقانه کارکنان خدومي است که باگذران ده ها بحران در شبکه بانکي همچنان قوي تر از گذشته فعاليت خود را ادامه داده است .
 بيست سال گذشته  براي مجموعه ثامن دوره اثبات ادعاي ارج نهادن به اعتماد مشتريان بوده و در آينده نيز همچنين خواهد بود .   باعث افتخار است که هم اينک موسسه اعتباري ثامن در فهرست بزرگترين و معتبرترين موسسات مالي و بنگاه هاي اقتصادي کشور فعاليت مي کند و سهم بسيار بالايي از منابع خود را در قالب تسهيلات به اقشار کم درآمد کشور تخصيص داده است ، مجموعه ثامن همچون گذشته در راستاي سياست هاي بانک محترم مرکزي به فعاليت خود ادامه مي دهد و با تلاش بيشتر در جهت ارتقاء خدمات و افزايش رضايتمندي مشتريان مراحل موفقيت خود را طي مي نمايد.
اينجانب نيز در معيت ساير کارکنان مجموعه ارزشي ثامن که کارنامه پر از افتخار خدمات صادقانه آنان در شبکه بانکي کشور  پرآوازه است و به نمايندگي از هيئت مديره محترم موسسه، فرارسيدن هجدهم دي ماه، بيستمين سالروز تاسيس موسسه اعتباري ثامن را به مشتريان وفادار مجموعه که هميشه همراه و ياور موسسه بوده اند ،  تبريک و تهنيت عرض مي نمايم و از آنجا که  بانک محترم مرکزي همواره  بر استمرار فعاليت موسسه تمرکز دارد ، اميدوارم در سايه عنايت حضرت علي بن موسي الرضا (ع) ، در آينده نزديک تبديل شدن به يکي ازبزرگترين بانک هاي خصوصي کشور را در کنار مشتريان عزيز جشن بگيريم . محمود رهنما   مديرعامل موسسه اعتباري ثامن

نام:
ایمیل:
* نظر: