کد خبر: ۵۶۸۵۰
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
مدیر عامل شرکت عمران پردیس خبر داد
در حالی که تسهیلات مسکن مهر به ۴۰ میلیون تومان افزایش یافته، اما بسیاری از متقاضیان مسکن مهر پردیس اعلام کرده اند که ۱۰ میلیون تومان از این تسهیلات از جانب شرکت عمران پردیس کسر و به حساب آنها واریز می شود.
عودت 10 میلیون تومان به حساب متقاضیان مسکن مهر
طبق گفته مسئولان مسکن مهر پردیس، ۱۰ میلیون تومان کسر شده از وام مسکن مهر به تمامی متقاضیان عودت داده می‌شود.
در حالی که تسهیلات مسکن مهر به ۴۰ میلیون تومان افزایش یافته است، اما بسیاری از متقاضیان مسکن مهر پردیس طی تماسی که با باشگاه خبرنگاران جوان داشته اند،اعلام کرده اند که ۱۰ میلیون تومان از این تسهیلات از جانب شرکت عمران پردیس کسر وبه حساب آنها واریز می شود،با این حال متقاضیان همچنان موظف به پرداخت اقساط ۴۰ میلیون تومانی هستند.
در پی بررسی این موضوع و طبق نتایج حاصل شده از گفته مسئولان پردیس، این ۱۰ میلیون تومان به تمامی متقاضیان عودت داده می‌شود.
سعید غفوری مدیر عامل شرکت عمران پردیس در گفتگو با خبرنگارمسکن؛با بیان اینکه تمامی مبالغ برداشت شده از تسهیلات مسکن مهر به متقاضیان عودت داده می‌شود گفت: طبق اولویت و سیستم‌های نوبت دهی تمامی متقاضیان می‌توانند بعد از دریافت معرفی نامه به بانک مسکن مراجعه کنند و مبلغ‌های برداشته شده را باز پس بگیرند.
وی در پایان گفت: مدت زمان زیادی از افزایش نرخ تسهیلات مسکن مهر به ۴۰ میلیون تومان نمی گذرد  بنابراین تعداد متقاضیان درگیر شده در این موضوع  بسیار اندک هستند.


نام:
ایمیل:
* نظر: