کد خبر: ۵۷۱۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
مسعود و مریم رجوی با مجبور کردن زنان و تن دادن آنها به امور غیر اخلاقی باعث خودکشی و فرار آنها می‌شدند. در فیلم زیر بخشی از اعترافات این زنان را می بینید:
مسعود و مریم رجوی با مجبور کردن زنان و تن دادن آنها به امور غیر اخلاقی باعث خودکشی و فرار آنها می‌شدند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ سازمان مجاهدین خلق در سال 1344 با هدف سرنگونی حکومت شاهنشاهی پایه‌گذاری شد  اما بعد از مدتی با تبدیل شدن به سازمانی چپ‌گرا آن هم با هدف‌های شوم برای سرنگونی جمهوری اسلامی ایران به فعالیت خود ادامه داد. اعضای این گروه در سال 1357 به دلیل اختلاف نظر با امام خمینی و دیگر روحانیون علیه ایران فعالیت هایی داشتند و در جریان جنگ تحمیلی در سال 1361 از کشور خارج شدند و با پیوستن به ارتش عراق  در جبهه‌ مقابل ایران جنگیدند.
دولت عراق امکانات رفاهی ویژه‌ای را در اختیار آنها قرار داد. سرکرده مجاهدین خلق شخصی به‌ نام مسعود رجوی بود که با همکاری مریم عضدانلو یا همان مریم رجوی فعلی این سازمان گسترش بیشتری یافت و  توانست افراد زیادی را جذب کند. مسعود رجوی مریم را الگوی زنان قرار داد و او را حلقه وصل آنها به خودش دانست.
در بحبوحه جنگ درست زمانی که جوانان غیور کشورمان با تمام قوا از خاک مقدس این مرز و بوم دفاع می‌کردند سازمان مجاهدین با رهبری مسعود رجوی با ترتیب عملیات هایی از جمله آفتاب, چلچراغ و فروغ جاویدان بسیاری از این جوانان را به شهادت رساند. او نیروهای خود را  به اجبار با نداشتن آمادگی لازم  وارد عملیات کرد. این اجبار فقط در جنگ‌ها و عملیات خلاصه نمی‌شد, سازمان اعضای خود را مجبور به انجام کارهایی همچون: زندگی تشکیلاتی, عشق اجباری, زندگی اجباری, طلاق اجباری و قوانین اجباری کردند.نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار