کد خبر: ۶۰۴۷۶
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
باحضور وزیر صنعت معدن و تجارت:
سامانه های فروشگاه مجازی، فروش منعطف و فروش فوری اعتباری محصولات سایپا توسط وزیر صنعت معدن و تجارت افتتاح شد.
سامانه های فروش و نمایشگاه مجازی سایپا افتتاح شد

به گزارش سایپانیوز در مراسم تحویل ۲۵۰ دستگاه خودروی تجاری سنگین در راستای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل تجاری که باحضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت، محسن جهرودی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، محسن صالحی نیا معاون امور صنایع وزارت صنعت و جمعی از مدیران ارشد و کارکنان گروه خودروسازی سایپا برگزار شد از سامانه های جدید فروشگاه مجازی، فروش منعطف و فروش فوری اعتباری محصولات سایپا رونمایی شد‌.
حسن قره یی رییس مرکز مطالعات استراتژیک گروه سایپا درخصوص این سامانه ها گفت: در سامانه فروشگاه مجازی مشتریان می توانند با ثبت نام از طریق این سامانه خودروی خود را بدون واسطه و در مدت ۴ روز تحویل بگیرند.
وی افزود: در سامانه فروش منعطف نیز مشتریان با مراجعه به سایت، مبلغ وام مورد نظر برای خرید هر خودرو و نحوه پرداخت اقساط آن را انتخاب کرده و برای تعيين اقساط خود حق انتخاب خواهد داشت.
به گفته قره یی در سامانه فروش فوری اعتباری هم، مشتریان با مراجعه به سایت درخواست خود را ثبت می کنند و در مدت زمان کمتر از ۷ ثانیه شبکه سایپا با اتصال به سامانه بانک مرکزی اعتبارسنجی از مشتریان را انجام می دهد.
در این سامانه امکان پرداخت اقساط به صورت منعطف و با شرایط متفاوت فراهم شده و نیازی به مراجعه مشتریان به نمایندگی ها نخواهد بود.
تسهیل در فرایند ثبت نام و فروش خودرو با شرایط و قابلیت های جدید از جمله برنامه های سایپا است.

نام:
ایمیل:
* نظر: