کد خبر: ۶۰۵۰۵
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷
مهندس فلاح فر عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران اظهارداشت: پرداخت تسهیلات ارزی و صنفی از برنامه‌های این بانک در سال‌جاری است.
پرداخت تسهیلات ارزی و صنفی از برنامه‌های پست‌بانک‌ایران

مهندس فلاح فر عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران درجلسه شورای اداری مدیریت شعب استان یزد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهارداشت: پرداخت تسهیلات ارزی و صنفی از برنامه‌های این بانک در سال‌جاری است.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: وی در ادامه ضمن بیان مطلب فوق و با اشاره به وضعیت کنونی بانک، اهداف تعیین شده و نحوه حرکت در مسیر تحقق این اهداف گفت: با توجه به انعقاد قرارداد ارزی با صندوق توسعه ملی جهت اعطای تسهیلات به طرح‌های توسعه‌ای، وظایف شعب را برای شناسائی شرکت‌ها و کارخانجات معتبر در این راستا برای تخصیص تسهیلات به آنان سخت‌تر کرده است. 
فلاح فر بر توجه ویژه به اعطای تسهیلات به طرح های دارای توجیه اقتصادی توسط این بانک ازمحل منابع صندوق توسعه ملی تاکید کرد و عنوان نمود: طرح های مذکور باید در ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصادی مناطق کمتر برخوردار اثرگذار باشد و حتی‌المقدور محل اجرای طرح بعنوان قسمتی از وثیقه دریافت گردد تا امکان ادامه همکاری مالی با مجریان این طرح‌ها در آینده فراهم گردد.
وی با اشاره به ظرفیت بالای باجه های پست بانک درسطح کشور، خواستار بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود آن در بازاریابی، پرداخت تسهیلات و وصول مطالبات شد.
عضو هیأت مدیره با اشاره به عاملیت بانکی حوزه های IT و ICTکشور گفت: میزان مشارکت پست بانک باید در این حوزه ها ارتقاء یابد تا سهم بیشتری از این بازار را در راستای خدمات رسانی بهتر داشته باشیم.
فلاح‌فر در پایان با اشاره به مأموریت خرده بانکداری پست بانک و ضرورت ادامه این مهم، خواستار جذب مشتریان عمده و کلان از طریق بانکداری شرکتی شد و اظهارداشت: این هدف با تقویت اعتماد به نفس کارکنان دست یافتنی خواهد شد.
همچنین در این جلسه سیدحسین ابطحی رئیس اداره کل بازاریابی، تسهیلات صندوق توسعه ملی را فرصت مناسبی برای بازاریابی و جذب منابع جدید برای بانک برشمرد و اظهارداشت: قرارداد با شرکت هلی خودرو و ارائه خدمات شعبه ای به حساب‌های دولتی می تواند درآمد مناسبی برای شعب بانک ایجاد کند. 
وی با اشاره به طرح جدید حساب جاری نگین، آن را ابزار مناسبی برای جذب منابع شرکت های حقوقی غیردولتی برشمرد که طی آن اشخاص حقوقی غیردولتی می‌توانند بر اساس رسوب منابع، تسهیلات ارزان قیمت به کارکنان خود پرداخت نمایند.
ابطحی در پایان خواستار بازاریابی خدمات ارزی توسط شعب غیرارزی گردید و عنوان داشت که درصدی از کارمزدهای متعقله به این شعب پرداخت می‌شود.
علی قاسمی مدیر شعب پست بانک استان یزد نیز در این جلسه به ارائه عملکرد استان پرداخت. 
گفتنی است: فلاح‌فر در این سفر از باجه خدمات بانکی روستای شحنه و شعب مرکزی و مطهری پست بانک استان یزد بازدید و ضمن استماع نظرات کارکنان، رهنمودهای لازم را به آنان ارائه نمود.نام:
ایمیل:
* نظر: