کد خبر: ۶۰۷۵۵
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
برانکو در تیم ملی، دایی در پرسپولیس!
بمب خبری فوتبال ایران امروز ترکید و اعلام شد پس از رفتن کی روش, برانکو سرمربی تیم ملی شده و علی دایی نیز به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب خواهد شد.
بمب خبری فوتبال ایران ترکید
وقتی کارلوس کی‌روش پیشنهاد تمدید ۶ ماهه قراردادش را نپذیرفت، شایعه‌ای تازه فضای فوتبال ایران را در بر گرفت تا بالاخره امروز بمب خبری فوتبال ایران ترکید و اعلام شد پس از رفتن کی روش, برانکو سرمربی تیم ملی شده و علی دایی نیز به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب خواهد شد.
کارلوس کی‌روش بعد از جام جهانی از تیم ملی می‌رود و برانکو ایوانکوویچ هدایت تیم ملی را در جام ملت‌های آسیا برعهده می‌گیرد.
خبر ورزشی در این رابطه نوشت: از آنجایی که پرسپولیس برای بازی با الجزیره امارات آماده می‌شود، صلاح نبود این شایعه را با برانکو درمیان بگذاریم و تمرکز او را به هم بزنیم اما یک منبع آگاه و نزدیک به برانکو،‌ به صورت ضمنی این شایعه را تأیید کرد.
به گفته این شخص، هیچ اراده و تمایلی برای تمدید بلندمدت قرارداد کی‌روش وجود ندارد و کارلوس هم احتمالاً نمی‌پذیرد فقط تا پایان جام ملت‌ها سرمربی تیم ملی باشد. در این صورت بعد از جام جهانی، برانکو روی نیمکت تیم ملی می‌نشیند.
آن وقت تکلیف پرسپولیس چه می‌شود؟
شایعه شده در صورتی که برانکو هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد، پرسپولیس هم با علی دایی کار می‌کند. از دراگان اسکوچیچ هم به عنوان گزینه هدایت سایپا – البته در صورت انتقال دایی به پرسپولیس- نام برده می‌شود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار