کد خبر: ۶۱۰۷۸
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
هشتمین گردهمایی مدیران و روسای شعب بانک حکمت ایرانیان با شعار "تبلیغات فردی موثر، تنوع درآمد و حمایت از کالای داخلی" با حضور مدیر عامل برگزار شد.
برگزاری هشتمین همایش مدیران و روسای شعب بانک حکمت ایرانیان

هشتمین گردهمایی مدیران و روسای شعب بانک حکمت ایرانیان با شعار "تبلیغات فردی موثر،   تنوع درآمد و حمایت از کالای داخلی"و با حضور مدیر عامل، رئیس هیات مدیره، اعضای هیات مدیره، معاونان ، مدیران و روسای شعب بانک حکمت ایرانیان طی روزهای نوزدهم و بیستم اردیبهشت ماه سالجاری در مشهد مقدس برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان، طی برپایی این همایش دو روزه، پنل های تخصصی با محوریت رفع موانع سودآوری، وصول مطالبات، فعال سازی شعب ارزی، بیمه و لیزینگ برگزار شد و اعضای هریک از پنل ها به بحث و تبادل نظر با حاضرین در همایش پرداختند.

همچنین دکتر عسکرزاده مدیر عامل و دکتر زارع اسکندری عضو هیات مدیره بانک نیز طی سخنرانی در این همایش به بیان استراتژی های کلان و اساسی بانک حکمت ایرانیان در سال 1397 با هدف تکریم مشتریان پرداختند.

بر اساس این گزارش ، در بخش دیگری از این مراسم نیز از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس با اهدا لوح قدردانی شد.

گفتنی است هشتمین گردهمایی مدیران و روسای شعب بانک حکمت ایرانیان با معرفی کارکنان نمونه بانک به کار خود پایان داد.

نام:
ایمیل:
* نظر: