کد خبر: ۶۲۶۲۷
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
با حضور رئيس كل سازمان خصوصي سازي:
با حضور پوري حسيني معاون وزیر اقتصاد و رئیس كل سازمان خصوصی سازی کشور ، غلامرضا صادقيان به عنوان مدير عامل جديد شركت هپكو اراك معرفي گرديد.
اعضاي هيات مديره جديد شركت هپكو اراك معرفي شدند

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومي سازمان خصوصي سازي صبح امروز در محل استانداری استان مرکزی با حضور مهندس پوري حسيني معاون وزیر اقتصاد و رئیس كل سازمان خصوصی سازی کشور و استاندار استان مرکزی اعضای هیئت مدیره جدید شرکت هپکو اراک مشخص و مهندس غلامرضا صادقیان به عنوان مدیرعامل جدید شركت هپکو اراک معرفی شد.
 بنابه اين گزارش مهندس غلامرضا صادقیان مدیرعامل جدید شرکت هپکو اراک پیش از این به عنوان مدیرعامل شرکت های ایران خودرو تبریز ،مدیر عامل شرکت ارس خودرو دیزل(آمیکو)  و همچنین در مسؤليت قائم مقام شرکت هواپیمایی آتا فعالیت داشته است.
پیش بینی می شود با حضور اعضاء هيات مديره و تیم مدیریتی جدید و همچنين مدیرعامل مجرب و با سابقه درخشان در امور صنعت و خودروسازی در راس شرکت هپکو اراک و حمایت های استاندار استان مرکزی این شرکت به چرخه تولید و روزهای پرافتخار گذشته خود باز گردد.
پوري حسيني معاون وزیر اقتصاد در اين مراسم ضمن اشاره به معرفي بهترین مدیران صنعتی کشور برای شركت هپکو گفت :  انتخاب پنج نفر از بهترین مدیران صنعتی کشور به عنوان اعضای جدید هیات مدیره و مدیرعامل شرکت هپکو اراک نشاندهنده اهميت به حل مشكلات هپكو مي باشد. 
میرعلی‌اشرف عبدالله پوري حسینی روز چهارشنبه در حاشیه نشست معارفه هیات مدیره شرکت هپکو اراک، افزود: با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت مدیریت شرکت هپکو اراک از یک ماه گذشته برای عبور از بحران و تسریع در رفع مشکلات این شرکت به سازمان خصوصی سازی واگذار شد و در طي این مدت توسط اين سازمان پنج مدیر توانمند صنعتی کشور برای راهبری امور شركت هپکو گزینش و انتخاب شدند.
رييس كل سازمان خصوصي سازي ادامه داد: بر این اساس غلامرضا صادقیان به عنوان مدیرعامل، غلامرضا سمندر به عنوان رئیس هیات مدیره و علی انعامی، محمد حسین شهسوار و داود صلاحی به عنوان اعضای هیات مدیره جدید شرکت هپکو اراک انتخاب شدند. به گزارش روابط عمومي سازمان خصوصي سازمان پوري حسيني در ادامه خاطر نشان کرد: این افراد منتخب سازمان خصوصی سازی به عنوان اعضای جديد هیات مدیره شرکت هپکو اراک هستند و امید است با حمایت استاندار و مسئولان استان مرکزی و کارکنان این واحد مادر تخصصی بتوانند جایگاه صنعتی هپکو را ترمیم کنند.
 
همچنين اقازاده استاندار مرکزی در اين مراسم گفت : تیم مدیریتی جدید شرکت هپکو از برترین‌‌های بخش خصوصی هستند
 
استاندار مرکزی با اشاره به توانمندي افراد معرفي شده افزود : تیم مدیریتی جدید شرکت هپکو از برترین‌ افراد بخش خصوصی هستند.
سیدعلی آقازاده در حاشیه تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شرکت هپکو نيز اظهار کرد: در طول یک ماه گذشته شاهد تحولات مثبتی در روند حل مشکلات هپکو بودیم.
وی تصریح کرد: در 30 اردیبهشت‌ماه امسال کارگروه ملی رفع موانع تولید تشکیل و با دستور وزیر صنعت ،معدن و تجارت مدیریت هپکو به سازمان خصوصی‌سازی محول شد تا زماني ‌که هپکو به تولید برسد و سپس واگذاری شركت به متقاضیان جدید انجام شود.
آقازاده استاندار مركزي با اشاره به اینکه تیمی که سازمان خصوصی‌سازی برای مدیریت شركت هپکو انتخاب کرده است، از بهترین‌ افراد بخش خصوصی هستند، بیان کرد: این تیم از افرادی است که سال‌های سال در زمینه تولیدات صنعتی فعالیت‌های موفقی داشتند.
وی ادامه داد: ما در استان به طور صد درصد از این تیم مديريتي حمایت قاطع خواهیم کرد و  امیدواریم این حمایت از طرف کارکنان شرکت هپکو هم صورت بگیرد و آنها هم این همکاری را با همه مسئولان داشته باشند.
 
در انتهاي اين گزارش اشاره مي گردد كه شرکت هپکو به عنوان نگین صنعت شهر اراک و تولید کننده ماشین آلات سنگین در حال حاضر توانایی تولید  22 نوع ماشین آلات راه سازی از جمله گریدر، لودر و غلتک را که هشت نوع از محصولات آن تحت لیسانس کشورهایی از جمله ژاپن، آلمان، سوئد و نیو هلند می باشد  داراست .
 این شرکت برای تامین ماشین آلات شرکت های راه سازی کشور آمادگی کامل دارد و در این زمینه تا کنون خوش درخشیده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: