کد خبر: ۶۵۵۲۵
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
دناپلاس ۱۳ میلیون تومان گران شد
بعد از اعلام خبر گران شدن 20 تا 25 درصدی قیمت خودرو که البته دیروز از سوی وزارت صنعت تکذیب شده بود افزایش 13 میلیون تومانی قیمت دنا پلاس بسیاری را شوکه کرد.
افزایش چراغ خاموش قیمت خودرو در بازار + قیمت ها
بعد از اعلام خبر گران شدن 20 تا 25 درصدی قیمت خودرو که البته دیروز از سوی وزارت صنعت تکذیب شده بود افزایش 13 میلیون تومانی قیمت دنا پلاس بسیاری را شوکه کرد.هر چند همزمان با رشد قابل توجه قیمت دلار بازار خرید و فروش خودرو قفل شده و کمتر کسی به معامله می‌پردازد.
به اعتقاد فعالان بازار رشد قیمت دلار عاملی شده تا تعیین قیمت انواع خودروها سلیقه ای شده و کسی تمایل به خرید و فروش نداشته باشد.
در همین حال گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش ۱۳ میلیون تومانی قیمت دنا پلاس دارد.
امروز پراید 111 با رشد یک میلیون تومانی با قیمت 36 میلیون تومان، پژو 405 جی ال ایکس با کاهش 500 هزار تومانی با قیمت 54 میلیون تومان، پژو 207 اتوماتیک با افزایش 6 میلیون تومانی با قیمت 110 میلیون تومان و ساندرو اتوماتیک با رشد 4 میلیون تومانی با قیمت 114 میلیون تومان به فروش می‌رسد.
همچنین دنا پلاس نیز با رشد 13 میلیون تومانی با قیمت 105 میلیون تومان، سمند ال ایکس با کاهش یک میلیون تومانی با قیمت 54 میلیون تومان، پژو206 تیپ2 با افزایش دو میلیون تومانی با قیمت 60 میلیون تومان، پژو206 صندوق دار با افزایش 4 میلیون تومانی با قیمت 69 میلیون تومان به فروش می‌رسد.
قیمت خودرو در بازار امروز به شرح زیر است:
افزایش چراغ خاموش قیمت خودرو در بازار + قیمت ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار