کد خبر: ۶۶۹۸۸
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
قائم مقام مديرعامل گروه سايپا خبر داد:
شرکت سايپايدك به مناسبت ايام اربعين حسيني طرح ارائه خدمات ويژه به زائران سيد الشهدا (ع) را از 1 تا 12 آبان به مدت 12 روز در مسيرهاي منتهي به مرزهاي غرب و جنوب غرب كشور اجرا مي كند.
ارائه خدمات گسترده به زائران عتبات عاليات در ايام اربعين حسيني

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از سايپانيوز، دكتر اردشير اميني، قائم مقام مديرعامل گروه خودروسازي سايپا با اعلام اين خبر اظهار داشت: با توجه به حضور ميليونی هموطنان در مراسم اربعين حسينی و حجم بالای تردد زائران در جاده‌ها و مسيرهای منتهی به مرزهای مهران، شلمچه و چزابه، تمامي نمايندگي‌هاي گروه خودروسازي سايپا در استان هاي كرمانشاه، ‌ايلام و خوزستان با امكانات و تجهيزات كامل تعميراتي آماده خدمت رساني به زائران و مشتريان محصولات گروه سايپا هستند. 

وي گفت: شركت امداد خودرو سايپا نيز با برپايي پايگاه‌هاي روزانه و شبانه‌روزي، به ارائه خدمات امدادي مي‌پردازد ضمن اينكه خودروهاي امدادي نيز در مسيرهاي منتهي به مرزهاي چزابه، شلمچه و مهران مستقر خواهند شد. 

اميني افزود: برنامه‌ريزي اجراي طرح خدمات‌رساني به زائران عتبات عاليات و تهيه و ارسال قطعات يدكي مورد نياز نمايندگي‌ها و پايگاه هاي امدادي از چند ماه قبل انجام شده و از اين بابت مشكلي وجود نخواهد داشت.

مديرعامل سايپايدك ادامه داد: به منظور افزايش سرعت عمل در خدمت‌رساني، اقدامات مربوط به آماده‌سازي نيروي انساني مورد نياز و همچنين اعزام نيروهاي عملياتي و تعميراتي از ساير نقاط كشور به اين نمايندگي‌ها براي اجراي هرچه بهتر طرح انجام شده تا هموطنان عزيز بدون هيچ وقفه‌اي خدمات مطلوب و با كيفيت را در كوتاهترين زمان ممكن در نمايندگي‌هاي منتخب و پايگاه هاي امدادي دريافت كنند.

اميني يادآور شد: با كمك و همراهي نمايندگي‌ها، قطعا عملكرد چشمگيري در اين ايام خواهيم داشت. در اين راستا رضايت مشتري و ايجاد اطمينان خاطر براي هموطنان به منظور انجام سفري ايمن و بدون دغدغه وظيفه ذاتي سايپايدك و امداد خودرو است و به همين منظور تمام امكانات براي برگزاري هرچه باشكوه‌تر اين طرح فراهم شده است.

وي تاكيد كرد: با توجه به پيش‌بيني سفر تعداد زيادي از هموطنان با خودروهاي شخصي به سمت مناطق مرزي، لازم است مشتريان محترم به منظور اطمينان از وضعيت خودرو، قبل از آغاز سفر نسبت به بازديد فني خودرو در نمايندگي‌هاي مجازگروه خودروسازي سايپا اقدام كنند و در صورت نياز به دريافت خدمات امدادي، با شماره 096550 تماس حاصل كنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: