کد خبر: ۶۹۶۸۲
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵
قائم مقام مدیرعامل بیمه دانا مطرح کرد:
قائم مقام مدیرعامل بیمه دانا، تقویت ادبیات مالی، تحلیل‌گری و نظارت را از عوامل و پارامتری‌های اساسی برای کارکنان شعب، بویژه معاونان پشتیبانی عنوان کرد.
تقویت ادبیات مالی، تحلیل‌گری و نظارت کارویژه حوزه پشتیبانی شعببه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، حسین حسینی در گردهمایی معاونان پشتیبانی و مسئولان مالی شعب سراسر کشور که در سالن اجتماعات دکتر فرهندی ساختمان سعدی برگزار شد، با تأکید بر ضرورت بررسی و رفع مشکلات شعب اظهار داشت: امور مالی رکن اساسی و قلب تپنده شرکت است و بدون شک اثرگذارترین افراد در این مجموعه مشغول به کار هستند، لذا ضرورت دارد با توجه به این مهم، کارکنان بویژه معاونان پشتیبانی و مسئولین مالی به دقت وظایف خود را انجام داده و با پیگیری‌های جدی در پی حفظ منافع شرکت باشند.
حسینی، اشراف به امور مالی را از ویژگی‌های برجسته رؤسای شعب دانست و افزود: برای موفقیت در کار لازم است کارکنان شعب از انعطاف‌پذیری کافی برخوردار بوده و ضمن تعامل با بخش فنی، ادبیات مالی خود را تقویت کنند.
قائم مقام مدیرعامل بیمه دانا، داشتن اطلاعات دقیق از وضعیت سود و زیان شعبه و آنالیز امور مالی را از ابزارهای لازم برای نظارت بر امور عنوان کرد و گفت: به منظور تقویت نظارت بر عملکردها می‌توان برخی از اختیارات را به معاونان پشتیبانی واگذار کرد.
وی، آموزش کارکنان شعب در خصوص آشنایی با نرم افزار داشبورد مدیریتی را مورد تأکید قرار داد و ابراز امیدواری کرد با این سیستم، وضعیت مالی شعب از سامان بیشتری برخوردار شود.
حسینی، برگزاری آزمون استعداد‌یابی و تست شخصیتی را برای ارتقای وضعیت شغلی کارکنان یادآور شد و ابراز امیدواری کرد با رفع دغدغه کارکنان شعب، از این پس همه همکاران با اصلاح نگاه خود به امور و تقویت ابزارهای نظارت، به شعبه‌داری بپردازند.
 

نام:
ایمیل:
* نظر: