کد خبر: ۶۹۸۶۱
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷
در نشست صمیمی مدیرعامل بانک کشاورزی با مدیر شعب این بانک در استان مرکزی عنوان شد : تحقق 197 درصدی برنامه واگذاری اموال تملیکی.
تحقق برنامه واگذاری اموال تملیکی بانک کشاورزی استان مرکزیبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در ادامه دیدارهای صمیمانه مدیرعامل بانک کشاورزی با مدیران استانی شعب این بانک که با هدف ارتباط مستقیم و بدون واسطه و به منظور بررسی نقاط قوت و ضعف و حرکت در مسیر بالندگی صورت می گیرد، روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با مسعود رضایی  مدیر شعب استان مرکزی در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی در تهران دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار که روز یکشنبه نهم دی ماه در ساختمان مرکزی این بانک در تهران برگزار شد، رضایی عملکرد مدیریت این بانک در استان مرکزی را در حوزه های تجهیز منابع،وصول مطالبات و املاک تملیکی،مدیریت اعتبارات،خدمات نوین و بانکداری الکترونیک،خدمات ارزی، و... در فضایی صمیمانه برای مدیرعامل بانک تشریح و رهنمودهای لازم را دریافت کرد.
بر اساس این گزارش، تحقق 88 درصدی برنامه سپرده های مردمی استان، جذب 96 درصدی اعتبار طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری ، افزایش سرانه مبلغ ضمانت نامه های صادره ، تحقق 197 درصدی برنامه واگذاری اموال تملیکی و افزایش نسبت سپرده های ارزان قیمت، از جمله دستاوردهای مدیریت بانک کشاورزی استان مرکزی در سال جاری تا کنون بوده است.
این گزارش می افزاید هدف اصلی از برگزاری این سلسله نشست ها علاوه بر بررسی نقاط قوت و ضعف و تحلیل عملکرد، بیان بی واسطه انتظارات و دیدگاه ها، همسان سازی فرهنگ سازمانی در رده های مختلف ، ترویج الگوی مناسب ارتباطی برای تمام سطوح سازمانی و افزایش تعهد سازمانی برای رشد و بالندگی بانک کشاورزی است.
شایان ذکر است در این برنامه، مدیران استان ها پیش از نشست با مدیرعامل، در کارگروه تحلیل عملکرد که با حضور عبداله سلیمانی مدیر امور حوزه مدیریت و رئیس و معاونان اداره کل نظارت و امور شعب این بانک برگزار می شود، حضور می یابند و عملکرد آن ها و نقاط قوت و ضعف استان در شاخص های کمی مورد تحلیل قرار می گیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: