کد خبر: ۶۹۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵
توکلی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در سفر به استان آذربايجان غربي ضمن بازديد از وضعيت شعب، طي نشست هم انديشي با روساي شعب و دواير ستادي به بررسي آمار عملکرد استان پرداخت.
تاکید بر تلاش بیشتر برای پوشش نیاز نيازمندانبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در ابتدای جلسه، نوروزی مديرشعب استان آذربايجان غربي گزارشي از عملکرد استان ارائه داد و ابراز اميدواري کرد تا در ايام باقيمانده از سال به اهداف ابلاغي دست خواهيم يافت.
در ادامه توکلی، عضو هیات مدیره ناظر ضمن قدردانی از تلاش هاي همکاران از تمامي آنان خواست تا با همت مضاعف و شبانه روزي اعتلاي نام و جايگاه بانک در شبکه بانكي كشور را سرلوحه كارهاي خود قرار دهند.
وی با اشاره به ماهیت قرض الحسنه بانک بیان داشت: فعالیت بانک قرض الحسنه مهر ايران در توانمندسازي اقشار ضعيف و نيازمند جامعه بسيار موثر است از اين رو مي توان با جذب منابع حداکثري به رفع مايحتاج ضروري افراد بيشتري مبادرت کرد.
بازاریابی و استفاده از پتانسیل های اقتصادي استان، افزايش منابع، توجه ويژه به طرح هاي بانک، پيگيري و وصول مطالبات و غيره از اهم موضوعاتي بود که در اين نشست هم انديشي مورد تاکيد قرار گرفت.
شایان ذکر است، فرجی مهماندار رییس اداره کل توسعه سرمايه انساني و شريف کارشناس مديريت امور استان ها نيز در اين سفر حضور داشتند.

نام:
ایمیل:
* نظر: