کد خبر: ۷۳۵۴۶
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
علیرضا پورحسین طی حکمی از سوي مرتضي اکبري مديرعامل بانک قرض الحسنه مهر ايران به سمت مدير شعب استان آذربايجان غربي منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، طی مراسمی با حضور عيسي امامي عضو هيات مديره و يوسف نجدي مدير امور استان هاي بانک قرض الحسنه مهرايران با اهداي حکم مديرعامل، عليرضا پورحسين به عنوان مدير شعب استان آذربايجان غربي منصوب شد و از زحمات و تلاش هاي علي نوروزي تجليل به عمل آمد.
در متن این حکم آمده است:
« نظر به تعهد، تخصص و شایستگی، جنابعالی به عنوان مدیر شعب استان آذربايجان غربي بانک قرض الحسنه مهر ايران منصوب مي‌شويد.اميد است با توکل به خداوند سبحان، ماموريت خطير بانک در اجراي بانکداري اسلامي را بر پايه قوانين، سياست‌ها، و برنامه‌هاي مصوب به انجام رسانيد. بايسته است با پيروي از آموزه‌‌هاي اسلامي و مباني علمي نقشي شايسته در تحقق اهداف عالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران ايفا ء نماييد.»
همچنین، با اهدای لوحی از تلاش های علي نوروزي براي دستيابي به اهداف و برنامه هاي ترسيمي بانک قرض الحسنه مهر ايران تقدير شد.
در متن این تجلیل آمده است:
«بدینوسیله از دوران همکاری جنابعالی با بانک قرض‌الحسنه مهر ايران در استان آذربايجان غربي قدرداني و تشکر مي‌نمايد. يقيناً بخشي ازموفقيت‌هاي بانک در استان مذكور مرهون تلاش‌هاي جنابعالي در اين دوران بوده است.
امیدوارم در سایه توجهات خداوند متعال در همه مراحل زندگی موفق و کامیاب باشيد.»

نام:
ایمیل:
* نظر: