کد خبر: ۷۶۳۱۹
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان زنجان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در آزادراه تبریز-زنجان ۲ نفر کشته و ۲۳ نفر مجروح شدند.

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان زنجان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در آزادراه تبریز-زنجان ۲ نفر کشته و ۲۳ نفر مجروح شدند.

اصغر جعفری روحی با بیان اینکه بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در آزادراه تبریز-زنجان حدفاصل سه‌راهی ماه‌نشان ۲ نفر کشته و ۲۳ نفر مصدوم شدند، افزود: در این حادثه که در ساعت ۰۲:۲۲ دقیقه بامداد رخ داد ۲ نفر مصدومان قبل از رسیدن اورژانس به محل حادثه فوت کردند.

وی ادامه داد: ۱۱ کد آمبولانس از ایستگاه‌های دره لیک، اسفناج، ایده لو، پردیس، چیر، فاتح، ولیعصر، پاپایی، الهیه، صبا و اتوبوس آمبولانس از سهند به محل واژگونی اتوبوس اعزام شدند.

جعفری روحی متذکر شد: ۲۰ نفر توسط اورژانس و یک نفر توسط هلال‌احمر به مرکز درمانی آیت‌الله موسوی منتقل شدند و ۲ نفر نیز از درمان امتناع کردند. یک نفر از مصدومان تحتCPRمنتقل شد.

سرهنگ عباس مشفری رئیس پلیس‌راه استان زنجان در خصوص علت بروز این حادثه گفت: خستگی و خواب‌آلودگی راننده عامل واژگونی اتوبوس در آزادراه تبریز- زنجان بوده است.

برچسب ها: حادثه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین