کد خبر: ۷۷۵۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
به مناسبت سالروز درگذشت پدر بزرگوار رهبر انقلاب، عکس یادگاری آیت‌اللّه سیدجواد حسینی خامنه‌ای در جمع پاسداران نهاد ریاست جمهوری در دهه شصت را مشاهده می‌کنید.

پانزدهم تیرماه سالروز درگذشت آیت اللّه سید جواد حسینی خامنه‌ای پدر بزرگوار رهبر معظم انقلاب اسلامی است. به همین مناسبت صفحه khamenei_history از صفحات وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌اللّه خامنه‌ای، بخشی از بیانات رهبر انقلاب در خصوص پدر بزرگوارشان را به همراه عکس یادگاری آیت‌اللّه سید جواد حسینی خامنه‌ای در جمع پاسداران نهاد ریاست جمهوری را منتشر کرد که در ادامه به مشاهده می‌کنید.

در متن این پست آمده است:

‌آیت‌الله خامنه‌ای: «پدرم به من محبت ویژه داشت و در سفر‌های خود با من مأنوس می‌شد. پدرم یک بار بینایی خود را از دست داد، ولی بعداً شفا یافت. درمان چشم خود را در تهران ادامه می‌داد. سه بار به تهران رفت، ولی حاضر نشد کسی جز من همراهش باشد. پدر هیچگاه از نامداری و تنگدستی خود با کسی سخن نگفت، بلکه برعکس، به سبب مناعت طبع و توجه به وضع ظاهر، مردم ایشان را فردی توانگر می‌پنداشتند.»‌
 منبع: کتاب خون دلی که لعل شد/ صفحات ۶ و ۷‌
‌منبع مذکور دربرگیرنده خاطرات خودگفته‌ی رهبر انقلاب از دوران کودکی تا پیروزی انقلاب انقلاب اسلامی است. این کتاب را انتشارات انقلاب اسلامی، وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای منتشر کرده است.

تصویر منتشرنشده از حضرت آیت‌الله سیدجواد خامنه‌ای، پدر گرامی رهبر انقلاب در جمع پاسداران نهاد ریاست جمهوری در دهه ۶۰‌

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار