کد خبر: ۷۷۸۹۹
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان کردستان اعلام کرد مشترکین کردستانی در ازای کاهش مصرف برق هدیه خواهد گرفت.

هیوا لهونیان در گفت و گو با برنا در کردستان؛ گفت: در پایان فصل تابستان و اوایل پاییز با حضور اهالی رسانه به مشترکانی که الگوی مصرف را رعایت کرده باشند، هدایایی از جمله دوچرخه، پلوپز، قهوه ساز، چای ساز و کارت های هدیه یک میلیون تا پنج میلیون ریالی اهدا می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان با بیان اینکه مصرف برق در استان به حالت هشدار رسیده است، اضافه کرد: هر مشترکی که تابستان امسال بیشترین سهم را در مدیریت و مصرف بهینه برق داشته باشد به نسبت بقیه مشترکان هدایای نفیس تری دریافت می کند.

او افزود: مشترکان خانگی که نسبت به دوره مشابه تابستان گذشته ۱۰ درصد مصرف خود را کاهش داده و همزمان ماهانه کمتر از ۳۰۰ کیلووات برق مصرف کنند به میزان کاهش مصرف، قبض مصرفی دوره جاری آنان بستانکار خواهد شد.

لهونیان گفت: برای جلوگیری از خاموشی احتمالی برق، مشترکان باید احساس مسئولیت کرده و از مصرف بی رویه و غیر ضروری برق در روز به ویژه ساعات اوج بار (۱۲ تا ۱۶ و ۲۰ تا ۲۴) خودداری کنند.

او از مشترکان خواست استفاده از لوازم برقی پرمصرف از جمله لباسشویی، اتو و جارو برقی را به ساعات غیر اوج مصرف موکول کنند و یادآور شد: قرار دادن کولر آبی روی دور کُند و درجه کولر گازی روی ۲۵ تا ۲۶ می تواند تاثیر قابل توجهی در کاهش مصرف برق داشته باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار