کد خبر: ۹۳۸۸۷
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۷
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ادامه فعالیت سامانه بارشی و کاهش دما در بخش‌هایی از کشور طی امروز و روزهای آینده خبر داد.

صادق ضیاییان به ایسنا گفت: طی امروز (شنبه) بارش در نوار غربی سواحل غربی دریای خزر ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی، بخش‌هایی از مرکز و جنوب کشور ادامه خواهد داشت که شدت آن در غرب و جنوب غرب خواهد بود. گفتنی است بارش در مناطق جنوبی گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید همراه است.
ضیاییان با بیان اینکه طی روز یکشنبه در اغلب مناطق کشور به جز استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان شاهد ابرناکی و بارش خواهیم بود، افزود: این بارش‌ها در مناطق سردسیر و مرتفع به شکل برف در مناطق جنوبی گاهی با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید همراه خواهد بود.
وی ادامه داد: طی روز دوشنبه نیز برای نوار شمالی کشور، بخش‌هایی از غرب و جنوب شرق بارش باران و برف و برای مناطقی از کشور بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود. این سامانه روز سه‌شنبه در سواحل دریای خزر، غرب، بخش‌هایی از مرکز، جنوب غرب و شمال شرق فعالیت خواهد داشت.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهارداشت: از روز شنبه تا آخر هفته آینده با نفوذ هوای سرد شمالی به کشور و ماندگاری آن شاهد کاهش نسبی دما در این مناطق خواهیم بود. طی امروز و فردا نیز در شرق، جنوب شرق، غرب و جنوب غرب کشور وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
ضیاییان افزود: اواخر وقت روز شنبه و طی روز یکشنبه غرب دریای خزر و روز شنبه شمال خلیج‌فارس مواج پیش‌بینی  می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار