کد خبر: ۹۶۹۵۱
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهرستان شهرکرد، بن و سامان باید بر اساس قانون لیست و نشانی دقیق ستادهای تبلیغاتی خود را به هیأت اجرایی انتخابات شهرستان تحویل دهند.

عبدالعلی ارژنگ امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد با اشاره به اینکه انتخابات می‌تواند جایگاهی برای نفوذ دشمن باشد،گفت: مسؤولان ستادها و نامزدهای انتخاباتی باید به عوامل نفوذی دشمن در درون ستادها توجه داشته باشند چون شبکه‌های بیگانه از پاسخ نامزدهای انتخاباتی در رابطه با موضوعات مختلف سوء استفاده خواهند کرد.

فرماندار شهرکرد با بیان اینکه نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهرستان شهرکرد ، بن و سامان باید بر اساس قانون لیست و نشانی دقیق ستادهای تبلیغاتی خود را به هیأت اجرایی انتخابات شهرستان تحویل دهند، افزود: کاندیداها باید با انتخاب مسؤولان با بصیرت برای ستاد خود در سالم‌سازی محیط انتخابات تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه با ظرفیت‌های موجود انسانی و زیربنایی، همکاری دستگاه‌های اجرایی و کمیته‌های ستاد انتخابات را با آرامش خاطر و کاملا قانونی و با حضور حداکثری مردم برگزار خواهیم کرد، گفت: تعامل، همفکری، همدلی، رعایت اصل بی‌طرفی و امانت‌داری از اصول اصلی منشور اخلاقی بین مسؤولان اجرایی برگزاری انتخابات است.

ارژنگ اضافه کرد: در روند برگزاری انتخابات قانون فصل‌الخطاب تمامی مجریان برگزاری انتخابات بوده و رأی مردم به عنوان حق‌الناس باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

انتهای پیام/3339/م

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار