برقراری روابط کارگزاری بانکی ایران با آفریقای جنوبی در آینده
مدیر عامل بانک توسعه صادرات ایران از برقراری اولین رابطه کارگزاری با بانک‌های آفریقای جنوبی در آینده نزدیک خبر داد.
بازدید مدیرعامل پست بانک از مناطق زلزله زده غرب کشور
مدیرعامل پست‌بانک ایران در‌پی وقوع زمین‌لرزه کشور از‌اختصاص‌تسهیلات‌براساس‌تصمیمات‌شورای هماهنگی‌ بانک‌های‌دولتی به زلزله‌دیدگان این استان خبر داد.
پیام تسلیت پورزرندی به مناسبت شهادت امام رضا (ع)
مدیرعامل بانک شهر رحلت حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)، در پیامی شهادت امام علی ابن موسی الرضا(ع) را تسلیت گفت.
روابط بانک سپه با بانک های آلمان در حال گسترش است
رئیس اداره کل امور بین الملل بانک سپه: ارتباط بانک سپه با آلمان با موافقت مسئولین دولتی بانک های آلمان رو به گسترش است.
افتتاح شعبه تمام الکترونیک بانک قرض الحسنه مهرایران
بانک قرض الحسنه مهرایران، اولين شعبه تمام الکترونيك را در جوار حرم مطهر علي ابن موسي الرضا (ع) راه اندازي كرد.
حضور نمایندگان مدیرعامل بانک صادرات در مناطق زلزله زده
مدیران ارشد بانک صادرات به نمایندگی از مدیر عامل این بانک، ضمن بازدید از مناطق زلزله زده، از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودهای موجود قرار گرفتند.
دیدار امام‌جمعه موقت سمنان با مدیرکل شعب بانک قوامین
در استان سمنان، امام جمعه موقت سمنان حجت الاسلام و المسلمین عبدوس با مدیر کل استان آقای حسین زاهدنیا دیدار کردند .
بازدید‌معاونت‌عملیات‌بانکی‌بانک‌ایران‌زمین‌از‌مناطق‌زلزله‌زده
درپی جانباختن تعدادی از هموطنان در حادثه زمین لرزه استانهای غرب کشور، محمد رضا ادبی معاون عملیات بانکی و مصطفی یزدانجو مدیر امور شعب استانهای بانک ایران زمین در سفری به این استانها پیام تسلیت مدیرعامل و هیئت مدیره این بانک را به هموطنان استانهای کرمانشاه و ایلام و کردستان رساندند.
قدردانی نماینده ویژه وزیر اقتصاد از بیمه ایران
دکتر قدمی معاون وزیر اقتصاد در بازدید از مناطق زلزله زده غرب کشور ضمن حضور در محل پرداخت خسارت سیار بیمه ایران ، از مدیر عامل بیمه ایران بابت خدمات رسانی سریع و به موقع و پرداخت خسارت به زیاندیدگان دارندگان بیمه نامه زلزله تشکر کرد.
دکتر صادق: پرداخت خسارت بیمه گذاران مناطق زلزله‌زده در اسرع وقت
نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا گفت: پس از حادثه زلزله کرمانشاه با تشکیل کارگروه ویژه ای گروه ارزیابی خسارت این شرکت از ستاد به مناطق زلزله غرب کشور اعزام شد.
برپايي موكب بيمه رازي در مناطق زلزله‌زده
‎ بيمه رازي با برپايي موكب العباس در محل سرپل ذهاب خدمت رساني خود را به زلزله زدگان آغاز نمود.
کمک یک میلیارد ریالی کارکنان و نمایندگان بیمه سرمد به زلزله زدگان
کارکنان و نمایندگان بیمه سرمد در حرکتی انسان دوستانه و خیرخواهانه مبلغ یک میلیارد ریال از حقوق و درآمد ماهیانه خود را به هموطنان آسیب دیده خود تقدیم نمودند.
تشکیل پرونده و برآورد خسارت مناطق زلزله زده توسط بیمه نوین
بازدید از محل های آسیب‌دیده و برآورد فوری خسارت بیمه‌گذاران در دستور کار تیم ارزیاب خسارت بیمه نوین در مناطق زلزله زده غرب کشور قرار گرفته است.
استقبال از همایش بیمه و توسعه با ارائه 137 مقاله علمی
دبیرخانه همایش بیمه و توسعه با دریافت 137 مقاله شاهد مشارکت قابل توجه ارائه دهندگان مقالات به این همایش است.
پیام مدیرعامل بیمه سینا به مناسبت پانزدهمین سال‌روز تأسیس
فرارسیدن پانزدهمین سال‌روز تأسیس شرکت بیمه سینا را به اعضای هیأت مدیره، کارکنان، سهامداران، نمایندگان و بیمه‌گذاران محترم تبریک و تهنیت می‌گویم و از خداوند بزرگ، تندرستی، بهروزی و سربلندی یکایک شما یاران همیشه همراه را در راه پیشبرد اهداف و برنامه‌های این شرکت مسئلت دارم.
گسترش کمک‌های بانک‌پاسارگاد به مجروحان و خسارت‌دیدگان زلزله
پس از استقرار بیمارستان‌ صحرایی و چادرهای امدادی بانک‌پاسارگاد و همچنین ارسال تعداد 10 هزار تخته پتو و یکصد چادر امدادی به مناطق زلزله‌زده، بانک‌پاسارگاد خدمات پزشکی و ارسال کمک‌های خود به این مناطق را گسترش داد.
اعلام شماره حساب بانک آینده برای کمک به هم‌وطنان زلزله‌زده
بانک آینده، آمادگی خود را برای پشتیبانی و یاری‌رساندن به هم‌وطنان عزیز آسیب‌دیده در این زلزله اعلام نموده و علاوه بر کمک‌های نقدی و جنسی، ساخت 25 خانه بهداشت در این مناطق را در دستور کار خود قرار داده است.
قلام اهدایی کارکنان بانک دی به مناطق زلزله زده ارسال شد
در پی وقوع زلزله در مناطق غربی کشور، کارکنان بانک دی در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و کمک به تهیه ملزومات و رفع نیازمندی های هموطنان مصیبت دیده، بخشی از حقوق خود را بصورت داوطلبانه به خرید و ارسال اقلام مورد نیاز هموطنان زلزله زده در استان کرمانشاه اختصاص دادند.
بانک رفاه به کمک آسیب دیدگان زلزله غرب کشور شتافت
در پی بروز زمین لرزه استان های غربی کشور و درگذشت جمعی از هموطنان به ویژه در شهرها و روستاهای استان کرمانشاه ، در اجرای دستور جناب آقای دکتر ربیعی وزیر محترم کار و رفاه اجتماعی و دکتر کرباسیان وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی، بانک رفاه نیز همراستا با سایر سازمان ها، ارگان ها و نهادها در یک کار ستادی و با مشارکت خیرخواهانه و فعال مدیریت و کارکنان اقداماتی برای کمک به آسیب دیدگان به شرح زیر انجام داد:
بانک سامان در مناطق زلزله‌زده مدرسه و درمانگاه می‌سازد
در پی وقوع زلزله شدید در مناطق غربی کشورمان، بانک سامان مبلغ 8 میلیارد ریال برای کمک به هموطنان زلزله‌زده اختصاص داد.
نخستین کمک رسانی به زلزله زدگان توسط کارکنان شعب زلزله زده بانک کشاورزی
کارکنان 13 شعبه زلزله زده بانک کشاورزی در نخستین ساعات پس از زلزله با حضور در مناطق آسیب دیده به یاری زلزله زدگان شتافتند.
تسهیلات حمایتی بانک ملی ایران برای خوداشتغالی و مشاغل خانگی
بانک ملی ایران از ابتدای امسال تا پایان مهرماه، بالغ بر 22 هزار و 438 فقره تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی با معرفی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های حمایتی پرداخت کرده است.
مساعدت با زلزله زدگان واحدهای مسکونی مسکن مهر
بانک مسکن با زلزله زدگان واحدهای مسکونی آسیب دیده و تخریب شده مسکن مهر، در استان کرمانشاه مساعدت کرد.
وجوه نقدی جمع آوری شده در بانک صادرات از مرز ٣٣ میلیارد ریال گذشت
​حمایت های بانک صادرات ایران از هموطنان داغدار و آسیب دیده زلزله غرب کشور همچنان ادامه دارد.
قرعه كشي حسابهاي قرض الحسنه موسسه اعتباري ملل برگزار شد
مراسم قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه موسسه اعتباری ملل با حضور نماينده محترم دادستان، نمايندگان محترم بانك مركزي، اعضا هيات مديره و جمعي از معاونين و مديران ارشد موسسه اعتباري ملل برگزار گرديد.
آغاز مسابقه
بانک ایران زمین در راستای معرفی ربات تلگرامی خود به مخاطبین اقدام به برگزاری یک مسابقه با نام "عضو شو و جایزه بگیر" کرده است.
نهاوندیان خبر داد: حل ۹۸ درصد مشکل سپرده‌گذاران ۳ موسسه غیرمجاز در هفته آینده
معاون اقتصادی رییس جمهور گفت: تصمیمات خوبی در مورد سه تعاونی وحدت، البرز ایرانیان و افضل توس گرفته شده و طی هفته آینده ۹۸ درصد مشکل سپرده‌گذاران این موسسات حل می‌شود.
تودیع‌و‌معارفه‌مدیران‌عامل‌پیشین‌و‌جدید‌بانک‌ملت‌برگزار‌شد
مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل پیشین و جدید بانک ملت با حضور معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
خسرو فرحی خبرداد: افتتاح حساب۹۹۹۹۹ برای کمک‌ به زلزله‌زدگان غرب کشور
پست‌بانک‌ایران درراستای ایفای مسئولیت‌اجتماعی و تسهیل امور هموطنان برای مشارکت در امر کمک‌رسانی به هموطنان، شماره حساب ۹۹۹۹۹ را به نام جمعیت هلال‌احمر افتتاح و آماده دریافت کمک‌های آنان است.
بازدید‌مدیرعامل‌بانک‌قرض‌الحسنه‌مهر‌ایران‌از‌مناطق‌زلزله‌زده
دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور بررسي چگونگي افزايش اثرگذاري کمك هاي اين بانك به هموطنان آسيب ديده از زلزله به همراه هياتي از وزارت امور اقتصادي و دارايي، به استان كرمانشاه سفر كرد.
ادامه
ادامه