برگزاری ششمین همایش ملی پیشرفت و توسعه علمی کشور
ششمین همایش ملی پیشرفت و توسعه علمی کشور با موضوع رسالت انجمن‌های علمی در تبیین مسائل راهبردی کشور، با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور و دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در تاریخ 30 بهمن 1397 و در محل دانشگاه خاتم برگزار شد.
افتتاح فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس مشارکت بانک تجارت
فاز سوم پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس با حضور دکتر روحانی و مشارکت بانک تجارت در بندر عباس افتتاح شد.
تقدیر از بانک قرض الحسنه مهر ایران در جشنواره تولید ملي افتخار ملي
در شانزدهمین جشنواره تولید ملی - افتخار ملی از بانک قرض الحسنه مهر ايران به دليل حمايت هاي گسترده از توليد ملي و تقويت توان مالي بنگاه هاي توليدي و صنعتي از طريق پرداخت تسهيلات قرض الحسنه به کارگران و کارکنان اين بنگاه ها تقدير شد.
بازدید عضو هیات مدیره بانک ملی ایران از شعب آبادان و خرمشهر
برات کریمی عضو هیات مدیره بانک ملی ایران، به همراهی جمعی از مدیران ارشد بانک در سفر به استان خوزستان از شعب آبادان و خرمشهر بازدید کرد.
تعداد زوج بهره مند از تسهیلات قرض الحسنه بانک مسکن
مسعود ایزدی از پرداخت ۳۶ هزار و ۲۹۶ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج طی ده ماهه نخست امسال به متقاضیان سراسر کشور خبر داد.
تسهیلات بانک توسعه صادرات گرگان برای فرآوری و صادرات ید
رییس شعبه بانک توسعه صادرات شعبه گرگان گفت: این شعبه با 80 میلیاردریال تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی تامین مالی تنها واحد تولید کننده ید در کشور را برعهده گرفته است.
مشتریان مراقب رمز کارت های بانکی خود باشند
بانک رفاه به مشتریان خود هشدار داد مراقب رمز کارت های بانکی خود باشند.
دوازدهمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد
دوازدهمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین با مدیرمسئولی هادی قدیمی و سردبیری سید محمد حسین استاد منتشر شد.
کلنگ زنی دو مدرسه با مشارکت بانک ملی ایران در آذربایجان شرقی
بانک ملی ایران با تامین اعتبار هشت میلیارد ریال، ساخت دو مدرسه را در استان آذربایجان شرقی برعهده گرفت.
قطار مجامع استانی بانک قوامین در ایستگاه تهران بزرگ
نشست های ارزیابی عملکرد شعب بانک در مدیریت های شعب شرق و غرب تهران بزرگ با حضور قائم مقام و مدیران اداره های مرکزی و هم چنین مدیران کل و ستادی بانک در مدیریت های شعب مذکور برگزار شد.
کسب «جایزه سال تحول دیجیتال ایران» توسط فناپ
هلدینگ فناپ در سومین دوره‌ی جایزه تحول دیجیتال ایران، علاوه بر کسب جایزه اصلی این دوره «جایزه سال تحول دیجیتال ایران»، موفق شد در هر سه محور دیگر، دو تندیس زرین و یک تندیس سیمین کسب کند.
حضور صمیمانه دکتر سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی در مدارس
شورای هماهنگی بیمه استان ها باید نقش ویژه‌ای را در فرهنگ سازی بیمه ای بر عهده گیرد و با همکاری اداره کل روابط عمومی و اعضای این شورا، طرح گسترش فرهنگ بیمه در مدارس را دنبال کنند.
انتصاب دکتریونس مظلومی به عنوان مدیرعامل شرکت بیمه تعاون
از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران انتصاب دکتریونس مظلومی به عنوان مدیرعامل شرکت بیمه تعاون برای دوره دوساله باقی مانده اعضای هیئت مدیره بلامانع اعلام شد.
پایتخت انرژی، مقصد بیست‌ و یکمین سفر استانی مدیرعامل بیمه کوثر
مدیرعامل بیمه کوثر در معیت جانشین مدیرعامل ساتا، اعضای هیات ‌مدیره، معاونان و جمعی از مدیران از سرپرستی استان بوشهر بازدید کرد.
مجمع فوق العاده بيمه البرز برگزار شد
مجمع عمومي فوق العاده شركت بيمه البرز روز چهارشنبه اول اسفند ۱۳۹۷ با حضور بيش از ۸۷ درصد از سهامداران اين شركت برگزار شد.
بیمه رازی موفق به دریافت لوح تقدیر اهتمام به زبدگی دیجیتالی شد.
در سومین دوره جایزه ملی تحول دیجیتال بیمه رازی موفق به دریافت لوح تقدیر اهتمام به زبدگی دیجیتال شد.
طرح مهر دانا موجب تقویت شاخص‌های اقتصادی کشور می‌شود
رئیس هیات مدیره بیمه دانا، اجرای طرح "مهردانا" را موجب تقویت شاخص‌های اقتصادی کشور و کمک به تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر عنوان کرد.
ارتقاء سطح فنی ودانش کارشناسان شعب شرکت بیمه
آزمون دوره خسارت بیمه های مسئولیت به صورت مجازی (آنلاین) درشعب سراسر کشور بیمه "ما" برگزارشد.
حضور بيمه البرز در نمايشگاه بانك و بيمه خراسان رضوي
شركت بيمه البرز در نمايشگاه بانك، بيمه و بورس استان خراسان رضوي حضور يافت و به عنوان غرفه برتر در زمينه تخصصي برگزيده شد.
از دست دادن بازار با عدم تطبیق فناوری های نو در بانکداری
مدیرعامل بانک توسعه صادرات در مراسم رونمایی از برنامه های پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران پیش بینی کرد: در یک افق زمانی 10 ساله هر نهادی خود را با تغییرات در حوزه بانکداری الکترونیک و روشهای نو در صنعت مالی تطبیق ندهد، از بازار عقب می ماند، چرا که ذائقه مشتریان خدمات جدید را می پذیرد و از آن استقبال می کند.
تقدیر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمیني (ره) از بانک قرض الحسنه مهر ايران
ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (رضوان ا...تعالي عليه) در «آيين شکرگزاري بهره برداري از ۴۱۰۰۰ اشتغال مستقيم» از بانک قرض الحسنه مهر ايران به پاسداشت حمايت از ظرفيت توليدکنندگان داخلي و ايجاد اشتغال پايدار تقدير کرد.
بانک صادرات ایران همچنان در کنار مردم سرپل ذهاب خواهد ایستاد
حجت‌اله صیدی در آیین افتتاح و بهره‌برداری از ٧٦ واحد مسکونی در شهرستان سرپل‌ذهاب، تاکید کرد: بانک صادرات ایران در بازسازی مناطق زلزله‌زده، تکمیل پروژه‌ها و زمینه‎سازی برای استفاده بهتر از ثروت‌های طبیعی، ظرفیت‌های کشاورزی و جاذبه‌های گردشگری در کنار مردم و مسئولان دلسوز این شهر خواهد ایستاد.
موسسه کوثر حاصل تفکر پیشکسوتان نظام بانکی و نخبگان جوان
پنجمین همایش تخصصی مدیران و کارشناسان بازاریابی موسسه اعتباری کوثر با محوریت ایده پردازی و خلق محصول در شهر شیراز برگزار شد.
مجمع سالانه شرکت گروه مالی بانک توسعه تعاون برگزار شد
مجمع سالانه شرکت گروه مالی بانک توسعه تعاون، با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون و مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره شرکت گروه مالی، مدیر اعتباری و سرمایه‌گذاری و طرح و برنامه بانک برگزار شد و براین اساس صورت‌های مالی منتهی به سال 97 این شرکت مطلوب ارزیابی شد.
«ملی شو 2»، محل عرضه تازه ترین دستاوردهای نوین بانک ملی ایران
بانک ملی ایران برای دومین بار در بزرگ ترین رویداد سالانه خود با عنوان «ملی شو2 »، دستاوردهای تازه اش در عرصه «بانکداری دیجیتال» را رونمایی خواهد کرد.
بررسی راه های تسهیل مبادلات مالی بانک کشاورزی و پائولیستا بانک برزیل
توسعه روابط کارگزاری با هدف تسهیل مبادلات مالی بین المللی همچنین ایجاد روزنه های دسترسی به بازار پولی بین المللی و گره گشایی از مشکلات ایجاد شده در تجارت خارجی ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکا،محور فعالیت های بانک کشاورزی در عرصه بانکداری بین الملل است و در اجرای این برنامه ها، سفیر برزیل در رأس هیأتی با مدیران بانک کشاورزی دیدار و گفت و گو کرد.
عملکرد قابل قبول بانک شهر در نمایشگاه های کتاب استانی
رئیس شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه بانک شهر با ارایه خدمات به روز و نوین به اهالی کتاب و کتابخوانی در کمک به حوزه فرهنگ خوش درخشیده است،گفت: عملکرد این بانک در نمایشگاه های کتاب استانی قابل قبول است.
تمدید اجرای تبصره ۳۵ قانون بودجه تا پایان سالجاری
رییس اداره کل پیگیری وصول مطالبات بانک مسکن از تمدید اجرای طرح ویژه بخشودگی جرایم تسهیلاتی خبر داد.
ارائه خدمات متنوع بانکی از طریق سامانه سلام پست بانک ایران
اینترنت بانک پست بانک ایران در بستر یکی از پیشرفته ترین نرم افزارهای بانکی کشور با امکان ارائه خدمات متنوع، نقش مهمی در افزایش رضایتمندی مشتریان این بانک داشته و میزان استفاده از این خدمت درسطح کشور به نحو چشم گیری درحال افزایش است و یکی از بخش های سامانه سلام و میزخدمت الکترونیکی این بانک است.
بازدید تعدادی از شرکت‌های بزرگ و فعال استان خراسان رضوی
تعدادی از شرکت‌های بزرگ و فعال بخش تعاونی و خصوصی استان خراسان رضوی که اقدام به دریافت تسهیلات اعتباری از بانک توسعه تعاون این استان کرده‌اند به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مورد بازدید قرار گرفتند.
ادامه
ادامه