بانک شهر صدرنشین شبکه‌های اجتماعی در میان بانک‌های کشور
بانک شهر با کسب بیشترین امتیاز، صدرنشین شبکه‌های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام در میان بانک‌های کشور در سه ماهه سوم سال96 شد.
آپ؛ اپلیکیشنی برای تمام فصول
با گسترش استفاده از گوشی‌های هوشمند، بانکداری الکترونیک مفهومی دیگر پیدا کرد و استفاده از خدمات الکترونیکی شکل متفاوتی به خود گرفت. تحول در صنعت اسمارت فون‌ها همزمان بود با تولد اپلیکیشن‌هایی که ارایه کننده خدمات مالی متنوع هستند. اپلیکیشن‌هایی که امروزه از محبوبیت زیادی میان کاربران برخوردار هستند.
انتقاد سیف از بزرگنمایی در بازار ارز/هشدار درباره رفتارهای هیجانی
رییس کل بانک مرکزی نسبت به رفتار برخی ها نسبت به رشد مقعطی نرخ ارز در ایران انتقاد کرد.
پس از برجام، حوزه بین الملل بانک رفاه رشد مطلوبی داشته است
مدیر عامل بانک رفاه گفت: « بانک رفاه پس از رفع تحریم های ظالمانه و گشایش های ایجاد شده در پسا برجام، بسیار فعال و کارآمد نسبت به بروزرسانی فعالیت های خود اقدام کرد و به لحاظ کمی و کیفی رشد و توسعه مطلوبی داشته است.»
هدف اول بانک تجارت تامین منافع ذینفعان است
رضا دولت آبادی مدیر عامل بانک تجارت بر استفاده از تمام ظرفیتهای نیروهای باتجربه برای تامین منافع مشتریان و سهامداران این بانک تاکید کرد.
پيام تبريک مديرعامل بانک گردشگری به مناسبت سالگرد تاسیس
علی اصغر سفری مدیرعامل بانک گردشگری هشتمین سالگرد تاسیس این بانک را تبریک گفت.
خسرو فرحی: پست‌بانک‌ایران بعنوان کارگزار بانک مرکزی تعیین شد
پست بانک‌ایران به‌عنوان کارگزار بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای انجام خدمات شعبه‌ای حساب‌های دولتی تعیین گردیده است.
روح الله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی شد
دکتر مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی، روح الله خدارحمی را به سمت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی منصوب کرد.
آیین تکریم از همسران کارکنان بانک حکمت ایرانیان
آیین تکریم همسران کارکنان بانک حکمت ایرانیان ، همزمان با فرا رسیدن هشتمین سالگرد تاسیس بانک حکمت ایرانیان و با حضور مدیرعامل ، اعضای هیات مدیره ، معاونان ، مدیران و تمامی کارکنان بانک حکمت ایرانیان ، شرکتهای تابعه و خانواده های محترمشان ، در استان تهران برگزار شد .
گواهی استاندارد بین المللی ایزو 10002:2014 به بانک ملی ایران رسید
بانک ملی ایران موفق شد گواهی استاندارد بین المللی ایزو 10002:2014 را که به حوزه روند بررسی شکایات مشتریان و کسب رضایتمندی آنها مربوط است، دریافت کند.
بانک صادرات ایران در صدر حامیان رونق تولید ایستاد
بانک صادرات ایران طی ٧ ماه ابتدای سال ٩٦ در میان بانک های خصوصی و خصوصی شده بیشترین تعداد تسهیلات به بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط و طرح های نیمه تمام را پرداخت کرده است.
بانک خاورمیانه اوراق گواهی سپرده مدت‌دار عرضه می‌کند
فروش اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه گذاری (عام) بانک خاورمیانه مرحله اول سال 1396 از تاریخ 30 دی آغاز می‌شود و تا پایان روز 5 بهمن ادامه خواهد داشت.
پرداخت خسارت پنج میلیاردی آتش سوزی از سوی بیمه
بیمه "ما" بابت آتش سوزی در شرکت سیمان شاهرود، بیش از پنج میلیارد ریال به بیمه گذار خود خسارت پرداخت کرد.
سود قطعی بیمه‌نامه‌های عمر یارمند واریز شد
سود قطعی بیمه‌نامه‌های عمر یارمند بیمه سینا مربوط به سال 1395 معادل 26/21 درصد محاسبه و به حساب بیمه‌گذاران واریز شده است.
پیام هیأت مدیره به مجمع فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت بیمه سامان
همانگونه که مستحضرید پیرو مصوبه هیأت وزیران مورخ 1391/05/01، حداقل سرمایه شرکتهای بیمه مستقیم فعال در رشته‌های زندگی و غیر زندگی (شرکت‌های بیمه مختلط)، به مبلغ 2,500 میلیارد ريال افزایش یافت.
اولین دوره مسابقات ورزشی سیمولتانه بانک مسکن برگزار شد
به مناسبت آغاز هشتادمین سالروز تاسیس بانک مسکن اولین دوره مسابقات ورزشی سیمولتانه با حضور احسان قائم مقامی نفر اول شطرنج ایران و با شرکت ۸۰ نفر از کارکنان این بانک برگزار شد.
سفیر آلمان در ایران بیان کرد: رشد اقتصادی بسیار خوب ایران برای ما رویایی است
میکاییل کلوربرشتولد سفیر آلمان ایران با بیان اینکه شرایط برای بهبود بیش از پیش روابط اقتصادی دو کشور مهیاست، گفت: ایران رشد اقتصادی بسیار خوبی داشت که برای ما رویایی است. در این مسیر نیز آلمان تلاش می‌کند به ایران کمک کند تا اثرات مطلوب این رشد برای مردم عادی ملموس شود.
پابندی به برجام عامل مهمی برای حفظ منافع اقتصادی طرفین
رییس کل بانک در دیدار با سفیر اتریش گفت: عزم جدی اروپا به پایبندی به برجام عامل مهمی برای حفظ منافع و روابط اقتصادی طرفین است .
دکتر حسین زاده: آغاز تحولات بنیادین در بانک ملی ایران
مدیرعامل بانک ملی: با توجه به تدوین راهبردهای صورت گرفته، این بانک به یک بانک مدرن، روزآمد و کارآمد درسطح ملی و بین المللی تبدیل خواهد شد.
رویکردهای جدید بانک مسکن تشریح شد
ابوالقاسم رحیمی انارکی، مدیر عامل بانک مسکن فعالیت های دوره جدید مدیریتی بانک را تشریح کرد.
رتبه اول بانک سپه در پرداخت تسهیلات برای رونق تولید استان گلستان
مدیر شعب منطقه گلستان: بانک سپه در راستای رونق تولید یک هزار میلیارد ریال تسهیلات به صاحبان تولیدی استان گلستان پرداخت کرده است.
کارشناس شرکت خدمات راه اقتصادنوين برگزيده جوان جشنواره فارابی
در نهمين جشنواره بين‌المللي فارابي، مهدي صارم، کارشناس شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين‌موفق‌به‌کسب‌مقام‌اول‌در‌بخش‌جوان‌گرديد.
نقش‌روابط‌عمومی‌ها‌در‌مدیریت‌شهرت‌و‌ریسک‌بنگاه‌های‌اقتصادی
سید حجت هاشمی یرکی مدیر روابط‌عمومی و کارشناس ارشد مدیریت بازاریابی:برندسازی و کسب شهرت یکی از اصول پذیرفته مدیریتی به‌شمار می‎‌رود.
نشست هم‌اندیشی عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران با مدیر و کارکنان امورشعب و بازاریابی
دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران در نشست هم‌اندیشی با مدیران و کارشناسان امورشعب و بازاریابی گفت: بخش بازاریابی درشناخت نیازهای مشتریان و ایجاد ارتباط با بازار هدف خوب عمل‌کرده و درراستای رسیدن به اهداف تعیین شده باید ایده‌ها و پیشنهادها را به خدمات بانکی تبدیل کرد.
برگزاری اولین همایش بیمه های عمر و تأمین آتیه توسط بیمه پاسارگاد
اولین همایش بیمه های عمر و تأمین آتیه با هدف بررسی تجارب، چالش ها و راهکارهای توسعه بیمه های زندگی توسط بیمه پاسارگاد برگزار شد.
توسعه صنعت بیمه با مشارکت شرکت‌‌های بیمه
صنعت بیمه با مشارکت شرکت‌‌های بیمه و هدایت و نظارت بیمه مرکزی به‌‌عنوان نهاد حاکمیتی توسعه می‌یابد.
کارت اعتباری، جایگزینی مناسب برای چک تضمین در خریدهای اقساطی
معاون بازاریابی و فروش بیمه ملت: کارت اعتباری یکی از ابزارهای مهم مالی و از محصولات جدید بیمه‌ملت است که به مشتریان ارائه می‌شود. این محصول نوعی بیمه اعتباری است که در معاملات خُرد،‌ بازپرداخت اقساط خریداران به فروشندگان را بیمه می‌کند و ب مشتریان این فرصت را می‌دهد که مبلغ خرید خود را به صورت اقساطی پرداخت کنند. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با معاون بازاریابی و فروش بیمه ملت به گفت‌وگو نشستیم که ماحصل آن را در پی می‌خوانید:
ارائه بیمه نامه های ۲۴ ساعته در داخل و خارج از کشور
زهرا زندی مدیر بیمه های درمان، عمر و حوادث بیمه معلم گفت: معمولا نگرانی انسان ناشی از حوادثی است که ممکن است بدون اراده وی و به صورت ناگهانی برای خود و بستگان نزدیک وی پیش آید. در این بیمه نامه در ازاء دریافت یک حق بیمه اندک، می توان آرامش خاطر بیمه شدگان را هنگام وقوع حوادث، جهت جبران هزینه ها فراهم نمود.
بازدید مدیر بنیاد شهید بیرجند از شعبه جبران بیمه دی استان
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی به اتفاق معاونین خود با حضور در بیمه دی شعبه بیرجند با شریعتی فر مشاور مدیرعامل و مدیر ‌بیمه دی استان خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کردند.
برگزاری دوره آموزشی دستورالعمل صدور و خسارت بیمه های مهندسی
دوره آموزشی دو روزه دستورالعمل صدور و خسارت بیمه­ های مهندسی در مجتمع مرکز بیمه سینا برگزار شد.
ادامه
ادامه