کد خبر: ۱۸۲۸۳۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۵
بدبیاری های دروازه بان جوان تیم استقلال در روز مسابقه با تیم فصل گذشته اش هم دست از سرش برنداشت.
خبرورزشی -

علیرضا رضایی دروازه بان جوان و سهمیه زیر ۲۳ سال استقلال که فصل قبل از تیم پیکان به این تیم پیوسته است در دیدار با همین تیم یک ثانیه هم برای استقلال به میدان نرفت. او که در دیدار با خیبر خرم آباد یک نیمه فرصت حضور در ترکیب اصلی استقلال را پیدا کرده بود در روزی که هم تیمی های فصل قبلش را می دید نتوانست فرصتی برای ورود به میدان پیدا کند تا مشخص شود فرهاد مجیدی اعتقادی به این دروازه بان ندارد.

رضایی فصل پیش در ۱۶ بازی برای پیکان به میدان رفته بود. این دروازه بان یکی از دو کرونایی استقلال در اعزام به دبی برای دیدار با الهلال هم بود که مجبور شد ۱۰ روز بیشتر در امارات بماند تا ضمن منفی شدن تست "پی سی آر"ش از تمرینات گروهی استقلال هم دور بماند.

بدبیاری های رضایی پس از آن با بازگشت محمدرشید مظاهری که قراردادش را با استقلال فسخ کرده بود استارت دوباره خورد تا بخت حضور این گلر ۲۱ ساله در ترکیب اصلی تیم استقلال به صفر برسد. به یاد داریم دو فصل قبل حسین پورحمیدی با چنین وضعیتی از استقلال خوستان به استقلال آمد ولی در هیچ یک از مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا فرصتی برای ورود به میدان پیدا نکرد تا از این تیم جدا شود.

شنیده ها از باشگاه استقلال حاکی از آن است که مدیران استقلال در نظر دارند با دریافت پیشنهاد مطلوب برای رضایی این دروازه بان را به صورت قرضی راهی تیم های دیگر کنند تا با کسب تجربه بیشتر به استقلال برگردد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار