کد خبر: ۱۸۴۱۸۳
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۳
نماینده ولی فقیه در استان سمنان:
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان بابیان اینکه افزایش قیمت نان باعث تنگ‌تر شدن معیشت مردم شده است، گفت: ارتقای کیفیت نان و نظارت بر نانوایی‌ها یکی از مطالبات به حق مردم است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مرتضی مطیعی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان به میزبانی مصلا این شهر ضمن بیان اینکه افزایش قیمت نان در تمامی استان‌ها اواخر سال قبل و ابتدای سال جاری رخ‌داده است، ابراز داشت: افزایش قیمت نان باعث تنگ‌تر شدن معیشت مردم شده است.

وی بابیان اینکه افزایش قیمت نان در دوره استاندار قبلی اجرا نشد و ابتدای کار استاندار جدید به اجرا درآمد، افزود: ارتقای کیفیت نان و نظارت بر نانوایی‌ها یکی از مطالبات به حق مردمی است که انتظار می‌رود بازرسان مربوطه این مهم را در دستور کار خود قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان بابیان اینکه در هفته تربیت‌بدنی و ورزش باید این فرهنگ ورزش کردن ین مردم نهادینه شود، ابراز داشت: با توجه به نق و اهمیت ورزش‌های همگانی در ارتقای سلامت جسمی و روحی جامعه این مهم می‌طلبد تا رسانه‌ها در این حوزه ورود پیدا کرده و به ترویج فرهنگ ورزش کمک کنند.

مطیعی بابیان اینکه ورزشکاران استان در حوزه‌های مختلف کشور و عرصه بین‌المللی خوش درخشیدند، تصریح کرد: انتظار می‌رود برای توسعه این بخش مسئولان استانی و سطح وزارت خانه برنامه بلند مدت را تعریف و بر اساس آن تلاش کنند تا افراد بیشتری به ورزش گرایش پیدا کنند.

وی افزود: توجه به ورزش باعث دور شدن جوانان از اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی خواهد شد لذا می‌توان با کمک رسانه‌ها در این حوزه‌ها این بخش از جامعه را به سمت ورزش جذب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تقوا و پرهیزکاری، فضای مجازی، خنثی کردن دسیسه‌های دشمنان و تبیین ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی از محوریت سخنران این هفته نما جمعه سمنان بود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار