کد خبر: ۱۸۴۴۰۸
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۳
گروه استانها- رئیس هیئت سوارکاری استان آذربایجان شرقی از برگزاری ششمین دوره مسابقات پرش با اسب قهرمانی استان خبر داد.

محمد تقی زاده علمداری در گفتگو با خبرنگار تسنیم در  تبریز  با اشاره به برگزاری مسابقات پرش با اسب قهرمانی استان آذربایجان شرقی اظهار داشت:ششمین دوره این دوره از مسابقات با همکاری کمیته پرش با اسب هیئت سوارکاری استان برگزار می شود.

وی افزود: این دوره از مسابقات در  رده های تشویقی،رده مبتدی،رده E و رده D1 با باراژ برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت سوارکاری استان آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد: این مسابقات در شهرستان تبریز در محل آرپادرسی، باشگاه سوارکاری سهند برگزار می شود.

وی با اشاره به مهلت ثبت نام در این مسابقات ابراز کرد: مهلت ثبت نام در این مسابقات تا تاریخ چهارشنبه 4 آبان ماه بوده و مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد و در صورت به حد نصاب نرسیدن ثبت نام کنندگان مسابقات کنسل خواهد شد.

تقی زاده  علمداری به زمان برگزاری این دوره از مسابقات نیز اشاره کرد و گفت: ششمین دوره مسابقات روز جمعه 7 آبان ماه راس ساعت 12 ظهر برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت سوارکاری آذربایجان شرقی با اشاره به شرایط این دور از مسابقات تصریح کرد:داشتن لباس مناسب و کلاه سواری طبق قوانین ملی پرش با اسب الزامی می باشد.

تقی زاده علمداری ادامه داد: همچنین همراه داشتن کارت بیمه ورزشی معتبر یا تعهد نامه محضری شرکت در مسابقات برای سوارکاران الزامی  بوده و شرکت کنندگان باید برگه سلامت و گواهی معتبر مشمشه اسب جهت ارائه به سردامپزشک میدان را به همراه داشته باشند.

وی در ادامه یادآور شد: هر اسبی که فاقد گواهی معتبر و به روز مشمشه نباشد از حضور در مسابقه منع خواهد شد لذا  در این راستا از کلیه مالکین درخواست داریم  با مراجعه به اداره دامپزشکی شهرستان خود، نسبت به  تهیه گواهی مشمشه اقدام کنند.

رئیس هیئت سوارکاری آذربایجان شرقی ابراز کرد: همچنین در هر رده با یک راس اسب، فقط یک نفر مجاز به شرکت در این دوره از مسابقات خواهد بود.

 تقی زاده علمداری در پایان گفت: شرکت کنندگان باید مبلغ ثبت نام را به شماره حساب هیئت سواری کاری استان واریز و فیش واریزی را به همراه مشخصات اسب سوار و رده مسابقه به مسئول برگزاری مسابقات تحویل دهند.

انتهای پیام/111/ش

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار