کد خبر: ۱۸۴۷۸۴
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۶
گروه استان‌ها - رئیس ناحیه نفت منطقه کاشان با بیان اینکه شش جایگاه سوخت در کاشان فعال شد، گفت: مابقی جایگاه‌ها با تلاش کارشناسان در حال راه‌اندازی است.

اصغر شالچی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  کاشان ، ضمن اشاره به اختلال ایجاد شده در سیستم هوشمند سوخت در کشور اظهار داشت: این موضوع باعث شد تا ارائه خدمات توسط جایگاه‌های سوخت در شهرستان کاشان با اختلال ایجاد شود و امکان ارائه سوخت توسط جایگاه‌های سوخت نباشد.

وی با بیان اینکه کارشناسان فنی ناحیه نفت منطقه کاشان بلافاصله پس از این اختلال وارد عمل شدند، افزود: با تلاش‌های صورت گرفته توسط کارشناسان تاکنون شش جایگاه سوخت در منطقه کاشان راه‌اندازی و یا در حال راه‌اندازی است و تمامی تلاش خود را در راستای راه‌اندازی مابقی جایگاه‌های سوخت به کار گرفتیم.

رئیس ناحیه نفت منطقه کاشان ضمن اشاره به جایگاه‌های سوخت راه‌اندازی شده و یا در حال راه‌اندازی ابراز داشت: جایگاه امیرکبیر یک و دو واقع در بلوار امام رضا(ع)، جایگاه رعیتی واقع در بلوار خلیج فارس، جایگاه ستاره ایرانیان واقع در بلوار قطب راوندی راه‌اندازی شده است است و جایگاه رمضان واقع در شهر نوش آباد و جایگاه ابوزیدآباد نیز در حال راه‌اندازی شد.

وی با بیان اینکه جایگاه روناک و سرای کویر نیز در حال ارائه خدمات هستند، گفت: مابقی جایگاه‌های سوخت نیز توسط کارشناسان فنی در دست بررسی و رفع عیب است و در این زمینه تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا مشکلات در سریع‌ترین فرصت رفع و ارائه خدمات به نحو مطلوب به شهروندان ارائه شود.

انتهای پیام/801/ش

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار