کد خبر: ۱۸۴۸۴۱
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۸
گروه استان‌ها - معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: سومین مرحله استانی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به صورت متمرکز و همزمان با سراسر کشور در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، سردار عوضعلی فقیری اظهار داشت: با توجه به اهمیت فضای مجازی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج سیستان و بلوچستان از 12 تا 14 آبان ماه امسال توسط سازمان فضای مجازی بسیج در زاهدان برگزار می‌شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به اهداف برگزاری این رویداد اظهار کرد: مانور یک حرکت هماهنگ در فضای مجازی، تشکیل یک فرماندهی و کنترل واحد برای عملیات در فضای مجازی، تولید حجم قابل توجهی از محصول با کیفیت رقابتی در طراز اندیشه و توان بسیج و ارائه توانمندی های تخصصی بسیج در حوزه فضای سایبری از اهداف برگزاری این رویداد مهم است.

وی ارتقاء و رشد توانمندی های فنی و خلاقانه نیروها در یک عملیات واقعی، شناسایی استعدادهای برتر بسیج در حوزه فضای مجازی با هدف اشتغال‌زایی و رونق اقتصاد کسب‌و‌کار‌هایی مجازی و حرکت به سمت ایجاد نهضت تولید محتوای تخصصی در فضای مجازی را از دیگر اهداف سومین رویداد تولید محتوای بسیج برشمرد.

سردار فقیری خاطرنشان کرد: کشف استعدادها، سازماندهی گروه‌های تولید محتوا در بستر فضای مجازی و جذب ایده‌های برتر از مهمترین اهداف برگزاری این رویداد است.

معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: پس از برگزاری مرحله استانی این رویداد، مرحله نهایی آن در آذرماه امسال همزمان با هفته بسیج با حضور نفرات برتر مرحله استانی در تهران برگزار خواهد شد.

وی با بیان این که شرکت در این رویداد سراسری برای عموم آزاد است، بیان کرد: علاقه‌مندان در قالب تیم های سه تا پنج نفره تولید بازی های ویژه تلفن همراه، اپلیکیشن های موبایلی و پویانمایی می توانند در این رویداد حضور داشته باشند.

سردار فقیری اضافه کرد: تیم های شرکت کننده 48 ساعت در این رویداد حضور دارند و در پایان، تولیدات مورد داوری قرار می گیرد و در مراسم اختتامیه تیم های برگزیده اعلام می شوند.

معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان ادامه داد: در پایان این رقابت فشرده، تیم های برگزیده این سه بخش معرفی و محصولات آنها با هدف تجاری سازی و افزایش ظرفیت اشتغال جبهه انقلاب اسلامی، ضمن بهره مندی از مشاوره تخصصی حین رقابت، جهت توانمندسازی و سازماندهی یکپارچه در سطح استان، شناسنامه دار و حمایت خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در سال های گذشته برگزاری این رویداد، تیم های تخصصی از سیستان و بلوچستان در رویداد نهایی حضور داشته اند که سال گذشته نیز در اختتامیه مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج، تیم بازی سازی استان با ساخت بازی 41 برگرفته از خاطرات رزمندگان لشکر 41 ثارالله حائز رتبه برتر کشور شد.

سردار فقیری افزود: علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام تا پایان وقت اداری روز دوشنبه 10 آبان ماه با مراجعه به سامانه event.bsjmajazi.ir مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

به گزارش تسنیم، صفحات رسمی رویداد در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها event_bsj_sb است که اطلاع رسانی‌ها و پوشش لحظه به لحظه فرآیند رویداد را پوشش خواهند داد، علاقه مندان جهت مشاوره یا سوال مرتبط با رویداد با شماره 09365830073 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/392/ش

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار