کد خبر: ۱۸۹۵۲۹
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۳
از کتاب «پس پرده که بود؟» که بخشی از رشادت‌های سربازان گمنام امام زمام (عج) را به تصویر کشیده است رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، ظهر امروز آئین رونمایی از کتاب «پس پرده که بود؟» که بخشی از رشادت‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) را به نگارش درآورده است با حضور مسوولان کشوری و استانی برگزار شد.

رئیس دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی کشور در این مراسم اظهار کرد: آنچه که باعث پیوند ما سربازان گمنام و مردم بوده همین کتابهاست، خصوصا کتاب‌هایی که در قالب داستان و رمان نوشته می‌شود.

شاکری با اشاره به اینکه امکان شناساندن مجموعه سربازان گمنام امام زمام (عج) وجود ندارد و این ماهیت کار آنهاست گفت: صدها کار توسط این سربازان نظام انجام می‌شود که می‌توان از زاویه دید این کتاب‌ها به بخشی از مجاهدت‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) پی برد.

وی تأکید کرد: موسسه «سیمرغ هدایت» اقدامات خوبی در کشور انجام داده که امیدوارم ادامه داشته باشد و از گرداوران این کتاب تشکر و قدردانی می‌کنم.

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت اطلاعات نیز اظهار کرد: برای نگارش کتاب «پس پرده که بود» ۱۰ راوی پای کار آمدند و دو سال نشست‌هایی داشتند که نتیجه  این محصول شد که می بینید.

قدیانی با اشاره به اینکه این کتاب با پشتیبانی دانشگاه اطلاعات کار ارزشمندی شده است گفت: امیدوارم این کتاب مورد استفاده جوانان قرار گیرد.

مهدی سماوات؛ نویسنده کتاب «پس پرده که بود؟» نیز ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در تهیه این کتاب اظهار کرد: خواهش می‌کنم علوم انسانی و هنر را تخصص حساب کنیم و افرادی در این حوزه وارد شوند که متخصص هستند.

انتهای پیام/۸۹۰۲۶/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار