کد خبر: ۱۹۰۲۸۳
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۱
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: از سامانه‌های هوشمند در بحث توزیع کالاهای اساسی استفاده خواهیم کرد تا مردم دغدغه معیشت نداشته باشند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، قادری فر مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با حضور در برنامه گفت‌و‌گوی ویژه خبری ۱۱آذرماه به بررسی نظام هوشمند سازی کالاهای اساسی پرداخت.

قادری فر گفت: وزارت جهاد کشاورزی در دولت سیزدهم با شعار محوری و رویکرد امنیت غذایی پایدار و باسیاست ارزان سازی و فراگیر همه مردم و شهروندان کار خود را انجام داده است، این روزها خرید و فروش دیجیتال و تاکسی های اینترنتی دسترسی به خدمات را برای مردم تسهیل کرده است.

وی با اشاره به نگاه راهبردی توزیع هوشمند در زنجیره نهایی توزیع ادامه داد: با هدف این که بتوانم در کوتاه‌مدت کنترل درست و به موقع را به نفع مردم و بازار مصرف داشته باشیم از برخی از کسب و کارهایی که حائز شرایط اولیه بودند دعوت کردیم تا با ما همکاری داشته باشند.

قادری فر افزود: شروع این کار را از تهران آغاز کردیم، هر جایی که اخلال در شبکه توزیع باشد و واسطه‌گری و عرضه نامناسب و دلالی های غیرضرور صورت بگیرد ما از سامانه‌های هوشمند در بحث توزیع و مصرف کننده ، اصناف و کسبه استفاده خواهیم کرد تا مردم دغدغه معیشت نداشته باشند.

وی تصریح کرد: با تدبیر وزیر و عنایت رئیس‌جمهور همکاری خوبی صورت گرفته است لذا عملاً از ماه گذشته کار شروع شده و بررسی‌های میدانی حاکی از این است که کمبود در خیلی از مناطق کشور نداریم اما با کار هوشمندی که صورت گرفت. هر روز صبح در دفتر وزیر جهاد کشاورزی جلسه ای برگزار می شود و هرجا احساس کنیم اختلالی در روند توزیع و بازاررسانی و دسترسی مردم ایجاد شده هوشمندانه وارد میدان می‌شویم و رفع مشکل می‌کنیم تا دغدغه خاطری برای هیچ شهروندی ایجاد نشود.

در حال تکمیل...

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار