کد خبر: ۱۹۰۶۵۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت گفت: اطلاعات حقوقی کارکنان نفت برای تغذیه در سامانه «کارمندایران» آماده است.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ مهدی علی‌مددی در ارتباط با رسانه ملی با اشاره به اینکه وزارت نفت آمادگی کامل برای تغذیه اطلاعات حقوق و دستمزد کارکنان خود را در سامانه «کارمندایران» دارد، افزود: پیش از این نیز وزارت نفت اطلاعات خود را در سامانه پاکنا (پایگاه اطلاعات کارکنان نظام اداری) که ماژول دیگری از این سامانه است، تغذیه می‌کرده است.

وی اضافه کرد: به منظور انجام این امر، سازمان اداری و استخدامی باید امکاناتی را برای صنعت نفت در این سامانه فراهم کند که بتوانیم اطلاعات حقوق و دستمزد وزارت نفت را در این سامانه بارگذاری کنیم.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت با بیان اینکه امیدوارم با هماهنگی که سازمان اداری و استخدامی به‌منظور تعریف مقررات و ضوابط صنعت نفت همچون فوق‌العاده‌های عملیاتی در این سامانه دارد، وزارت نفت نیز مانند دیگر سازمان‌ها حقوق و مزایای کارکنان وزارت نفت را بتواند پرداخت کند.

علی‌مددی ادامه داد: این موضوع از یک ماه پیش طی نامه‌ای به سازمان اداری و استخدامی اعلام شد و قرار بود این شرایط برای وزارت نفت فراهم شود تا این موضوع را انجام دهیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار