کد خبر: ۱۹۰۶۸۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۷
مهلت ثبت اطلاعات مربوط به حقوق و مزایای کارکنان دستگاه‌های دولتی در سامانه، ساعت ۲۴ امشب پایان می‌یابد و این مهلت تمدید نخواهد شد.

پایان مهلت ثبت اطلاعات حقوق کارکنان تا ساعاتی دیگربه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، آقای مهدی‌نیا در گفتگو با خبر رادیو با بیان اینکه ثبت نشدن اطلاعات مربوط به پرداخت حقوق دستگاه‌ها مشکلی برای کارکنان آن‌ها ایجاد نخواهد کرد افزود: طبق توافق سازمان برنامه و بودجه با سازمان استخدامی در صورت عدم بارگذاری اطلاعات، بالاترین مقام و مدیران آن دستگاه با عدم پرداخت حقوق و مزایا مواجه خواهند شد,، اما برای سایر کارکنان در این مرحله مشکلی پیش نخواهد آمد.

مدیر سامانه ثبت حقوق و دستمزد سازمان اداری و استخدامی گفت: اطلاعات کلی ما از سامانه نشان می‌دهد که این اطلاعات در حال بارگذاری است، اما نتایج نهایی آن را پس از پایان مهلت امشب اعلام خواهیم کرد.

مهدی نیا در پاسخ به این سوال که کدام دستگاه‌ها تاکنون اطلاعات خود را ثبت نکرده ا‌ند افزود: با توجه به اینکه ممکن است دستگاهی که تاکنون اطلاعاتی ثبت نکرده، تمام اطلاعات خود را به صورت یک جا بارگذاری کند بنابراین تا پایان مهلت اعلام شده در این زمینه نمی‌توان اظهارنظر کرد.

وی ادامه داد: با این حال هر دستگاهی می‌تواند میزان پیشرفت ورود اطلاعات خود را بصورت برخط در این سامانه مشاهده کند.

مهدی نیا هدف از اجرای این طرح را شفاف‌سازی و انضباط مالی عنوان کرد و افزود: با توجه به تاکید رئیس جمهور، ثبت اطلاعات مربوط به حقوق و مزایای پرداختی دستگاه‌های مختلف را با جدیت دنبال می‌کنیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار