کد خبر: ۱۹۵۳۰۶
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۷
گروه استان‌ها ــ شهردار سنندج در حالی وعده اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی سنندج را به مردم داده که صحت و سقم آن را خبرنگاران تسنیم پیگیری و اطلاع‌رسانی خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  سنندج ، استان کردستان در غرب ایران یکی از استان‌های کم‌برخوردار کشور شناخته می‌شود که بخشی از نقاط ضعف و مشکلات کنونی به دلیل عدم سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف و رهایی پروژه‌های نیمه‌تمام این استان است. در سال‌های اخیر پروژه‌های نیمه تمامی متعددی در بخش‌های مختلف استان از جمله حوزه شهری تعریف و ناتمام رها شده که این‌روزها در انتظار اعتبار هستند.

تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و ساماندهی آنها در سطح مناطق شهری در حالی از جمله شعارهای شهردار جدید و اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر سنندج بوده و همواره در برنامه‌های کاری خود اعلام کرده که این وضعیت مردم را رنج می‌دهد و تاکنون اقدامی عملی از آنان جز شعار ملموس و مشهود نیست؛ بنابراین می‌طلبد که مدیریت شهری به‌دور از هرگونه شعار و وعده‌های واهی پروژه‌های ناتمام را به اتمام برساند و سپس به‌فکر تعریف و کلنگ‌زنی پروژه‌های جدید باشند.

سیدانور رشیدی، شهردار سنندج در جریان بازدید استاندار کردستان در گفت‌وگویی ویدئویی و از دریچه دوربین تسنیم به مردم و اصحاب رسانه وعده داد که چند پروژه نیمه کاره در سطح شهر سنندج از جمله تکمیل بلوار اسلام‌آباد وجود داشته که به اتمام خواهد رسید. معارض بلوار سنجرخان رفع و تا قبل از عید به سرانجام می‌رسانیم.

 وی به مشکلات نواحی منفصل شهری سنندج اشاره کرد و افزود: سرانه فضای سبز در "نایسر" صفر بوده که قرار است زمین‌هایی در اختیار شهرداری قرار گیرد و برای آنها و شهرک بهاران پارک بسازیم.

شهردار سنندج تصریح کرد: برای نواحی منفصل شهری همچون ننله و حسن‌آباد و مناطق کم‌برخوردار برنامه داشته و در آینده خبرهای خوشی برای مردم و ساکنان این محل داریم.

اینکه کی و چه میزان از وعده‌ها تحقق یابد و آیا بنا به این وعده ساکنان نواحی منفصل شهری که غرقِ در مشکلات‌اند از امکانات اولیه زندگی برخوردار می‌شوند یا خیر، مطالبه‌ای بوده که خبرنگاران این رسانه به‌موقع پیگیری، مطالبه‌گری و اطلاع‌رسانی خواهند کرد.

در ادامه ویدئو این وعده شهردار سنندج به ساکنان نواحی منفصل شهری را از دریچه دوربین خبرنگار تسنیم ببینید:

انتهای پیام/481/س

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار