کد خبر: ۱۹۵۳۱۴
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۷
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی فارس گفت: پویش سلیمان خدمت که با هدف ترویج و گسترش مکتب ولایتمداری و ارایه خدمات جهادگرایانه به مردم در حال اجرا است، تا یوم الله 22 بهمن ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس از جهرم، اردوی جهادی شهید رهنمون امروز و با هدف اجرای پویش سلیمان خدمت در منطقه کم برخوردار سیمکان جهرم با مشارکت کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جهرم و دیگر ارگانهای دست اندرکار برگزار شد.

در این اردوی جهادی که به جهت ارایه خدمات تشخیصی درمانی و غربالگری بیماری های زمینه ای و کووید 19 شکل گرفته بود، از ساعت 8 صبح لغایت 14 در درمانگاه شهرستان دوزه از توابع سیمکان جهرم و با حضور پزشکان متخصص، عمومی، پیراپزشکان، کارشناسان آزمایشگاهی، کارشناسان رادیولوژی و دیگر رشته های مورد نیاز ارائه خدمت کردند. 

متخصصان، ارتوپدی، زنان و زایمان، قلب و عروق، ریه، دندان‌پزشکی، داخلی، طب اورژانس، جراحی عمومی، اطفال، متخصصین آزمایشگاهی، متخصصین رادیولوژی و پزشکان عمومی و پیراپزشکان در این اردوی جهادی مشارکت نمودند. 

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جهرم ضمن تشکر و قدردانی از کلیه مسئولان برپایی این اردوی جهادی گفت: در این پویش که به نیابت از سردار دلها در حال اجرا است، تلاش شد تا با مساعدت و مشارکت مدافعان سلامت شهرستان جهرم این اردوی ارایه کننده خدمات سلامت بتواند گامی موثر در ترویج مکتب سلیمانی و نیز ارتقای سلامت در این منطقه کم برخوردار بردارد. 

رستگار افزود: این اردو با همت و تلاش، دانشگاه علوم پزشکی جهرم، بخشداری، شهرداری، شورای شهر دوزه، شورای بخش سیمکان، درمانگاه دوزه، مجمع جهادی شهرستان جهرم، صدا و سیمای جهرم، شهرداری و فرمانداری جهرم و نیز حوزه های مقاومت بسیج برادر و خواهر بخش سیمکان به مرحله اجرا درآمد. 

وی گفت : در این پویش، تعداد 600 بیمار از خدمات تشخیصی و درمانی ونیز اهدای داروهای رایگان تجویز شده از سوی پزشکان بهره بردند.

 رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی فارس، ضمن تجلیل از مدافعان سلامت شهرستان جهرم و دیگر ارگانهایی که در اجرای این اردوی جهادی با هدف اجرای پویش سلیمان خدمت، مشارکت نموده اند، گفت: پویش سلیمان خدمت که با هدف ترویج و گسترش مکتب ولایتمداری و ارایه خدمات جهادگرایانه به مردم در حال اجرا است از 13 دی ماه مصادف با شهادت سردار دلها آغاز و تا یوم الله 22 بهمن ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ ج

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار