کد خبر: ۱۹۵۳۱۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۷
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان قزوین گفت: در بیست و چهار ساعت گذشته ۱۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان قزوین بستری شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، عبدالله دیده بان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان قزوین روز جمعه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در بیست و چهار ساعت گذشته ۱۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان قزوین بستری شدند.

وی با بیان اینکه، با شناسایی این بیماران، تعداد افراد بستری در بیمارستان های استان به ۱۱۱ نفر رسیده است، گفت: خوشبختانه در شبانه روز گذشته هیچ بیماری بر اثر کرونا در استان فوت نکرده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین اظهار داشت:هم اکنون ۶ بیمار بدحال در بخش مراقبت های ویژه مراکز درمانی استان بستری هستند و موارد قطعی ابتلا به کرونا در استان ۳۷ نفر است.

این مسوول گفت: تاکنون ۴۵ هزار و ۸۷۱ نفر در بیمارستان‌های استان بستری و ۳۷ هزار و ۳۹ نفر از مراکز درمانی استان ترخیص شده اند.

وی افزود: تاکنون موارد قطعی ابتلا به کرونا در استان ۱۲۵ هزار و ۸۰۷ نفر و موارد محتمل و مشکوک به ۲۱ هزار و ۷۴۶ نفر رسیده و ۲ هزار و ۶۸۴ نفر نیز فوت کرده اند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار