کد خبر: ۱۹۶۰۵۹
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۰
وزیر ورزش و جوانان درباره درگیری لفظی خود با رئیس فدراسیون کشتی توضیحاتی را بیان کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان -حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان درباره گلایه‌های علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی بابت شرایط مالی فدراسیون کشتی اظهار داشت: دبیر دوست صمیمی من است و ناراحتی او به خاطر بودجه فدراسیون کشتی بود. در حال پیگیری مشکلات فدراسیون کشتی هستیم و ان شاالله به زودی اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

چهارشنبه هفته گذشته در حاشیه مراسم عزاداری که به میزبانی شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی برگزار شد، علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی با وزیر ورزش و جوانان جر و بحثی داشت. درگیری لفظی طرفین که پیش چشم سایر روسای فدراسیون‌های ورزشی رخ داد، به خاطر گلایه‌های دبیر از شرایط مالی بد فدراسیون کشتی و میزان بودجه آن بود.

علیرضا دبیر پیش از این با صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک بر سر بودجه فدراسیون کشتی به اختلاف خورده بود.

وزیر ورزش و جوانان گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون به ۱۵ استان سفر کرده ام. به فدراسیون‌ها هم سر خواهم زد. با ۶ یا ۷ نفر از روسای فدراسیون‌ها درباره بازی‌های آسیایی جلسه داشتم. اگر در برگزاری این جلسات فاصله‌ای رخ داد، به خاطر مشغله‌های کاری من بود.

بازدید از طرح‌های ورزشی، ارتباط با ورزشکاران، انتقال درخواست‌های مردمی به رییس جمهور و افتتاح اماکن و فضا‌هایی ورزشی اقداماتی بود که سجادی در سفر‌های استانی خود انجام داد.

طبق برنامه وزیر ورزش از شنبه هفته آینده در مقر فدراسیون‌ها حاضر خواهد شد تا شنونده مشکلات ورزشکاران و مسئولان آن‌ها باشد.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار