کد خبر: ۲۰۹۲۲۷
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۴
فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از محورهای مواصلاتی شرق استان تهران پرحجم و روان درجریان است.

ایرج کهریزی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت و گو با خبرنگار فارس در پردیس در خصوص وضعیت ترافیک در محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز پرحجم و روان گزارش شده و تردد در لاین جنوب به شمال این محور روان و عادی است.

وی با بیان اینکه حادثه خاصی درمحورهای مواصلاتی شرق استان رخ نداده، گفت: تردد وسایل نقلیه در دو مسیر رفت و برگشت محور فیروزکوه پرحجم و روان گزارش شده و خوشبختانه هیچگونه بار ترافیکی در مسیرهای عبوری این محور وحود ندارد.

کهریزی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از دو لاین رفت و برگشت محور امام رضا(ع) و بزرگراه حرم به حرم پرحجم و روان گزارش شده و با نزدیک شدن به ساعات پایانی شب بر بار ترافیکی محور های شرق استان افزوده خواهد شد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران، تاکید کرد: هموطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی رانندگی، رعایت مدیریت زمان سفر، عدم ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، صبر و شکیبایی در هنگام رانندگی و استراحت کافی قبل و در حین مسافرت می‌توانند سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هموطنانمان رقم بزنند.

انتهای پیام/۶۷۰۱۶/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار