کد خبر: ۲۱۰۷۸۷
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۵
ورزش سه نوشت: باشگاه پرسپولیس در نظر دارد تا به زودی از شجاع خلیل زاده به فیفا شکایت کند.

در شرایطی که دو فصل از جدایی شجاع خلیل زاده و پیوستن به الریان می‌گذرد، تیم حقوقی باشگاه پرسپولیس با دستور رضا درویش به دنبال شکایت از مدافع پیشین این تیم است و قصد دارد شکایت را در دادگاه فیفا ثبت کند.

باشگاه پرسپولیس مدعی است که شجاع به صورت غیرقانونی قراردادش را با این باشگاه فسخ کرده و به الریان پیوسته و از این رو خواستار پرداخت غرامت در این پرونده شده است.

در صورتی که درخواست باشگاه پرسپولیس مورد قبول دادگاه فیفا قرار بگیرد و کمیته تعیین وضعیت این نهاد به سود سرخپوشان حکم دهد، شجاع باید غرامت 400 هزار دلاری را بپردازد.

این در حالی است که فروردین سال گذشته کمیته تعیین وضعیت در پرونده شکایت باشگاه پرسپولیس از شجاع، درخواست قرمزها را رد کرد و در آن زمان تیم حقوقی باشگاه پرسپولیس مدعی بود که کمیته تعیین وضعیت باید به این پرونده رسیدگی کند اما حالا تیم حقوقی جدید قرمزها دیدگاه دیگری دارد.

البته باشگاه پرسپولیس هنوز شکایت خود را در فیفا ثبت نکرده اما مقام‌های این باشگاه تائید کردند که با تصمیم رضا درویش، به زودی این اقدام را انجام خواهند داد.

نکته مهم اینکه شجاع چندی قبل با پایان قراردادش در الریان به تیم الاهلی قطر پیوست و این فصل در تیمی جدید حضور خواهد داشت.

لازم به ذکر است خلیل زاده دو فصل پیش و پس از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، قرارداد خود را یک طرفه و به دلیل عدم پرداختی باشگاه پرسپولیس، فسخ کرد.

بیشتر بخوانید:

  • فوری؛ ورود سرمربی پرتغالی استقلال به تأخیر افتاد!

  • اعلام زمان برگزاری دوباره دیدار جنجالی برزیل و آرژانتین

  • ششمین خرید یحیی قطعی شد

    254 251

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار