کد خبر: ۲۱۰۸۹۲
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰
رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن تاکید کرد بورس کالای ایران خدمت بزرگی به توزیع محصول‌های پلیمری داشته و کمک شایانی به صنایع تکمیلی کرده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از کالا خبر بیوک صحاف امین، افزود: یکی از دغدغه‌ها همواره توزیع کامل و راحت مواد پتروشیمی در میان صنایع پایین دست بود و بورس کالا در شفافیت این امر مهم بسیار اثرگذار بود.
وی با اشاره به مشکلات و چالش‌های مقطعی شرکت‌های تولیدکننده محصولات پلیمری در حوزه مسایل بین المللی و نوسانات نرخ ارز درگذشته گفت:: بورس کالا ضمن تامین مواداولیه مورد نیاز، مانع از نمایان شدن اثرات منفی برخی نارسایی‌ها بر کمبود عرضه محصول‌های پلیمری شد.

صحاف امین با تایید عملکرد بورس کالا افزود: در جهت تقویت بورس، تلاش شده اطلاعات واحد‌های تولیدی به لحاظ ظرفیت، نیاز، زمان و پیک‌های مصرف در اختیار این شرکت و همینطور صنایع بالادست قرار گیرد و این موضوع به تعادل بخشی بازار و رسیدن مواد اولیه به تولیدکنندگان با قیمت‌های مطلوب کمک زیادی کرد.او در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به برخی واحد‌های تولیدی که با وجود دارا بودن پروانه بهره برداری تولید نداشتند و تولیدکننده واقعی نبودند، گفت: با کمک بورس کالا و انجمن‌ها تلاش شد این واحدهاشناسایی شود تا دچار کمبود در بازار نشویم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار