کد خبر: ۲۱۲۱۲۹
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷
مدیرعامل بانک ایران و ونزوئلا در راستای برقراری تعاملات بانکی وبا هدف انتقال تجربیات با مدیرشعب بانک سپه منطقه البرز دیدارو پیرامون مسائل مختلف مالی واقتصادی به بحث وتبادل نظرپرداختند.

دیدار مدیرعامل بانک ایران ونزوئلا با مدیرشعب بانک سپه منطقه البرز

به گزارش روابط عمومی محمد قضایی مدیرعامل بانک ایران و ونزوئلا در دیدار با جواد فغانی مدیرشعب بانک سپه منطقه البرز بر ضرورت تداوم همکاری تاکید و راهکارهای گسترش روابط بانکی فی مابین را بررسی نمودند.

فغانی ضمن اشاره به حمایت بانک سپه از طرحهای صنعتی و ملی اظهار داشت : یکی از اولویت های راهبردی و اصول اولیه بانک سپه گره گشایی در انجام امور تولید و صنعت و روان سازی بخشهای خدمات دهی به آحاد مردم می باشد.

وی ابراز داشت: توانمندیها و جایگاه ویژه بانک سپه در عرصه پولی و مالی کشور  موجب توسعه خدمات رسانی مطلوب در جهت بهبود  وافزایش تولید داخلی وصنعتی استان البرز گردیده است.

لازم به ذکر است بانک ایران و ونزوئلا براساس موافقت نامه مورخ 21 اسفند ماه 1383 منعقده میان نمایندگان دو کشور و مستند به قانون قرار داد جامع همکاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری بولیواری ونزوئلا که در فروردین ماه 1384 به تصویب مجلس شورای وتائیید شورای نگهبان رسید تاسیس شده است .

 

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین عناوین