کد خبر: ۲۱۲۲۸۰
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۹
مجید عبدالباقی در پی شدت جراحات جان باخت
دادستان مرکز استان خوزستان از تشکیل پرونده قضایی در مورد حادثه حمله مسلحانه به مجید عبدالباقی در دادگستری این استان خبر داد.

سوءقصد به برادر مالک ساختمان متروپل + فیلم

صادق جعفری چگنی درباره جزئیات حمله مسلحانه به مجید عبدالباقی برادر مالک ساختمان متروپل آبادان، اظهار کرد: این فرد در پی حمله افرادی با شلیک چندین گلوله مورد هدف قرار گرفته و پس از وقوع حادثه به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، وی افزود: فرد مضروب پس از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرد.

دادستان مرکز استان خوزستان تصریح کرد: دادستان شهرستان آبادان بلافاصله پس از وقوع حادثه با حضور در محل مذکور، با تشکیل پرونده قضایی در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان آبادان، موضوع را مورد بررسی قرار داد و تحقیقات اولیه در حال انجام است.

وی افزود: در رابطه با این حادثه تاکنون فرد یا افرادی دستگیر نشده اند. 

در همین حال فرمانده انتظامی آبادان از صدور دستور دستگیری فوری عاملان تیراندازی منجر به قتل برادر مالک ساختمان متروپل خبر داد.

سرهنگ حسین زلقی اظهار کرد: مقارن ساعت ۱۴:۴۰ امروز (اول مردادماه) به دنبال وقوع یک فقره تیراندازی منجر به قتل یکی از شهروندان آبادانی به هویت (م، ع) واقع در منطقه امیری، بلافاصله با حضور ماموران تخصصی در صحنه جرم و جمع‌آوری مستندات اولیه و تشکیل پرونده مقدماتی، سریعا دستورات لازم را جهت شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی صادر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی افزود: این تیراندازی توسط سرنشینان یک دستگاه خودروی ساینا سفید رنگ با سلاح جی کلاش و کلت کمری به وقوع پیوسته که به محض شناسایی و دستگیری ضاربین مراتب سریعا اطلاع رسانی خواهد شد.

در تصویری که نشان دهنده سوء قصد به جان عبدالباقی است، ساعت ۲۵: ۱۴ دقیقه را نشان می دهد که وی وارد پارکینگ مجتمع مسکونی محل سکونت خود می شود؛ خودروی ساینایی وی را تعقیب کرده و در برابر درب پارکینگ توقف می کند، که یک نفر از خودرو پیاده شده و با کلاشینکف و دیگری با اسلحه کمری به سمت داخل پارکینگ شلیک می کنند.

پس از آن بقایای پوکه های گلوله های شلیک شده بر روی زمین کشف می شود که گفته شده حدود ۶ تیر به مجید عبدالباقی اصابت کرده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار