کد خبر: ۲۱۲۷۵۴
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸
مدیر شعب منطقه البرز با نایب رئیس هیأت مدیره بانک شهربه جهت همکاری و تعامل بانکی دیدار وپیرامون مسائل مالی و اقتصادی گفت‌وگوکردند.

دیدار مدیر شعب منطقه البرز با نایب رئیس هیأت مدیره بانک شهر

مدیر شعب منطقه البرز با نایب رئیس هیأت مدیره بانک شهربه جهت همکاری و تعامل  بانکی  دیدار وپیرامون مسائل مالی و اقتصادی  گفت‌وگوکردند.

به گزارش روابط عمومی؛ جواد فغانی با تشریح وضعیت بانک در استان البرز، ایجاد تجربیات جدید برای مشتریان را از اولویت های مهم این بانک دانست و گفت : امروزه معنا و مفهوم بانکداری در نظام بانکی، تغییر کرده است،

وی با بیان اینکه امروز بر اساس نیاز مشتری، سرویس به صورت اختصاصی طراحی می شود و در اختیار آن قرار داده می شود،

افزود: علائق، اولویت ها و سبک زندگی مشتریان مورد بررسی قرار می گیرد و بر اساس آن خدمات مختص آنها ارائه می شود و در این مسیر از خلاقیت و توان گروهی همکاران استفاده میکنیم.

نایب رئیس هیأت مدیره بانک شهر نیز، ضمن تاکید بر شرایط خاص اقتصادی جامعه گفت: بانک سپه امروز با تعداد شعب و گستردگی که دارد به عنوان بازوی محکم برای کمک به دولت است.

محسن زرندی مقدم با اشاره به اینکه تلاش می‌کنیم راهکارهای لازم برای تقویت همکاری ها پیشبینی شود، به رشد فزاینده نقدینگی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که همواره کشور ما با آن روبه رو بوده است اشاره کرد و  پیرامون مشکلات بانک ها مواردی را مطرح و راهکارهایی ارائه کرد

 

نام:
ایمیل:
* نظر: